Agencja Asekuracji i Ochrony CERTUM, Gliwice

Agencja Asekuracji i Ochrony CERTUM, Gliwice Agencja Asekuracji i Ochrony „CERTUM” mieszcząca się w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej 44 B, zaprasza do skorzystania z propozycji współpracy w zakresie zabezpieczenia państwa obiektu. W związku z prężnym rozwojem naszej firmy i coraz większą liczbą klientów korzystających z naszych usług, jesteśmy w stanie zaproponować państwu korzystne warunki współpracy, zarówno pod kątem usług jak i jej ceny. Nasz potencjał kadrowy i ekonomiczny, wysoki standard oferowanych przez nas usług, profesjonalizm pracowników oraz najnowocześniejsze rozwiązania techniczno-sprzętowe skierowane są, na potrzeby Naszych klientów.

Szczegóły strony certum-ochrona.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elektronarzędzia »

  Firma BITPOL zajmuję się szeroko rozumianym handlem elektronarzędziami.

  Zaopatrujemy głównie przedsiębiorstwa przemysłowe w całej Polsce. Nasz pełny asortyment handlowy to kilkanaście tysięcy pozycji.
  Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm MAKITA, METABO, CELMA TOOLS, TOPEX, BATIMEX. Posiadamy kilka źródeł zaopatrzenia dlatego każda cena może być przez Państwa dodatkowo negocjowana. Podchodzimy elastycznie do nieprzeciętnych zapytań traktując je jako wyzwanie.
  Oferujemy usługi serwisowe wszystkich zakupionych u nas elektronarzędzi w formie wysyłkowej.
  Sklep powstał, aby umożliwić zakupy nowym klientom oraz ułatwić formę zakupów obecnym klientom.

  Obecnie w naszym sklepie internetowym oferujemy części zamienne do elektronarzędzi następujących firm:
  MAKITA
  MAKTEC

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja i Klimatyzacja - Climatest »

  Firma zajmuje się wykonywaniem projektów instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz ogrzewania powietrznego. Dodatkowo wykonuje także regulację i pomiary wydajności już istniejących instalacji wentylacji i klimatyzacji za pomocą profesjonalnych przyrządów pomiarowych. Firma realizuje zlecenia na terenie całego kraju. Na stronie internetowej znajduje się lista referencyjna z wykonanymi projektami, pomiarami i regulacjami.

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Awaryjne otwieranie mieszkań »

  Oferujemy usługi ślusarskie oraz awaryjne otwieranie mieszkań, samochodów, zamków i drzwi. Działamy całodobowo na terenie całego Śląska i jego największych miast. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dodatkowo zajmujemy się także naprawą stacyjek samochodowych, alarmów oraz montażem i naprawą zamków a także drzwi antywłamaniowych typu gerda czy dierre.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie Sklepów Boksy Kasowe Obróbka metalu »

  Impakt Technika jest czołowym producentem wyposażenia sklepów. Od lat produkujemy wyroby, które cieszą się uznaniem naszych kontrahentów, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Kompleksowo wykonujemy zindywidualizowane projekty na życzenie Klienta.
  Bazowym produktem Naszej firmy są boksy kasowe, ale w ofercie znajdziecie Państwo także : systemy prowadzenia klienta, regały sklepowe, bramki, butiki, szafki. Nasze usługi to również: obróbka metalu, spawanie, malowanie proszkowe. Posiadamy szeroki park maszyn oraz własne studio projektowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko-Biała »

  Adwokat Bielsko-Biała – Wieńczysław Grzyb świadczy usługi prawne i adwokackie podmiotom gospodarczym i osobom fizycznym, m.in. sporządza pisma procesowe, udziela porad prawnych, wydaje opinie prawne. Działamy głównie na terenie Bielsko-Białej i okolic, reprezentujemy również naszych klientów w razie potrzeby na terenie całego kraju. Adwokat Wieńczysław Grzyb zaprasza wszystkich do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »