Andpol-Bis Andrzej Loch

Andpol-Bis Andrzej Loch Andpol-Bis Andrzej Loch to renomowany wykonawca wysokiej jakości stopni schodowych. Nasza placówka prosperuje również na polskim rynku usługowym jako wiodący realizator specjalistycznych krat pomostowych. W skład naszej oferty wchodzą przede wszystkim kraty prasowane oraz kraty zgrzewane. Potężną gamę naszych usług stanowią też materiały budowlane, takie jak stal – czarna, ciągniona, narzędziowa gatunkowa oraz nierdzewna. Mamy także solidny wybór blach perforowanych oraz siatek plecionych. Więcej o nas na naszej stronie www.

Szczegóły strony www.aloch.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hale przemysłowe »

  Strona www firmy ART Budownictwo Sp. z. o. o. jako Generalny Wykonawca przeprowadza wszechstronne projekty z zakresu budownictwa przemysłowego. Firma gromadzi kompetentnych i znakomitych zawodowców, którzy zapewniają nowoczesne nastawienie do kwestii związanych z wszelkimi projektami budowlanymi. W różnorodnej ofercie firmy znajduje się budowa hal, są to również hale magazynowe, hale przemysłowe, budynki przemysłowe oraz dozór inwestorski. Niezliczone rekomendacje aktualnych Klientów, praktyka w branży oraz solenne nastawienie do każdego projektu wyznaczają idealne świadectwo kompetencji i profesjonalizmu.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy kanadyjskie »

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi budownictwa szkieletowego. Nasze domy budowane są w standardzie domów pasywnych, co minimalizuje koszty eksploatacyjne budynku. Specjalne metody prefabrykacji zapewniają im trwałość na poziomie minimum 100 lat. Domy kanadyjskie to alternatywa obecnego rynku usług budowlanych. Świadczymy również usługi remontowe oraz wykończeniowe.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki granitowej »

  Z kamieniem, a właściwie z jego użyciem związani jesteśmy od 1999r. i od tego czasu udało nam się wykonać dużo zadań, które zadowoliły naszych klientów wobec jego planów co do jakości i estetyki wyprodukowanych nawierzchni i kostki granitowej.
  Realizujemy prace na obszarze całego kraju.
  Dokładnością, profesjonalizmem i jakością naszych realizacji, zdobyliśmy zaufanie i zadowolenie Klienta.
  Proponujemy Państwu pełną usługę w zakresie wykonania kostki granitowej, nawierzchni kamiennych dróg, placów, wjazdów, chodników, tarasów, schodów etc, na którą to składa się:

  - opracowanie konstrukcji nawierzchni
  - wykonania podbudowy,
  - produkcji kostki granitowej
  - usług brukarskich na terenie dolnego śląska
  - układania kostki granitowej i/lub płyt granitowych,
  - dobór, zakup i transport materiałów,
  - wykonanie małej architektury,
  - przebudowa, remont i pielęgnacja nawierzchni kamiennych.

  Proponujemy również materiał do zrobienia nawierzchni kamiennych, jak i produkty architektury, które w znacznym stopniu ulepszą Państwa otoczenie.

  Ponadto oferujemy pomoc w zakresie pielęgnacji i naprawy nawierzchni kamiennych.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja - Dąbrowa Górnicza »

  Mapy do celów projektowych wersja analogowa i cyfrowa. Mapy numeryczne terenu. Inwentaryzacje budynków przemysłowych. Inwentaryzacje przyłączy Pozostałe inwentaryzacje powykonawcze obiektów liniowych. Pomiary realizacyjne. Wytyczenia jednorodzinnych. Wytyczenia kanalizacji. Wytyczenie i pomiar przemieszczeń pionowych i poziomych innych obiektów i konstrukcji Podziały i rozgraniczenia nieruchomości.Wykonujemy usługi dla inwestorów indywidualnychWartość naszych usług stanowią realne ceny rynkowe skalkulowane do zaakceptowania przez Inwestorów.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Gdańsk »

  Pracownia Kamieniarska GrAnt powstała w 1980 roku. Posiadamy duże doświadczenie w obróbce kamienia naturalnego. Dużym atutem jest doskonale wykwalifikowana oraz doświadczona załoga, dlatego nasze produkty posiadają bardzo wysoką jakość. Dysponujemy szerokim asortymentem granitów, marmurów, trawertynów, piaskowca, co niebywale skraca czas realizacji zamówień.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »