Agencja pracy

Agencja pracy Szukasz dobrze płatnej pracy? Chcesz pracować w swoim zawodzie? A może marzy Ci się jakaś odmiana? Bez względu na Twoje zapotrzebowania jesteśmy do dyspozycji i chętnie pomożemy Ci znaleźć wymarzony etat. Mamy sporą wiedzę na temat wolnych miejsc pracy, wiemy jak przygotowywać kandydatów do rozmowy i szukamy pracy nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Gotowy na nowe wyzwania? Zachęcamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.gigroup.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca za granicą »

  Posiadasz problemy z otrzymaniem pracy w kraju? Zawsze podziwiałeś Wielka Brytania? Jesteś chętny na spotykanie obcych Anglików, ich kultury i przyzwyczajeń? Obowiązkowo kliknij na naszą stronę i poczytaj na temat pracy w Anglii. Z pewnością wyprawa do pracy na Wyspy będzie dla Ciebie perfekcyjnym rozwiązaniem. Czas otrzymać posadę dla Ciebie - śmiało!

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Why Not Fly »

  Why Not Fly umożliwia rezerwację biletów lotniczych m.in. do USA, Kanady, Chin, Indii, Włoch, Niemiec, Norwegi, Francji, Hiszpanii, Portugalii. Oferuje także rezerwację hoteli oraz ubezpieczenia w podróży. Skupia się na lotach w Europie takich jak loty do Londynu, Barcelony, Dublina, Oslo, Mediolanu, Rzymu, Bolonii, Brukseli, Palermo, Malagi, Malty, Frankfurtu czy Porto.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Oferujemy rozliczenie podatku Anglii, Irlandii, Niemiec, Holandii i Austrii. Zapewniamy szybki i sprawny zwrot podatku. Bez zaliczek i dodatkowych kosztów pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności. Wszystkie niezbędne dokumenty wymieniamy pocztą. Znamy najnowsze przepisy prawa podatkowego. Współpracujemy z zagranicznymi urzędami. Zatrudniamy zespół specjalistów. Odzyskany podatek z zagranicy przelewamy na konto bankowe klienta. Wypełnij formularz i odzyskaj z naszą pomocą swój zwrot podatku.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych w Niemczech »

  Praca w Niemczech nie ogranicza się tylko do zajęć dla panów. Coraz więcej zawodów jest tworzonych również z myślą o kobietach. Dotychczas to mężowie i ojcowie często zostawiali swoje rodziny by wyjechać do pracy i zapewnić swojej rodzinie godziwy byt. Tak było jeszcze kilka lat temu, natomiast dzisiaj coraz więcej kobiet również bierze sprawy w swoje ręce, nie chcąc być uzależnioną od partnera. Jednym z bardzo często wybieranych zawodów jest praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Work Service Express – aktualne oferty pracy »

  Jako certyfikowana i doświadczona agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej Work Service Express oferujemy wszystkim osobą poszukującym pracę atrakcyjne propozycje zatrudnienia takie jak praca w Belgii, praca we Francji, praca w Niemczech, praca w Holandii oraz praca w Islandii. Rekrutujemy w wielu popularnych branżach na wiele atrakcyjnych stanowisk zapewniając bardzo konkurencyjne warunki pracy oraz płacy. Podpisujemy minimum 3-miesięczne kontakty z możliwością przedłużenia na dłuższy okres. Nasi pracownicy mają również możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą w najlepszych europejskich firmach.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »