Centrum konferencyjne Kraków

Centrum konferencyjne Kraków Mając nadzieję na znalezienie odpowiedniego miejsca dla przedstawienia swojej nowej kolekcji mody czy znalezienia właściwego miejsca dla swojej najnowszej inscenizacji trudno ominąć miejsce, jakim jest centrum konferencyjne w Krakowie. EXPO Kraków każdego roku obsługuje setki tego typu przedsięwzięć, ciesząc się coraz większym zainteresowaniem coraz poważniejszych przedsiębiorstw oraz firm czy instytucji. To tutaj odbywają się konwenty czy spotkania na szczycie, wernisaże, a także różnego rodzaju bankiety.

Szczegóły strony expokrakow.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przepływomierz »

  Test-Therm Kraków: urządzenia pomiarowe. Moduły Poseidon, mikroklimat pomieszczeń i akcesoria. Testery szczelności, mikromanometry, termometr, higrometr, anemometr, pirometr, rejestrator, przepływomierz, przetwornik wilgotności i ciśnienia. Także kamera termowizyjna, miernik temperatury, sygnalizator prędkości, barometr, tester szczelności, licznik cząstek i rotametry. Na stronie oferta. Urządzenia do kontroli i pomiaru parametrów powietrza. Prosty monitoring szaf, monitoring szaf i kamery wyładowań koronowych. Nowe produkty, sprawdzanie instalacji wentylacyjnych.

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Warszawa »

  Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej. Stosowany przez nas sprzęt oraz środki chemiczne umożliwiają wydajne i definitywne pozbycie się zabrudzeń. Pranie dywanów Warszawa to oferta skierowana do Klientów indywidualnych, jak i dużych firm. Dobierzemy odpowiednią technologię w zależności od rodzaju wykładziny i stopnia jej zabrudzenia. Usługi świadczymy w Warszawie oraz okolicach. Indywidualnie dostosowujemy się do zróżnicowanych potrzeb i wymagań naszych Klientów. Usługi wykonujemy w dogodnym dla klienta terminie. Pranie dywanów Warszawa to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu zająć się tym osobiście. Pranie dywanów wykonujemy przy pomocy profesjonalnego sprzętu firmy Karcher. Używamy przy tym bezpiecznych, wysokiej jakości środków czyszczących. Nasze usługi to wygoda, komfort i oszczędność Waszego czasu.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Inowrocław »

  Pragniemy zaoferować Państwu obsługę polegającą na umiejętnym nagraniu na video znaczących przyjęć z bliskimi, bali firmowych oraz innych istotnych uroczystości. Mocno nawołujemy wszystkich Was do skorzystania z działań proponowanych przez naszą pracownię filmową, bo kamerzysta na bankiet, czy wideofilmowanie Inowrocław jest to coś, co stanowi bezwarunkowo naszą działkę.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki Łódź »

  Ulotki reklamowe od dawana uznawane są za jedną z lepszych modeli reklamy dla firm. Dzieje się tak ponieważ, ulotki promocyjne są obecnie jedną z najtańszych, dostępnych rodzai reklamy na rynku polskim. Aby zlecić ulotkę należy samemu wykonać projekt lub jeśli chcemy fachowo się do tego przyłożyć, wynająć firmę graficzną. Po wykonaniu i zaakceptowaniu projektu należy przygotować go pod druk, zazwyczaj wykonują to graficy w wybranej drukarni. Szukamy najlepszej dla nas drukarni i drukujemy w niej druk ulotek. Dużo jest drukarni na rynku krajowym, jedną z dobrych jest drukarnia Łódź PrintExPress. Prezentowane w niej oferty wykonywane są na najwyższym poziomie dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn poligraficznych. Doświadczona kadra kompleksowo panuje nad całym procesem wydruku, zaczynając od przygotowali aż po oprawę introligatorską oraz wysyłkę do klienta. Ulotki reklamowe drukowane w drukarni Łódź posiadają wysokiej jakości papier kredowany o wybranej gramaturze, dodatkowo pokryte są lakierem offowym w celu zabezpieczenie wydruku. Oferta drukarni obejmuje ulotki reklamowe w powszechnych formatach: ulotki A6, ulotki A5, ulotki A4 i ulotki DL oraz składane ulotki w formatach A3 do A4, A4 do A5, A5 do A6 oraz popularny format ulotek składanych A4 do DL. Wielokolorowe maszyny drukujące pozwalają na zachowanie tej samej ceny dla druku obustronnego, podobnie nie ma wpływu na cenę ilość użytych kolorów z palety CMYK. Całość, zarówno obsługa jaki i zaplecze techniczne dają możliwość utrzymania najlepszych cen na oferowane ulotki. Dzięki tym wszystkim zaletom drukarnia Łódź PrintExPress w tyle pozostawia konkurencję z branży poligraficznej.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wanny SPA, baseny ogrodowe »

  Firma to grupa osób zajmujący się kompleksowo basenami kąpielowymi oraz zadaszeniami basenowymi. Celem działalności jest kompleksowa i szybka obsługa klienta pod kątem zaprojektowania i wykonania basenu najwyższej klasy. Bardzo duże doświadczenie w branży gwarantuje najwyższą jakość usług. Jako jedyna firma w Polsce projektujemy i produkujemy baseny, które są izolowane. Produkty sprzedawane są również w innych krajach Unii Europejskiej. Obecne doświadczenia zawodowe to doskonałe narzędzia pozwalające sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym na rynku nie tylko krajowym, ale również i zagranicznym. Dzięki temu mamy szybki dostęp do nowych technologii co pozwala dopasować się do potrzeb wszystkich zainteresowanych produktami. Produkty cechuje duża odporność na warunki atmosferyczne, starzeniowe, czynniki agresywne oraz wysokie parametry mechaniczne. Każdy basen charakteryzuje się dokładnością i wysokim standardem, wykonane są z wysokiej jakości żywic i włókna szklanego, które użyte są do produkcji w właściwych proporcjach. Ponad to baseny posiadają także metalowe wzmocnienia na ścianach bocznych, które potęgują trwałość i stabilność. Tylko my na naszym rynku wykonujemy piankowanie zewnętrznej strony wyrobów pianką poliuretanową natryskową. Zaletą jest zwiększenie wytrzymałości basenu oraz jego ocieplenie.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »