Andpol-Bis Andrzej Loch

Andpol-Bis Andrzej Loch Andpol-Bis Andrzej Loch to renomowany wykonawca wysokiej jakości stopni schodowych. Nasza placówka prosperuje również na polskim rynku usługowym jako wiodący realizator specjalistycznych krat pomostowych. W skład naszej oferty wchodzą przede wszystkim kraty prasowane oraz kraty zgrzewane. Potężną gamę naszych usług stanowią też materiały budowlane, takie jak stal – czarna, ciągniona, narzędziowa gatunkowa oraz nierdzewna. Mamy także solidny wybór blach perforowanych oraz siatek plecionych. Więcej o nas na naszej stronie www.

Szczegóły strony www.aloch.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zawory iglicowe »

  Medyński Armatura przemysłowa Milanówek - Katalog online na stronie. Dystrybutor komponentów automatyki. Stawiamy na uczciwość i rzetelność kupiecką, profesjonalizm oraz wysokie kompetencje - Nieograniczony dostęp do magazynów centralnych, konkurencyjne ceny, szybkość pozyskiwania komponentów, skuteczność w działaniu, wiedza i zaangażowanie. Produkty czołowych Światowych producentów - Zawory kulowe, kołnierzowe, zasuwy nożowe, przepustnice, kompensatory, poziomowskazy i wzierniki. Armatura kwasoodporna i przemysłowa - silowniki, napedy, zawory kulowe, filtry, odkuwana stal węglowa i nierdzewna, reduktory ciśnienia, zawory kołnierzowe, iglicowe, klinowe, zaporowe i zawory zwrotne. Certyfikaty Państwowego Zakładu Higieny na grupy produktowe.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • elektryk wrocław »

  Elektryk we Wrocławiu wykonane przez elektryka, z znakomitą praktyką w zawodzie, elektryka p. Górnickiego to gwarancja wysokiej jakości pracy, terminowość oraz niewysokich cen. Elektryk Wrocław błyskawicznie przyjedzie do Was, obejrzy problem z elektryką plus błyskawicznie usunie awarię, niewiele skasuje i jeszcze posprząta po sobie. Tak pracują już tylko nieliczni profesjonaliści. Wybierz usługi elektryczne starego wyjadacza, nie daj się wykiwać na bylejakie partactwo dzieciaka po zawodówce - pan Stanisław kilkadziesiąt lat pracuje w zawodzie i wie o nim wszystko. Zadzwoń by dowiedzieć się wszystkiego i wynegocjować termin naprawy elektryki.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • bramy Łódź »

  Firma Starpol z Łodzi jako autoryzowany partner Hörmann posiada w swej ofercie doskonałe bramy, tegoż uznanego na całym świecie producenta, które można podzielić na dwie grupy: bramy garażowe (segmentowe, uchylne i rolowane) oraz bramy przemysłowe (segmentowe, rolowane, harmonijkowe, stalowe - przesuwne, przeciwpożarowe, szybkobieżne, wahadłowe, wjazdowe przesuwne, kurtyny paskowe).

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płytki podłogowe, mozaika, glazura - 1000 lat »

  Terakotowa armia cesarza Qin Shi określana jest mianem ósmego cudu
  świata. Ponad osiem tysięcy figur żołnierzy, koni i rydwanów
  znaleziono przez przypadek podczas kopania studni. Chociaż terakotowe
  posągi przeleżały pod ziemią przeszło dwa tysiące lat w momencie
  odkrycia zachowały pierwotne kolory. Oprócz wielkiej wartości
  historycznej i artystycznej terakotowa armia stanowi dowód odporności
  materiału, z którego została wykonana. Obecnie technologia produkcji
  terakoty stoi oczywiście na wyższym poziomie niż w starożytnych
  Chinach. Nic dziwnego, że tam gdzie wymagana jest trwałość, stosuje
  się wyroby z terakoty lub płytki podłogowe. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zmywacze graffiti »

  Murren oferuje preparaty - oczyszczanie ścian i oczyszczanie cegły, renowacji elewacji, czyszczenie elewacji - wysokiej jakości preparaty antygraffiti. Dzięki naszym preparatom renowacja elewacji, czyszczenie elewacji i oczyszczanie ścian jest proste. Zabezpieczenie przed graffiti, zabezpieczenie Hydrofobowe i przeciw wilgoci, zmywacze - usuwanie farby z elewacji, uzupełnianie ubytków w kamieniu oraz cegle. Zapraszamy po prepatay antygraffiti i na oczyszczanie cegły oraz kamienia. Plakatowanie - kleje do plakatowania, chemia budowlana, (artykuły chemii budowlanej).

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »