Andpol-Bis Andrzej Loch

Andpol-Bis Andrzej Loch Andpol-Bis Andrzej Loch to renomowany wykonawca wysokiej jakości stopni schodowych. Nasza placówka prosperuje również na polskim rynku usługowym jako wiodący realizator specjalistycznych krat pomostowych. W skład naszej oferty wchodzą przede wszystkim kraty prasowane oraz kraty zgrzewane. Potężną gamę naszych usług stanowią też materiały budowlane, takie jak stal – czarna, ciągniona, narzędziowa gatunkowa oraz nierdzewna. Mamy także solidny wybór blach perforowanych oraz siatek plecionych. Więcej o nas na naszej stronie www.

Szczegóły strony www.aloch.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Układanie Klinkieru »

  Zakład ReKlinBud zajmuje się głównie układaniem klinkieru na elewacjach, płotach, tarasach. Elewacja wykonana z klinkieru jest niezmienna na warunki atmosferyczne i mocno estetyczna. Operujemy w regionie Słupska i powiatu słupskiego. Wykonujemy także - kompleksowe remonty - układanie płyt kamiennych we wnętrzach, układanie posadzek, docieplenia budynków, układanie tynków, budowanie fundamentów.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • domy z drewna »

  "ZAKŁAD DRZEWNY.Firma ""Golbalux"" założona została w 1994 roku przez Państwo Mieczysława i Halinę Golba. Jesteśmy producentem domów z drewna. Wykonujemy kompleksowe usługi budowy domów w stanie surowym, w stanie surowym zamkniętym i pod klucz. W początkowym okresie działalności firma zajmowała się głównie przecieraniem drewna w tarcicę, kantówkę oraz produkcją: elementów meblowych i fryz na potrzeby rynku lokalnego, jak również na eksport do Niemiec, Danii, Belgii, Francji i Włoch.W roku 1998 rozbudowano firmę zakupując: hale produkcyjne, hale tartaków, dwupiętrowy budynek biurowy, stolarnię, wiaty. Wraz z rozwojem firmy rozszerzono asortyment produkcji.Dzięki terminowym realizacjom zamówień zdobyliśmy już grono stałych odbiorców.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • program rodzina na swoim forum »

  Program Rodzina na Swoim stawia sobie za zadanie wsparcie osoby mającym do tego prawo w nabywaniu domów jednorodzinnych i mieszkań. Na tej stronie możesz podzielić się własnymi doznaniami związanymi z udziałem w tym państwowym programie. Każdy, kto chce jest wstanie opisać to, co uważa za ważne. Dzięki takowym różnym opiniom sporo ludzi jest wstanie dowiedzieć się sporej liczby ciekawych rzeczy i poznać ważne wiadomości, o które nieraz ciężko w podobnych źródłach. Każdy zainteresowany, kto jeszcze nie brał kredytu preferencyjnego może się uczyć na doświadczeniach osób, które już z skorzystały z kredytu. Jeśli zatem masz pytania bądź chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami zachęcamy do wejścia na forum internetowe poświęcone całkowicie rządowemu programowi Rodzina na Swoim.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zmywacze graffiti »

  Murren oferuje preparaty - oczyszczanie ścian i oczyszczanie cegły, renowacji elewacji, czyszczenie elewacji - wysokiej jakości preparaty antygraffiti. Dzięki naszym preparatom renowacja elewacji, czyszczenie elewacji i oczyszczanie ścian jest proste. Zabezpieczenie przed graffiti, zabezpieczenie Hydrofobowe i przeciw wilgoci, zmywacze - usuwanie farby z elewacji, uzupełnianie ubytków w kamieniu oraz cegle. Zapraszamy po prepatay antygraffiti i na oczyszczanie cegły oraz kamienia. Plakatowanie - kleje do plakatowania, chemia budowlana, (artykuły chemii budowlanej).

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prometplast płyta warstwowa »

  Budownictwo przechodzi różne zmiany. Co roku pojawiają się w nim nowe materiały i technologie. Inżynierowie dążą do tego, aby sam proces budowania były szybszy i łatwiejszy. W duchu tych zmian powstała płyta warstwowa, która gwarantuje te dwie jakości: szybkość i łatwość budowy. Specjaliści z całego świata zgadzają się w tym, że wymyślenie tego materiału było krokiem milowym w budownictwie. Daje on inżynierom dużo większe możliwości, które przekładają się na zwiększoną produktywność oraz energooszczędność. Moim zdaniem wynalazek płyty warstwowej można uznać za jeden z największych skoków w budownictwie.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »