Agencja Nieruchomości Lokal 2 Jerzy Wieczorek

Agencja Nieruchomości Lokal 2 Jerzy Wieczorek Agencja Nieruchomości Lokal 2 zajmuje się pośrednictwem przy kupnie, sprzedaży oraz najmie i wynajmie lokali mieszkalnych, kamienic, budynków jednorodzinnych, powierzchni biurowych, działek budowlanych, a także doradztwem z zakresu nieruchomości.Biuro Lokal 2 uczestniczyło w kilku tysiącach transakcji zbycia mieszkań, domów, parcel budowlanych, obiektów przemysłowych, terenów pod stacje benzynowe, hipermarkety, placówki bankowe. Biuro zatrudnia doświadczony zespół, pracujący od początku założenia firmy (1991r), w tym 2 pośredników z licencją zawodową. Aktywnie uczestniczy w doskonaleniu standardów zawodowych pośredników i podnoszeniu ich kwalifikacji zawodowych. Lokal 2 jest jednym z członków założycieli Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.Posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.Agencja Lokal 2 oferuje także systemy solarne wraz ze wszystkimi dokumentami umożliwiającymi dofinansowanie przez NFOŚiGW.

Szczegóły strony lokal2.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • geodezja-wycena.cba.pl »

  Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw. W dziedzinie geodezji wykonujemy: - Mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych (budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej) - w formie analogowej lub numerycznej,- Mapy zasadnicze (w formie analogowej lub numerycznej),- Wytyczenie budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej,- Inwentaryzację powykonawczą budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej,- Podziały nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych,- Połączenia nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych,- Rozgraniczenia,- Wznowienia znaków granicznych oraz okazania granic ewidencyjnych,- Mapy do celów prawnych,- Ekspertyzy, badanie i regulacje stanów prawnych (m.in. do ksiąg wieczystych),- Dokumentacje do wprowadzenia zmian w ewidencji gruntów i budynków,- Inne prace (np. pomiary i obliczenie powierzchni zasiewów dla potrzeb kontroli ARiMR),- Opinie sądowe.W dziedzinie wyceny nieruchomości wykonujemy: Wycenę wartości różnych praw rzeczowych:- własności,- użytkowania wieczystego,- ograniczonych praw rzeczowych (m. in. służebności i spółdzielczego własnościowego prawa do lokali mieszkalnych, użytkowych i domków jednorodzinnych),- posiadania.Wycenę różnych rodzajów nieruchomości:- nieruchomości rolnych,- nieruchomości budowlanych,- nieruchomości leśnych,- nieruchomości rekreacyjnych,- nieruchomości przemysłowych,- budynków,- budowli,- mieszkań,- lokali użytkowych.Wycenę wartości nieruchomości do różnych celów:- dla potrzeb podatkowych i opłat (podatek od wartości, podatek od wzrostu wartości, opłaty za wyłączenie gruntów z produkcji rolnej i leśnej oraz przedwczesny wyrąb drzewostanów),- dla potrzeb obrotu nieruchomościami (kupno, sprzedaż, dzierżawa, wniesienie aportu do spółki, przekształcenie użytkowania wieczystego we własność),- dla potrzeb zabezpieczenia kredytów,- dla potrzeb ustalenia wartości odszkodowań (z tytułu wywłaszczenia nieruchomości, z tytułu zmian stanu środowiska, z tytułu decyzji planistycznych, tzw. "mienie zaburzańskie),- dla innych potrzeb - w tym opinie sądowe.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Nowy Sącz »

  Portal internetowy biura nieruchomości przedstawiający wszelkie ogłoszenia przesyłane przez użytkowników. Wszystkie nieruchomości publikujące w serwisie są z miejscowości Nowego Sącza jak też pobliskich wsi, jeżeli chciałbyś sprzedać, kupić lub nawet wynająć lokal to w tej chwili zgłoś się do biura pomożemy ci załatwić formalności oraz odnajdziemy idealnego kupca lub najemcę. Nie pobieramy prowizji od każdej wykonanej transakcji, dlatego każdy może opublikować własne propozycje nieruchomości Nowy Sącz i pobliskich rejonów.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • hale do wynajęcia, magazyny i biura - Wrocław »

  Na tej stronie znajdują się nieruchomości komercyjne z okolic Wrocławia zawarte w ofertach i opisane w artykułach. Nieruchomości komercyjne to obiekty przeważnie na wynajem, przeznaczone do użytku dla firm, przede wszystkim magazyny i hale produkcyjno-przemysłowe oraz biura i powierzchnie biurowe. Dowiedz się co powinieneś wiedzieć zanim podejmiesz decyzję o wynajmie lub kupnie takiego obiektu, nie warto żałować nietrafionej decyzji i straconych pieniędzy.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Zatoka Gdańska »

  Kupno apartamentu w Gdańsku to na pewno marzenie niejednej osoby. Z myślą o nich właśnie zostały postawione mieszkania umiejscowione na Starówce w niewielkiej odległości od rzeki Motławy. Doskonałe położenie, nowoczesne wykończenie budynku czy bogate wyposażenie to najbardziej istotne cechy sprzedawanych lokali. Miasto bardzo sprawnie się rozrasta i powinno zachęcić znaczną liczbę osób do zamieszkania w jego granicach. Mocno zapraszamy do skontaktowania się z biurem sprzedaży apartamentów, aby uzyskać kolejne szczegóły. Informacje do kontaktu telefonicznego i elektronicznego dostępne są dla odwiedzających na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Gorzów »

  W serwisie agencji ARR Nieruchomości można znaleźć oferty wynajmu lub sprzedaży mieszkań, domów, lokali użytkowych i działek budowlanych z Gorzowa Wielkopolskiego i najbliższych miejscowości. Jeżeli szukasz nieruchomości w tej okolicy, to w naszym serwisie znajdziesz ja na pewno. Proponujemy wspólne oględziny wybranych mieszkań lub domów tak, aby wybór był najkorzystniejszy dla klienta.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »