biuro rachunkowe Lublin

biuro rachunkowe Lublin Biuro Rachunkowe Profit s.c. działa od sierpnia 2007 roku w Lublinie. Księgowe tu pracujące posiadają wykształcenie zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, a także wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych, w ramach świadczonego stosunku pracy w innych biurach rachunkowych. Dodatkowo cały czas aktualizują swoją wiedzę podnosząc kwalifikacje zawodowe. Jeśli chodzi o Ofertę biura to obejmuje ona szeroko pojęte usługi finansowo-rachunkowe, prawne i doradcze. Biuro rachunkowe Profit obsługuje małe i duże firmy, również osoby indywidualne.

Szczegóły strony www.profit-sc.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kadry i płace »

  Dzięki wydzieleniu takich obszarów jak biuro rachunkowe czy księgowość istnieje możliwość skupienia się na czymś co jest ważne dla działalności firmy i formalne obowiązki nie będą w tym przeszkadzały, co często niestety ma miejsce. Outsourcing może to ułatwić i pomaga. Jest coraz częściej wykorzystywany.

  Dzisiaj wiele przedsiębiorców korzysta z usług firm zewnętrznych z zakresu obszarów działalności takich jak usługi księgowe czy kadry i płace. Jest to zrozumiałe. Ponieważ pozwala zaoszczędzić czas. Ale to nie tylko o czas chodzi.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe »

  Biuro podatkowe BILANS oferuje pełen zakres usług doradztwa podatkowego oraz świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowo-kadrowej: prowadzenie pełnej rachunkowości, księgi przychodów i rozchodów wraz z ewidencjami dla potrzeb VAT, ryczałt i rozliczanie pracowników. Oferujemy prowadzenie pełnej rachunkowości, księgi przychodów i rozchodów wraz z ewidencjami dla potrzeb VAT, ryczałt, rozliczanie pracowników (listy płac, kartoteki wynagrodzeń, PIT-11, PIT-8B, wszelkie sprawy dotyczące ZUS), doradztwo podatkowe.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Atut s.c. »

  Biuro rachunkowe, biuro podatkowe, księga podatkowa, podatki, pity, zeznania, bilans, biznes plany, rozliczenia roczne, płace, kadry, akta osobowe. Adres: ul. Św. Antoniego 55 Tomaszów Maz., tel. 044 734 60 46.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie księgowości Bydgoszcz »

  Biuro Rachunkowe BILANS s.c. z siedzibą w Bydgoszczy oferuje profesjonalną obsługę firm oraz osób prywatnych w zakresie księgowości i zagadnień związanych z podatkami. Wykwalifikowana i doświadczona kadra zajmuje się pełnym doradztwem podatkowym, zagadnieniami związanymi z ZUS, kwestiami oscylującymi wokół BHP, ochrony środowiska oraz pośrednictwa finansowego. Biuro udziela wsparcia firmom poszukującym rozwiązania dla problemów natury kadrowo-płacowej oraz osobom prywatnym i instytucjom zainteresowanym składaniem wniosków do PFRON, ubieganiem się o zwrot podatku VAT za materiały budowlane, czy prawidłowym zarządzaniem zeznaniami rocznymi. BILANS s.c. posiada wszelkie uprawienia, aby zajmować się zagadnieniami podatków, dofinansowań i in., w tym: certyfikat księgowy, świadectwo kwalifikacyjne oraz wpis na listę doradców podatkowych.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Często reguły powiązane z prowadzeniem rachunkowości są nadto trudne dla zwykłych kierowników. Dlaczego więc trwonić cenny czas i dynamiczność, jeśli jest sposobność aby zlecić ten obowiązek obeznanym znawcom. Biuro rachunkowe Warszawa zajmuje się także tego typu kwestiami. Na dodatek służy niebagatelnym doradztwem w problemach rachunkowości. Więc należy się zastanowić, czy nie poprosić o pomoc do biura.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »