CS-serwers - CS Counter Strike

CS-serwers - CS Counter Strike Serwis, który promuje jest to gra z tradycjami, dzięki tej
grze poznałem wielu ludzi którzy tak jak ja uwielbiają każdego wieczoru
spotkać się na wspólnej walce, rywalizować i zdobywać nowe umiejętności.
Counter Strike jest o tyle dobry że nie gramy z botami bo było by to
zupełnie bez sensu, jednak gramy przeciwko znajomym i klanom które znamy
osobiście, z którymi spotykamy się na różnego rodzaju turniejach oraz zlotach,
jest to moda która jest już dość stara – tuż obok graczy w Unreal
Tournament. Counter Strike jest jednak dużo bardziej rozwinięty i ludzie
którzy zaczynali grać w Unreala przechodzą po jakimś czasie do gry w
Counter Strike – lepsze plansze, więcej ludzi, więcej klanów no i przede
wszystkim coraz więcej zawodów organizowanych na całym świecie, a na
zawodach można dodatkowo zgarnąć ciekawe nagrody właśnie za umiejętności
wyrządzone przez grę i pasję do Counter Strike.

Szczegóły strony www.cs-serwers.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pizzeria Warszawa »

  wszyscy mamy bardzo różne upodobania w odniesieniu do smaku wypiekanej pizzy. Dla jednych pizza musi być odpowiednio doprawiona, z dużą ilością dodatków i składników, natomiast dla pozostałych nie jest to wcale istotne. dobrym wyborem to ta pizzeria, jaka daje możliwość zamawianie jedzenia poprzez telefon. Oczywiście dzisiaj już niemal codziennością to również zamawianie przez Internet smakołyku, jednakże wiele ludzi to dosyć krytycznie do tego odnosić się. mimo to pizzerie dać możliwość zamawianie pizzy w odmienny sposób, w takim wypadku sprawdzimy, w jakim miejscu otrzymamy najlepszą pizzę.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Katowice »

  Fotografia to poezja obecnego wieku. Na zdjęciach zachowuje nieuchwytny nastrój chwili, która jest tą jedyną, niepowtarzalną. Nasi przyjaciele, rodzina, będą wiecznie pamiętali te momenty. Zamyślą się nad nimi nasze dzieci, wnuki i prawnuki. A my będziemy zerkać ze wspaniałych zdjęć i przekazywać radość i uniesienie, które utrwali mistrzowskie oko fotografa.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie po remoncie »

  Mopik to firma sprzątająca operująca na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się utrzymaniem w czystości mieszkań, sprzątaniem biur a także sprzątaniem budynków mieszkalnych. W swoim zakresie działalności mamy dodatkowo sprzątanie na zamówienie wspólnot mieszkaniowych, pielęgnację trawników i klombów a także zakładanie zieleni a także opiekę sprzątającą w trakcie imprez np. koncertów. Powierzone nam prace robimy z największą pieczołowitością i zaangażowaniem. Posiadamy wysokiej jakości profesjonalny sprzęt oraz korzystamy z profesjonalnych preparatów czyszczących.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fachowydekarz.pl - serwis dla cieśli i dekarzy »

  Jeśli jesteś dekarzem i jeżeli interesuje Cię podnoszenie swoich kwalifikacji, to na naszej stronie znajdziesz wiele propozycji dotyczących szkoleń i organizowanych w całej Polsce kursów. Prowadzimy specjalistyczny portal dekarski, wiemy, co jest ważne podczas wykonywania tej pracy i na naszych łamach opisujemy wiele nowoczesnych technologii. Jeśli będziesz nimi zainteresowany, to zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie zamkowe Katowice »

  Korzystając z naszej oferty możesz stać się posiadaczem własnego nowoczesnego zamka, który nie tylko mechanicznie, ale również elektronicznie zabezpieczy Twój dom przed niepowołanymi gośćmi. Jesteśmy firmą montującą fachowo i solidnie różnego rodzaju zamki drzwiowe na terenie Katowic i nie tylko. Dojeżdżamy również do innych miast, jeśli klient sobie tego zażyczy lub wielkość i rodzaj zamówienia nie pozwoli na obsługę w naszym punkcie. Fachowość i rzetelność to nasze atuty.

  Data dodania: 23 05 2018 · szczegóły wpisu »