Biuro rachunkowe Poznań

Biuro rachunkowe Poznań Pareto - biuro rachunkowe w Poznaniu oferujące kompleksowe usługi księgowe i podatkowe. Nasz personel to wykwalifikowani specjaliści z długoletnim doświadczeniem z zakresu rachunkowości. Klientami firmy są małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą we wszystkich branżach. Zapewniamy im skuteczną obsługę i profesjonalne doradztwo.

Szczegóły strony www.pareto.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dokładne biuro rachunkowe mokotów »

  Firma ZKCO złożona jest z kooperujących ze sobą zespołów, żeby wykonywać drobiazgową obsługę firm, wyróżniając rachunkowość. Nasza grupa składają się z: kancelarii podatkowej, biuro rachunkowe mokotów - kompetentny biegły rewident Anna Obara, doradztwo prawne i ds. funduszy europejskich Maciej Obara. Doradztwo obejmuje: rachunkowość, reprezentowanie Klienta w najróżniejszych obszarach, usługi rachunkowe w szerokim wymiarze: pełna księgowość warszawa, pisanie analiz finansowych, sprawy kadrowe, tworzenie wniosków. Nasze biuro rachunkowe mokotów wykonuje także audyt na wielu zakresach. Doradzamy też w niżej wymienionych obszarach: pełna księgowość – usługę gwarantuje biegły rewident. Biuro rachunkowe zlokalizowane jest w Warszawie, dzielnica Mokotów. Rachunkowość wykonywana przez nas fachowo. Prosimy zapoznać się z naszą ofertą na witrynie – profesjonalna rachunkowość Warszawa!

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie biuro rachunkowe Katowice »

  Biuro na Start to biuro rachunkowe z siedzibą w Katowicach. Oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorców działających na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Prowadzimy obsługę zarówno w języku polskim jak i angielskim i niemieckim. Dla nowych firm świadczymy usługi ze zniżką w pierwszym półroczu działalności. Zapoznaj się z nasza ofertą.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • usługi księgowe »

  Marzy ci się otworzenie własnego biura rachunkowego? Ukończyłeś studia w dziedzinie rachunkowości i zamierzasz w odpowiedni sposób wykorzystać swoje umiejętności? Po to jest ta strona. Na naszej stronce www dowiesz się dość dużo o działalności biur rachunkowych. Dzięki temu założysz swoje własne biuro i zaczniesz na nim przyzwoicie zarabiać. Poradzimy Tobie jak zorganizować tego rodzaju działalność, aby zyskać renomę w branży oraz wielu klientów. U nas otrzymasz wszystkie niezbędne informacje dla uruchomienia biura, łącznie z wymogami prawnymi.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Simply Tax - Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Nasze biuro rachunkowe świadczy profesjonalne usługi księgowe i kadrowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.Praktykę zawodową zdobyliśmy prowadząc sprawy księgowe, podatkowe i kadrowe, zarówno u jednoosobowych podmiotów gospodarczych, jak i spółek osobowych i kapitałowych. Obsługa firm z różnych sektorów, pozwoliła nam zdobyć doświadczenie w wielu branżach. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi w zakresie pełnej, jak i uproszczonej księgowości. Potwierdzeniem naszych kompetencji zawodowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, jest licencja Ministra Finansów, upoważniająca do prowadzenia biura rachunkowego.Korzystając z usług naszego biura rachunkowego mogą Państwo zapomnieć o problemach związanych z działem kadrowo – księgowym. Ceniąc drogocenny czas naszych klientów, oferujemy osobisty odbiór dokumentów przez naszą firmę, nie pobierając za to dodatkowych opłat, co pozwoli Państwu skupić się na uzyskiwaniu lepszych efektów w prowadzonej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.Nasze atuty to: - Odbieramy osobiście dokumenty od naszych klientów na terenie Wrocławia.- Wysyłamy powiadomienia SMS lub EMAIL o nadchodzących płatnościach do US i ZUS.- Przyjmujemy dokumenty w formie elektronicznej.- Pracujemy na „Comarch OPTIMA” – jeden z najlepszych profesjonalnych programów do prowadzenia firm na polskim rynku.- Gwarantujemy krótkie terminy realizacji usług.- Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów.- Posiadamy polisę

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • DUET s.c. - dobre biuro rachunkowe z Wrocławia »

  Nasze biuro rachunkowe prowadzi profesjonalną księgowość dla mikro, małych i średnich firm. Prowadzimy księgi rachunkowe, pełną księgowość i inne dokumenty związane z prowadzeniem firmy. Naszym Klientom oferujemy doradztwo finasowe i podatkowe, a także z zakresu Kadr i Płac. Nasza firma istnieje na rynku już od wielu lat, ciesząc się zaufaniem i dobrą opinią Klientów. Zatrudniamy profesjonalną kadrę księgowych z uprawnieniami do prowadzenia ksią rachunkowych i pełnej księowości. Reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami takimi jak ZUS, Urząd Skarbowy czy Urząd Miejski. Pomagamy w rejestracji firmy, przerejestrowaniu, rejestracji pracowników itp. Zachowujemy klauzulę poufności. Prowadzimy biuro rachunkowe na terenie mniasta Wrocław, w związku z czym obsłuujemy głównie firmy z Wrocławia a także pobliskich miejscowości. Dojeżdżamy do Klientów, jesteśmy terminowi i powanie podchodzi do powierzonych nam zadań. Z nami mogą być Państwo bezpieczni o swoje finanse i rachunki.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »