Agencja Nieruchomości Lokal 2 Jerzy Wieczorek

Agencja Nieruchomości Lokal 2 Jerzy Wieczorek Agencja Nieruchomości Lokal 2 zajmuje się pośrednictwem przy kupnie, sprzedaży oraz najmie i wynajmie lokali mieszkalnych, kamienic, budynków jednorodzinnych, powierzchni biurowych, działek budowlanych, a także doradztwem z zakresu nieruchomości.Biuro Lokal 2 uczestniczyło w kilku tysiącach transakcji zbycia mieszkań, domów, parcel budowlanych, obiektów przemysłowych, terenów pod stacje benzynowe, hipermarkety, placówki bankowe. Biuro zatrudnia doświadczony zespół, pracujący od początku założenia firmy (1991r), w tym 2 pośredników z licencją zawodową. Aktywnie uczestniczy w doskonaleniu standardów zawodowych pośredników i podnoszeniu ich kwalifikacji zawodowych. Lokal 2 jest jednym z członków założycieli Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.Posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.Agencja Lokal 2 oferuje także systemy solarne wraz ze wszystkimi dokumentami umożliwiającymi dofinansowanie przez NFOŚiGW.

Szczegóły strony lokal2.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • nieruchomości katowice »

  DCF Nieruchomości - Oferujemy Doradztwo oraz Pośrednictwo.
  Usługi dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji.
  Nasze biuro należy do Bielsko – Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami a nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne licencje zawodowe. Gwarantujemy kompleksową obsługę naszych klientów.
  Zapraszamy do naszego biura, które mieści się w Katowicach.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bielsko »

  OGŁOSZENIA nieruchomości Bielsko-Biała. Domy, mieszkania, działki na sprzedaż i do wynajęcia - nieruchomości bielsko, mieszkania do wynajęcia - bezpłatne, całkowicie darmowe ogłoszenia.
  Zobacz najlepsze ogłoszenia nieruchomości z Podbeskidzia, to najlepsze rozwiązanie dla każdego. Na pewno znajdziesz tam dla siebie takie ogłoszenie, że wymiękniesz ;)

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Mrzeżyno, nieruchomości Gryfice »

  Młodzi ludzie niemal od razu po ślubie chcieliby wprowadzić się do swojego własnego, nowego mieszkania czy innej nowej nieruchomości Mrzeżyno. Nie zawsze jest to jednak takie proste. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, ze obecnie nieruchomości są często bardzo drogie. Jeśli chce się jednak znaleźć coś wyjątkowego, warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Nie każdy jednak lubi w tejże kwestii liczyć tylko na siebie samego. Poleca się w związku z tym takie zlecenie firmie, takiej jak na przykład nieruchomości Gryfice. Można mieć wtedy pewność, że wynaleziona nieruchomość będzie odpowiednia. Dobrą firmą jest też firma „nieruchomości w Trzebiatowie”. Cieszy się ona ogromną popularnością i ogromnym uznaniem wśród klientów.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Wrocław »

  Na stronie mieszkania Wrocław jest bardzo duży wybór mieszkań,można tu znaleźć szeroką gamę mieszkań zarówno na sprzedaż, kupno czy wynajem .Mieszkania zlokalizowane są na terenie miasta Wrocławia. Wiele tych mieszkań jest przygotowane pod wynajem dla studentów. Mieszkania pozyskiwane są min. z rynku pierwotnego i wtórnego,zaś współpraca z deweloperami,umożliwia pośredniczyć w sprzedaży tych mieszkań.Mieszkania wystawione na sprzedaż pochodzi z Wrocławia Stare Miasto i Wrocławia Fabryczna. Fachowa wiedza, doświadczenie wraz z dużym zaangażowaniem pracowników poświadczona certyfikatami, doskonale jest odczuwane na każdym kroku.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Miami nieruchomosci »

  Nieruchomości w Miami to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji do kupna domu lub mieszkania w USA. Tutaj handlem nieruchomosciami zajmuje się biuro posrednictwa IBERMAXX. To agencja nieruchomosci o polskich korzeniach i z polskimi pracownikami nastawionymi na obsługę polskich klientów przybywających do Miami z innych częsci USA, Kanady, oraz Europy. Jeżeli szukasz okazji do zakupu domu na Florydzie to koniecznie zgłos się do biura IBERMAXX, które znajduje się w Boca Raton w hrabstwie Palm Beach. Tutaj plaże są najpiękniejsze a nieruchomosci posiadają gwiazdy filmowe i najbogatsi z USA i Europy. Dołącz do elitarnej grupy posiadaczy nieruchomosci na Florydzie z Polski i zgłos się do naszego biura. Apartamenty, domy i rezydencje na Florydzie czekają na zainteresowanych kupców z Polski.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »