Agencja Detektywistyczna Warszawa

Agencja Detektywistyczna Warszawa Agencja Detektywistyczna Perfekt Detektyw istnieje od 2002 roku, założona w Warszawie. Działamy na podstawie licencji DZiK-II-6612-54-54/11/RD-45/2011/GR, która umożliwia wykonywanie pracy na terenie całej Polski i Europy. Od początku dzialalności dużą wagę przywiazujemy do jakości wykonywanych usług.
Świadczymy kompleksowe usługi detektywistyczne. Każdą sprawę traktujemy bardzo indywidualnie. Wiemy, że zdarzają się sprawy nieszablonowe i specyficzne, stąd podany zakres usług należy traktować jako orientacyjny. Życie pisze różne scenariusze, że trudno o wyszczególnienie wszystkich opcji, jakich możemy się podjąć.
Naszą ofertę podzieliliśmy na trzy kategorie: sprawy rodzinne, poszukiwania i wywiad gospodarczy. We wszystkich tych dziedzinach mamy doświadczenie i sprawdzone metody działania. Jesteśmy otwarci także na inne, zgodne z prawem, zlecenia.

Szczegóły strony www.perfekt-detektyw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Producent odzieży dziecięcej »

  Firma "BEJMERT" zajmuje się produkcją odzieży dziecięcej i istnieje na rynku od 1982 r. Jest to mała, ale prężnie rozwijająca się rodzinna firma.
  Zajmujemy się produkcją odzieży dla niemowląt, której podstawowym surowcem jest bawełna. Wszystkie produkty firmy zastały poddane badaniom technologicznym, które wykazały że spełniamy unijne normy, czego dowodzi zdobyty certyfikat "BEZPIECZNY DLA DZIECKA". Produkcję opieramy tylko na bazie najlepszych polskich surowców, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.
  Dbamy o najwyższą jakość produktów, uwzględniając wszelkie sugestie naszych klientów. Posiadamy nowoczesne wzornictwo i styl, ubierając niemowlęta "od stóp do głów". Do każdego ubranka oferujemy różne dodatki. Naszymi odbiorcami są klienci z Unii Europejskiej i z poza niej.
  Do każdego ubranka można indywidualnie dobrać czapeczki, buciki, kapciuszki i przepaski

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługa katalogowania witryn »

  Serwis gromadzący informacje o ciekawych, wartościowych i użytecznych dla internautów miejscach w polskiej sieci. Stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wyszukiwarek internetowych, pozwalając użytkownikom szybko i sprawnie dotrzeć do stron na potrzebny temat, które są dodatkowo sprawdzone przez redaktorów i starannie opisane. Dzięki temu internauci mają pewność, że unikną elementów niebezpiecznych oraz treści o znikomej wartości merytorycznej, od których roi się w popularnych serwisach wyszukiwawczych.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia język hiszpański »

  Firma Futura Centrum Językowe codziennie tłumaczy setki stron tekstów dla podmiotów indywidualnych i biznesowych. Są to przede wszystkim: instrukcje maszyn, korespondencja handlowa oraz strony internetowe firm. Do zrealizowania zamówienia dopasowywany jest profesjonalista z dowolnej, potrzebnej nam, nawet mało popularnej, dziedziny, tak więc firma Futura każdą umowę traktuje w całkowicie spersonalizowany sposób.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tablice interaktywne »

  Tablice Qomo wykonane w technologii elektromagnetycznej, z powierzchnią
  odporną na ścieranie. Sprawdzają się jako tablice szkolne dla placówek
  wszystkich szczebli. Tablice te są bardzo ekonomiczne ze względu na
  niskie zużycie eksploatacyjne. Tablice interaktywne wykorzystujące technologię pozycjonowania w podczerwieni. Powierzchnia tablic jest odporna na uszkodzenia. Dzięki podczerwieni nie trzeba używać specjalnych pisaków i można je obsługiwać nawet palcem. Takie urządzenia idealnie sprawdzają się jako tablice szkolne. Prowadzący szkolenia, wykłady posiada elegancki wskaźnik, który znajduje się w zestawie, dzięki któremu to wskaźnikowi może obsługiwać tablicę bez odwracania się tyłem do sali i słuchaczy.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis agregatów prądotwórczych »

  Nasze agregaty prądotwórcze, czy to na sprzedaż, czy na wynajem, charakteryzują się bardzo dobrą jakością oraz nowoczesnym sposobem pracy. Posiadamy agregaty w wersji wyciszonej, dzięki czemu ich praca nie przeszkadza osobom w otoczeniu. Ich silniki spalinowe spełniają normę emisji spalin dla agregatów mobilnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę http://agregaty. pl/

  Data dodania: 29 07 2018 · szczegóły wpisu »