Centrum konferencyjne Kraków

Centrum konferencyjne Kraków Mając nadzieję na znalezienie odpowiedniego miejsca dla przedstawienia swojej nowej kolekcji mody czy znalezienia właściwego miejsca dla swojej najnowszej inscenizacji trudno ominąć miejsce, jakim jest centrum konferencyjne w Krakowie. EXPO Kraków każdego roku obsługuje setki tego typu przedsięwzięć, ciesząc się coraz większym zainteresowaniem coraz poważniejszych przedsiębiorstw oraz firm czy instytucji. To tutaj odbywają się konwenty czy spotkania na szczycie, wernisaże, a także różnego rodzaju bankiety.

Szczegóły strony expokrakow.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rol-Max - nowe i używane maszyny rolnicze. »

  Rol-max - lider w sprzedaży maszyn rolniczych na Podkarpaciu. Firma posiada bogatą ofertę maszyn rolniczych, wśród których znajdziecie Państwo między innymi: agregaty uprawowe, ciągniki rolnicze, kosiarki rotacyjne, przewracarki i pługi.Rol-max - lider w sprzedaży maszyn rolniczych na Podkarpaciu. Firma posiada bogatą ofertę maszyn rolniczych, wśród których znajdziecie Państwo między innymi: agregaty uprawowe, ciągniki rolnicze, kosiarki rotacyjne, przewracarki i pługi.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Gdańsk »

  Happy-Day - zdjęcia ślubne Gdańsk i całe trójmiasto. Zapraszamy - wideofilmowanie, fotografia ślubna Gdańsk, Gdynia. Kamerzysta i fotograf ślubny zaprasza. Wideofilmowanie i artystyczna fotografia ślubna Gdynia - sesja plenerowa i sesja ślubna. Zdjęcia ślubne Gdynia - sesje ślubne, zdjęcia które wzruszają i bawią. Fotografia plenerowa - profesjonalny fotograf ślubny - sesje plenerowe, wideofilmowanie, zdjęcia ślubne Gdańsk, Rumia, Reda, Sopot i Gdynia, Wejherowo, woj. pomorskie.

  Data dodania: 18 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • eventy firmowe »

  Wyjścia na imprezy firmowe oraz eventy to znakomity sposób na odreagowanie emocji oraz odstresowanie się. W własnym gronie osób z którymi na co dzień rozwiązuje się firmowe zagadki i problemy warto czasem spędzić czas w innych miejscach niż miejsce pracy. Często wpada się wtedy na inne rozwiązania oraz pomysły. Zwłaszcza gdy towarzyszy nam dobry humor oraz dobrze zorganizowana impreza. Jest to jeden z najlepszych sposobów na skonsolidowanie zasobów ludzkich w firmie.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety Reklamowe »

  Powiedzenie głosi, iż „reklama jest najlepszą dźwignią handlu”. Stykamy się z nią niezmiernie często mimo to wszystkie standardowe metody reklamy, takie jak plakat, reklama w radiu, prasie czy TV mogą zawieść. Dozwala się robić próbę z innymi, droższymi metodami, takimi jak bannery przy głównych arteriach miast, mimo to, sposoby te także prawdopodobnie będą za słabe, iż miałyby przyciągnąć uwagę ludzi. Co tym samym zrobić, by zaciekawić ludzi naszymi usługami? Powinno się przemyśleć strategię działania i rozpocząć dystrybucję gadżetów reklamowych. Gadżety reklamowe, to małe przedmioty, ale czasem użyteczne i ciekawie, dekoracyjnie wykonane, wszystkie opatrzone logotypem naszej firmy. Większość ludzi bez namysłu przyjmie rozdany gadżet reklamowy, a tym samym zapozna się z nazwą naszej firmy.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny - Danecka.pl »

  Nasz gabinet oferuje najwyższy poziom leczenia stomatologicznego, w tym specjalistycznego leczenia kanałowego pod mikroskopem, a także chirurgię szczękową, czy też rekonstrukcję uzębienia opartą na implantach. Gabinet jest wyposażony w nowoczesną aparaturę diagnostyczną oraz najnowszej klasy urządzenia do zabiegów implantologicznych, periodontologicznych, endodontycznych i chirurgicznych. Dzięki dysponowaniu bardzo skutecznym znieczuleniom w postaci komputerowego urządzenia THE WAND, czy podtlenku azotu wszystkie wykonywane w naszym gabinecie zabiegi są bezbolesne.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »