Agencja pracy

Agencja pracy Szukasz dobrze płatnej pracy? Chcesz pracować w swoim zawodzie? A może marzy Ci się jakaś odmiana? Bez względu na Twoje zapotrzebowania jesteśmy do dyspozycji i chętnie pomożemy Ci znaleźć wymarzony etat. Mamy sporą wiedzę na temat wolnych miejsc pracy, wiemy jak przygotowywać kandydatów do rozmowy i szukamy pracy nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Gotowy na nowe wyzwania? Zachęcamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.gigroup.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CV i Listy Motywacyjne - Profesjonalne CV »

  Zapraszam na stronę dotyczącą CV i listów motywacyjnych oraz całego procesu rekrutacji kandydatów. Na naszej stronie dowiecie się Państwo jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jak dobrze przygotować się do rozmowy o pracę, a nasi specjaliści ds. rekrutacji oraz eksperci od zarządzania zasobami ludzkimi (HR) przygotują dla Państwa profesjonalne CV oraz list motywacyjny. Wykonamy również tłumaczenie CV oraz listu motywacyjnego na język angielski oraz język niemiecki.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Au pair, opiekunka, au pair USA - Happy AuPair »

  Poznawaj język i kulturę jako Au PairCzy wiesz, że możesz jednocześnie pracować, poznawać nową kulturę i uczyć się wybranego języka? Wystarczy, że zdecydujesz się zostać Au Pair w proponowanym przez nas kraju.Au Pair nie jest zwykłą gosposią domową, czy opiekunką. Au Pair to starsza siostra, która organizuje czas swojemu młodszym rodzeństwu oraz zajmuje się drobnymi pracami domowymi. Jednak bycie Au Pair to nie tylko obowiązki. Twoja nowa rodzina zapewni Ci kieszonkowe oraz możliwość uczestnictwa w kursach językowych. Będziesz poznawać nowych ludzi, miejsca, kulturę i obyczaje. Happy Au Pair to biuro specjalizujące się w organizowaniu wyjazdów do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Holandii, Francji, Niemiec, Hiszpanii oraz USA. Działamy zgodnie z Międzynarodowym Programem Au Pair, zapewniając naszym klientkom bezpieczeństwo zarówno w trakcie aplikowania, jak i podczas pobytu u rodziny goszczącej.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • praca w Niemczech oferty »

  Wielu osobom wydaje się, że praca w Niemczech jest zarezerwowana dla nielicznych. Panuje również stereotyp, że to mężczyźni powinni jeździć do pracy za granicę. Kojarzy ona się bowiem, z ciężką fizyczna pracą. Jednak prawda jest taka, że dla kobiet też istnieje wiele zawodów z pośród których mogą wybrać coś interesującego. Między innymi mogą pracować jako opiekunki osób starszych w Niemczech.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • jobdesk.pl - Oferty pracy, wzory CV »

  jobdesk.pl to najnowsze oferty pracy z kraju i zagranicy. To możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń pracy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, całkowicie za darmo.jobdesk.pl to również wygodny kreator CV pozwalający na stworzenie efektownego życiorysu w kilka minut. To ponadto bezpłatna wyszukiwarka ogłoszeń pracy, z możliwością powiadamiania o nowych ofertach poprzez e-mail.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • zeitmann.pl »

  Wiele osób nie raz, zapewne znalazło się w nieciekawej sytuacji finansowej, która zmusiła je do podjęcia pracy za granicą, gdyż w wielu krajach, zwłaszcza w krajach, które są bardzo dobrze rozwinięte gospodarczo. Jedną ze specjalistycznych agencji pracy, które posiadają bardzo ciekawe oferty pracy w Niemczech, czy też w innych krajach, jest sprawdzona i uczciwa agencja pracy, którą znaleźć można pod nazwą Zeitmann.

  Data dodania: 27 12 2017 · szczegóły wpisu »