allbim.pl

allbim.pl Pobierz demo programu BIM Allplan i sprawdź, czy będzie on doskonale się sprawdzał również w Twoim burze projektowym. Oferujemy doradztwo techniczne w zakresie obsługi i funkcjonowania programu, zapewniamy materiały szkoleniowe. Sprawimy, że bardzo proste będzie korzystanie z wszelkich udogodnień, jakie daje Allplan.
Serdecznie zapraszamy już teraz!

Szczegóły strony allbim.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Outsourcing IT »

  Jedną z pierwszoplanowych dyscyplin naszej pracy są systemy do zarządzania przedsiębiorstwami. Przedstawiamy Państwu między innymi takie aplikacje jak STER.ERP, czy Aktuariusz. STER.ERP w zależności od profilu firmy pomaga efektywnie zarządzać takimi sekcjami zakładu jak na przykład: finanse i księgowość, zarządzanie produkcją, itd. Z kolei Aktuariusz jest oprogramowaniem do skrupulatnego obliczenia rezerw na zobowiązania pozapłacowe dla zatrudnionych.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Flash Designer - Selteco Software »

  Alligator Flash Designer to bardzo dobry program do generowania animacji, stron www, banerów reklamowych i innych elementów w technologii Flash. Niezwykła prostota obsługi, potężne możliwości oraz przystępna cena. Dzięki naszemu programowi w banalnie prosty sposób stworzysz nieszablonowe animowane elementy graficzne na swoja witrynę internetową. Nasza aplikacja jest zdecydowanie prostsza w obsłudze niż programy adobe przy równoczesnym zachowaniu pełnego wsparcia dla standardu flash. Aplikacja została stworzona z myślą o tych wszystkich którzy nie mogą sobie pozwolić na drogie zachodnie oprogramowanie. Zakupując Aligator Flash Designer możesz użytkować produkt do celów komercyjnych gdyż zezwala na to jego licencja. Zacznij swoja przygodę z flashem do naszego programu!

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwiększenie wydajności i efektywności »

  Firma itCraft (Warszawa, woj. mazowieckie) oferuje programy na zamówienie - aplikacje dedykowane i aplikacje webowe dla małych i średnich firm. Programiści j2ee - konsulting i outsourcing IT, oprogramowanie java, wdrożenia oraz tworzenie portali oraz aplikacje internetowe na zlecenie. Podwykonawca informatyka - projektowanie systemów informatycznych, marketing internetowy, programy na zlecenie, kampanie mailingowe, portale na zamówienie, apilikacje Grails. Analitycy i specjaliści - zapewniamy dostęp do wiedzy oraz doświadczonych specjalistów - bogate doświadczenie. Programiści java zapraszają. Projekty dla największych banków oraz telekomów w Polsce. Liczymy na owocną współpracę zapewniamy zwiększenie wydajności i efektywności.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obieg dokumentów »

  Oferujemy trafne rozwiązanie dla firm, które potrzebują mieć nieustanny, systemowy dostęp do dokumentów. Skorzystanie z naszej oferty pozwala ułatwić i udoskonalić administrowanie instytucją. Jest to także niezwykle oszczędne wyjście. Dzięki naszej sugestii korzystanie z sekretariatu oraz dostęp do znaczących dokumentów będzie sprawny i lepiej kontrolowany. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Simple S.A. Oprogramowanie ERP »

  Firma Simple specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań IT z zakresu zarządzania procesami zachodzącymi w firmach reprezentujących różne branże. Prezentowany usługodawca może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną liczbą wdrożonych projektów i programów. Polski ERP oferowany przez prezentowaną firmę to nowoczesna platforma, która umożliwia zarządzanie finansami, pracownikami, optymalizacją produkcji, itp. W ten sposób można przyspieszyć, ułatwić swoją pracę oraz zwiększyć jej ogólną wydajność.

  Data dodania: 22 06 2018 · szczegóły wpisu »