Biurowiec Jesionowa

Biurowiec Jesionowa Nasz biurowiec znajduje się przy ulicy Jesionowej w Katowicach i nazywa się w związku z tym Jesinowa Business Point. Jest miejscem, w którym biura na wynajem dla siebie znajdzie niemal każda firma od agencji reklamowej przez biuro rachunkowe aż do kancelarii adwokackiej. Znajdą tutaj dla siebie idealne miejsce do rozwoju biznesu. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły strony jesionowa.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska »

  Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska istnieje na toruńskim rynku nieruchomości od 2002 roku.
  Naszymi usługami pragniemy zainteresować wspólnoty mieszkaniowe, developerów, właścicieli kamienic czynszowych.
  Obsługujemy nieruchomości o dowolnej powierzchni użytkowej. Bez względu na wielkość i stan nieruchomości gwarantujemy usługi o najwyższym standardzie.

  Najlepsi w branży - to my.

  Data dodania: 24 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura do wynajęcia Warszawa »

  Serdecznie zapraszamy do serwisu Biuradowynajecia.org na łamach którego mogą się Państwo zapoznać z rzetelnymi informacjami na temat biur do wynajęcia. Staramy się podpowiadać Państwu na co należy zwrócić największą uwagę podczas wyboru biura dla swojej firmy. Ostrzegamy o pułapkach, w jakie mogą Państwo wpaść. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi materiałami publikowanymi na stronie.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • SBH Nieruchomości »

  SBH Nieruchomości jest właścicielem zabytkowego obiektu w którym mieści się WSIE, na ulicy Mickiewicza 47.

  Budynek znajduje się w samym centrum miasta i posiada duży parking samochodowy. Jego usytuowanie umożliwia organizację spotkań w spokojnej atmosferze, gdyż jest on otoczony zielenią.

  Przystosowany jest do organizacji konferencji, zajęć dydaktycznych, oraz szkoleń m. in. komputerowych.

  Wszystkie sale mają wysoki strop, co także ma wpływ na jakość przeprowadzanych w nich zajęć.

  Cały obiekt posiada HOT SPOT – internet WIFI. (hasło dostępne w recepcji)

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania trójmiasto »

  Domy na pomorzu cieszą się obecnie całkiem spore zainteresowaniem ludzi z okolic jak i z samego pomorza. Jeśli sam jesteś zainteresowany mieszkaniem na pomorzu to powinieneś odwiedzić bloga gdzie znajdziesz dużo więcej artów na temat tego jakie mieszkania są aktualnie w trakcie budowy oraz te w których to możesz już teraz kupić sobie mieszkanie. Serdecznie zapraszam na portal po więcej dobrych oraz przydatnych informacji. Wszystkie są bardzo aktualne oraz dotyczą tylko danych na temat domów na pomorzu.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości Płock »

  Sieciowy serwis bezpośrednich ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości w szczególności działek, domów, mieszkań, pokoi i lokali. Na stronie można również zamieścić reklamę działalności gospodarczej z opisem usług związanych z rynkiem nieruchomości np: firmy remontowo-budowlanej, kancelarii notarialnej czy też dewelopera. Na stronie znajdziesz zaawansowaną wyszukiwarkę, która znacznie ułątwia otrzymanie poszukiwanych informacji dotyczących rynku nieruchomości. Publikacja ogłoszeń jest całkowicie darmowa, jedynie ogłoszenia wyróżnione są płatne. Uiszczane opłaty są symbolicznej wielkości. Ogłoszenie wyróżnione pozwala na łatwiejsze i szybsze znalezienie naszej oferty w portalu. Dzięki temu ogłoszeniodawca zwiększa szanse na dotarcie większej ilości potencjalnych zainteresowanych wystawioną w serwisie nieruchomością, czyli łatwiej może znaleźć nabywcę.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »