Autoklaw

Autoklaw Autoklaw to jedna z propozycji, jaką możemy odnaleźć w obszarze oferty fabryki Spomasz Pleszew. Ta fabryka trudni się produkowaniem różnorodnych produktów i maszyn, które służą przemysłowi spożywczemu, takich jak sterylizator, wyparka do dżemu, aparat próżniowy, wspomniany autoklaw czy inne urządzenia mające zastosowanie w gastronomii. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami prezentowanej oferty.

Szczegóły strony www.spomasz-pleszew.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SoloStocks Polska portal handlowy dla firm »

  Na SoloStocks Polska znajdziesz oferty sprzedaży produktów z 34 różnych branż. Aby znaleźć poszukiwany produkt skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub szukaj stoków, partii, nadwyżek i produktów w ilościach hurtowych w poszczególnych kategoriach. Skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą by kupić online wybrane produkty. Tutaj możesz znaleźć firmy z 34 sektorów i nawiązywać z nimi bezpośredni kontakt by otrzymać dodatkowe informacje o firmie lub jej produktach. Szukaj producentów lub hurtowni, z którymi chciałbyś nawiązać współpracę handlową i skontaktuj się z wybranymi firmami.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm - CDN XL i CDN Optima »

  Firma Centrum Technologii Informatycznej znajduje się w Gliwicach, zatrudnia zespół fachowców o wysokich kwalifikacjach, których łączy duże doświadczenie i ogromna wiedza w zakresie wykonywanych wdrożeń i projektów oraz dbałość o dobro klienta.

  Dzięki tej grupie fachowców firma Centrum Technologii Informatycznych zapewnia najwydajniejsze i niezawodne rozwiązania informatyczne umożliwiające pełne wykorzystanie zasobów klienta, co w efekcie końcowym generuje wymierne zyski. Centrum Technologii informatycznych specjalizuje się we wdrożeniach systemów Comarch takich jak CDN Optima, CDN XL, CDN Altum.

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny pralnicze »

  Jako firma świetnie znająca realia i potrzeby każdego, kto posiada własną pralnie, stawiamy głównie na jakość dostarczanych przez nas urządzeń oraz świadczonych przez nas usług. Zgodnie z tym założeniem, w sprzedaży posiadamy tylko profesjonalne urządzenia pralnicze, które sprostają pracy w najcięższych warunkach i nie będą ulegały awariom, co zdarza się często przy maszynach pralniczych słabej jakości. My gwarantujemy niezawodność i nowoczesność sprzedawanych przez nas urządzeń, a w ofercie posiadamy między innymi pralnico-wirówki, suszarki bębnowe lub magle elektryczne. Zachęcamy do poznania naszej ofety.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Crc crick 110, crc crick 120, crc crick 130 »

  Nasza strona internetowa prezentuje m. in. trzy rewelacyjne środki do zastosowania w przemyśle motoryzacyjnym, jak i w innych gałęziach przemysłowych. Nasza firma OCG CHEMIA jest autoryzowanym dystrybutorem tych preparatów, dzięki czemu kupując u nas masz pewność oryginalnych preparatów oraz gwarancję na każdy zakupiony preparat. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia kawy »

  Nasza firma oferuje głównie kawy ziarniste. Italia jest bardzo znana jako kraj skąd pochodzi latte macchiato oraz cappuccino. We Włoszech nie pije się kawy zbyt kwaśnej, dlatego drogiej kawy z gatunku robusta używa się do balansowania kwaskowości kawy arabika. Wśród włoskich producentów w Polsce szczególne uznanie zdobyła kawa Pellini i Vergnano. Pije się je zarówno w domach, restauracjach oraz biurach. Oferujemy również ekspresy ciśnieniowe firmy Nuova Simonelli i herbatę cejlonską Dilmah. Polecamy środki czyszczące do ekspresów ciśnieniowych amerykańskiej firmy Urnex, które są niezbędnym detergentem. Zapewniamy profesjonalne konsultacje w doborze produktów do kawiarni i szkolenia dla baristów.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »