Agencja pracy

Agencja pracy Szukasz dobrze płatnej pracy? Chcesz pracować w swoim zawodzie? A może marzy Ci się jakaś odmiana? Bez względu na Twoje zapotrzebowania jesteśmy do dyspozycji i chętnie pomożemy Ci znaleźć wymarzony etat. Mamy sporą wiedzę na temat wolnych miejsc pracy, wiemy jak przygotowywać kandydatów do rozmowy i szukamy pracy nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Gotowy na nowe wyzwania? Zachęcamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.gigroup.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca »

  Praca i oferty pracy, są od dawna chwytliwymi tematami w internecie. Jest to wygodna forma poszukiwania pracy, ponieważ nie wymaga nakładów finansowych na zakup prasy i śledzenia ofert z ołówkiem w dłoni. Dziś wygląda to inaczej; osoba bezrobotna ma do dyspozycji serwisy i portale poprzez które firmy poszukują kadry pracowniczej. Przy ofercie widnieje nie tylko kontakt telefoniczny i mailowy do ogłoszeniodawcy, ale również możliwość przesłania życiorysu cv, to znacznie uatrakcyjnia i ułatwia poszukiwanie pracy. Liderpracy.pl jest serwisem, do którego dziennie napływa wiele ofert pracy i na korzystanie z niego serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 21 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • zwrot podatku Holandia »

  Nasze biuro podatków zagranicznych od wielu lat odzyskuje podatki dla Polaków pracujących za granicą. Oferujemy zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii PD., Austrii, Niemiec, Holandii, Norwegii oraz USA. W przypadku osób pracujących w Niemczech możemy także uzyskać zasiłek rodzinny (Kindergeld). Posiadamy duże doświadczenie a nasze prowizje są jednymi z najniższych na rynku. Na naszej stronie internetowej możesz dodatkowo zapoznać się z wieloma poradami dla osób pracujących za granicą.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron www »

  Spis ciekawych stron internetowych o najróżniejszej tematyce. Jeśli szukasz przydatnych informacji, skorzystaj z naszego serwisu. Tu na pewno znajdziesz interesujące strony internetowe. Jeśli chcesz się podzielić swoimi linkami z innymi użytkownikami, zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu. Katalog stron internetowych to miejsce, gdzie w łatwy i szybki sposób możesz dodać link do swojej strony www.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Au pair, opiekunka, au pair USA - Happy AuPair »

  Poznawaj język i kulturę jako Au PairCzy wiesz, że możesz jednocześnie pracować, poznawać nową kulturę i uczyć się wybranego języka? Wystarczy, że zdecydujesz się zostać Au Pair w proponowanym przez nas kraju.Au Pair nie jest zwykłą gosposią domową, czy opiekunką. Au Pair to starsza siostra, która organizuje czas swojemu młodszym rodzeństwu oraz zajmuje się drobnymi pracami domowymi. Jednak bycie Au Pair to nie tylko obowiązki. Twoja nowa rodzina zapewni Ci kieszonkowe oraz możliwość uczestnictwa w kursach językowych. Będziesz poznawać nowych ludzi, miejsca, kulturę i obyczaje. Happy Au Pair to biuro specjalizujące się w organizowaniu wyjazdów do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Holandii, Francji, Niemiec, Hiszpanii oraz USA. Działamy zgodnie z Międzynarodowym Programem Au Pair, zapewniając naszym klientkom bezpieczeństwo zarówno w trakcie aplikowania, jak i podczas pobytu u rodziny goszczącej.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Why Not Fly »

  Why Not Fly umożliwia rezerwację biletów lotniczych m.in. do USA, Kanady, Chin, Indii, Włoch, Niemiec, Norwegi, Francji, Hiszpanii, Portugalii. Oferuje także rezerwację hoteli oraz ubezpieczenia w podróży. Skupia się na lotach w Europie takich jak loty do Londynu, Barcelony, Dublina, Oslo, Mediolanu, Rzymu, Bolonii, Brukseli, Palermo, Malagi, Malty, Frankfurtu czy Porto.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »