Biura rachunkowe Bydgoszcz

Biura rachunkowe Bydgoszcz Kancelaria podatkowa ADEP świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi podatkowej, księgowej i kadrowej. Realizujemy projekty w zakresie doradztwa europejskiego składając wnioski o wsparcie unijne w ramach krajowych i lokalnych programów inwestycyjnych. Nasza kancelaria posiada wymagane uprawnienia do obsługi ksiąg rachunkowych i doradztwa podatkowego.

Szczegóły strony www.adep.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Warszawa, podatki, »

  Biuro rachunkowe Dynamic Business świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Prowadzimy wszelkie ewidencje, od najprostszych takich jak ryczałt, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencje VAT do pełnych ksiąg handlowych.

  Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy jak też spółki prawa handlowego. Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową firm i przedsiębiorstw, adresowana jest zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych oraz osób fizycznych.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe "APA" Piotr Duliński »

  Apa, Piotr Duliński - biura rachunkowe w Częstochowie oraz Lublińcu zapraszają do skorzystania ze swoich usług. U nas możecie Państwo liczyć na obsługę księgową firmy, outsorcing księgowości, audyt podatkowy, pomoc w założeniu działalności gospodarczej, reprezentowanie klienta przed organami administracjiGUS, ZUS, Urząd Skarbowy). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług księgowych.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Wielu Polaków w UK ma problemy ze zrozumieniem języka angielskiego, nasze biuro rachunkowe wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i oferuje usługi księgowe w języku polskim. Tylko polski księgowy wytłumaczy Państwu zawiłe przepisy podatkowe w UK. W skład naszej oferty wchodzi zwrot podatku, prowadzenie księgowości, zakładanie działalności gospodarczej i wiele więcej. Nasze bogate doświadczenie połączone z gruntowną wiedzą w dziedzinie rachunkowości pozwala na specjalistyczną i szybką pomoc dla każdego Klienta. Więcej szczegółowych informacji możecie Państwo znaleźć na naszej stronie, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie biuro rachunkowe Katowice »

  Biuro na Start to biuro rachunkowe z siedzibą w Katowicach. Oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorców działających na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Prowadzimy obsługę zarówno w języku polskim jak i angielskim i niemieckim. Dla nowych firm świadczymy usługi ze zniżką w pierwszym półroczu działalności. Zapoznaj się z nasza ofertą.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Księgowe w Londynie »

  W firmie pracują specjaliści z dziedziny księgowości i usług podatkowych tylko z najwyższymi kwalifikacjami, posiadający uprawnienia ACCA - Chartered Accountants and Auditors. Nasze biuro rachunkowe posiada najwyzsze kwalifikacje i niskie ceny. W naszej ofercie znajdziecie kilka pakietów rozliczania przez nasze biuro spółki brytyjskiej, jak i możliwość indywidualnej wyceny usługi. Rejestracja może być wykonana telefonicznie, osobiście przychodząc do naszego biura, bądź internetowo. Kontroli podatkowych nie ma się co obawiać o ile rozliczenia podatkowe były wykonane przez księgowego, który wiedzial jak się do nich przygotowywać!

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »