Agencja pracy

Agencja pracy Szukasz dobrze płatnej pracy? Chcesz pracować w swoim zawodzie? A może marzy Ci się jakaś odmiana? Bez względu na Twoje zapotrzebowania jesteśmy do dyspozycji i chętnie pomożemy Ci znaleźć wymarzony etat. Mamy sporą wiedzę na temat wolnych miejsc pracy, wiemy jak przygotowywać kandydatów do rozmowy i szukamy pracy nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Gotowy na nowe wyzwania? Zachęcamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.gigroup.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca »

  Praca i oferty pracy, są od dawna chwytliwymi tematami w internecie. Jest to wygodna forma poszukiwania pracy, ponieważ nie wymaga nakładów finansowych na zakup prasy i śledzenia ofert z ołówkiem w dłoni. Dziś wygląda to inaczej; osoba bezrobotna ma do dyspozycji serwisy i portale poprzez które firmy poszukują kadry pracowniczej. Przy ofercie widnieje nie tylko kontakt telefoniczny i mailowy do ogłoszeniodawcy, ale również możliwość przesłania życiorysu cv, to znacznie uatrakcyjnia i ułatwia poszukiwanie pracy. Liderpracy.pl jest serwisem, do którego dziennie napływa wiele ofert pracy i na korzystanie z niego serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 21 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • zwrot podatku Holandia »

  Nasze biuro podatków zagranicznych od wielu lat odzyskuje podatki dla Polaków pracujących za granicą. Oferujemy zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii PD., Austrii, Niemiec, Holandii, Norwegii oraz USA. W przypadku osób pracujących w Niemczech możemy także uzyskać zasiłek rodzinny (Kindergeld). Posiadamy duże doświadczenie a nasze prowizje są jednymi z najniższych na rynku. Na naszej stronie internetowej możesz dodatkowo zapoznać się z wieloma poradami dla osób pracujących za granicą.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRACA ŁÓDZKIE, PRACUJ W ŁÓDZKIM »

  Masz nawyk stałego przeglądania ofert pracy tak jak i inni ? Jeśli tak to powinieneś odwiedzić nas - pracalodzkie.info bowiem tworzymy nasz serwis z pasją oraz z myślą o osobach, które dbają o swój wolny czas i starają się wykorzystać go jak najlepiej. Co możesz znaleźć na naszej stronie, otóż - przede wszystkim naszym priorytetem jest baza ogłoszeń o pracę z woj. łódzkiego, która wzbogaca się co dzień o nowe, aktualne ogłoszenia o pracę. Pamiętaj, że odwiedzając nasz serwis i korzystając z naszych ogłoszeń wspierasz rozwój regionalny.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dom »

  Internetowe forum Norwegia - atrakcyjna praca dla Polaków w Norwegii. Na Forum Norwegia rozmaite działy tematyczne: ogłoszenia różne, aktualności, codzienne sprawy, norweski język, turystyka, hobby, kulinaria i rozrywka w norwegii. Podatki, sprawy urzędowe, przedsiębiorca, pracownik w Norwegii. Norwegia praca i życie - transport i motoryzacja, noclegi, sprzedaż, kupno i wynajem nieruchomości - dom i mieszkanie w Norwegii.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych w Niemczech »

  Praca w Niemczech nie ogranicza się tylko do zajęć dla panów. Coraz więcej zawodów jest tworzonych również z myślą o kobietach. Dotychczas to mężowie i ojcowie często zostawiali swoje rodziny by wyjechać do pracy i zapewnić swojej rodzinie godziwy byt. Tak było jeszcze kilka lat temu, natomiast dzisiaj coraz więcej kobiet również bierze sprawy w swoje ręce, nie chcąc być uzależnioną od partnera. Jednym z bardzo często wybieranych zawodów jest praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »