Darmowe PITY 2013/2014 - program PIT

Darmowe PITY 2013/2014 - program PIT Program PIT FORMAT został opracowany w celu usprawnienia podatnikom procesu rozliczania zeznań podatkowych. Dzięki niemu w sposób błyskawiczny i bezproblemowy wypełniasz PITY i rozliczasz się z urzędem skarbowym. Program PIT FORMAT obsługuje wszelkie PITY 2013/2014 oraz wszystkie rodzaje dochodów: osobistych i z działalności gospodarczej (w tym ryczałt), dochody z giełdy oraz osiągane za granicą Jest niezwykle nieskomplikowany w obsłudze, a jednocześnie zasobny w licznych wyjątkowych funkcji i modułów. Jako jedyny wśród konkurencyjnych programów posiada prawdziwy Kreator z przyjaznym systemem "krok po kroku", który umożliwia, że program sam dokonuje obliczeń, a użytkownik nawet nie musi wiedzieć jakie PITY ma wypełnić.

Sumę odliczenia na dzieci wykazać można składając wraz z rozliczeniem pit O. Pit O jest załącznikiem służącym do wykazywania odliczeń od podatku, w tym także odliczeń na dzieci. Powinno się go dołączyć do składanego w Urzędzie Skarbowym odpowiedniego druku. Ulga na dzieci, określana prorodzinną, rozliczana przy pomocy pit o przysługuje na każde niepełnoletnie dziecko, w stosunku do którego podatnik wypełniał władzę rodzicielską, pełnił rolę opiekuna prawnego lub rodziny zastępczej, z uwzględnieniem, że dziecko u niego mieszkało. Pit o może też objąć dzieci pełnoletnie niepełnosprawne oraz uczące się do 25 roku życia. Rozliczenie ułatwić może program PIT Format, który sporządzi też pit36, pit37, pit28 i pozostałe roczne deklaracje podatkowe 2013/2014. Uwzględni ulgi i odliczenia pit 2013/2014 (ulga prorodzinna na dzieci, ulga na internet, ulga rehabilitacyjna) oraz rozliczenie z dzieckiem, rozliczenie wspólne ze współmałżonkiem.
Ten program pit ułatwia przesłać sporządzone roczne zeznanie PIT 2013/2014 prosto z programu do urzędu skarbowego.

Szczegóły strony www.pitformat.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KRS »

  Nasza firma zajmuje się szybką i fachową realizacją spraw prawnych i urzędowych, naszą specjalnością jest KRS (Krajowy Rejestr Sądowy). W swojej ofercie posiadamy także spółki na sprzedaż. Działamy na terenie Warszawy. Nie ograniczamy się jednak tylko do KRS’u, działamy kompleksowo - przygotowujemy wnioski i pozwy do innych sądów (m.in. do sądu wieczystoksięgowego, sądu cywilnego i sądu gospodarczego) i do wszelkiego rodzaju urzędów - do urzędu miasta.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Navi-Trader.com | Analiza Techniczna »

  Wszystko o inwestowaniu na giełdzie. Navi-Trader.com to specjalistyczny serwis, którego tematyką jest giełda papierów wartościowych oraz inwestycje na rynkach finansowych i kapitałowych.
  Na stronach serwisu między innymi:
  - Codzienne analizy techniczne dla inwestujących w akcje, kontrakty terminowe i waluty
  - Systemy transakcyjne na kontrakty futures FW20 oraz indeks S&P500
  - Day trading na kontraktach terminowych FW20 oraz US500 CFD
  - Interesujące strategie inwestycyjne oraz propozycje zagrań
  - Strefa rynków Forex & CFD
  - Kalendarium najważniejszych wydarzeń na rynkach finansowych i kapitałowych
  - Najnowsze informacje giełdowe oraz ciekawe komentarze rynkowe
  - Notowania online
  - Stale rozwijana Akademia Tradingu
  Aby wygrywać na giełdzie, zdobądź przewagę i wyprzedzaj tłum.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Witryna biura rachunkowego Da-To, które swoje siedziby posiada w Poznaniu i Śremie. Pracownicy biura zapewniają liczne usługi z zakresu rachunkowości, doradztwa podatkowego i finansów. Swoją ofertę kierują do przedsiębiorców, właścicieli firm, spółek prawa handlowego, instytucji, stowarzyszeń, fundacji oraz klientów indywidualnych. Oferta biura to prowadzenie kompleksowej księgowości, obsługa księgowa w zakresie kontaktów z organami ZUS, US czy UKS. Księgowi mogą również pracować we siedzibie firmy klienta. Biuro posiada korzystne warunki współpracy dla nowych i stałych klientów, obejmujące promocje i rabaty. Da-To to pełna księgowość, nadzór finansowy, prowadzenie kartotek pracowniczych, ksiąg podatkowych, przychodów i rozchodów oraz szereg innych usług, również reprezentowanie klienta przed urzędami.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe z Katowic »

  Biuro rachunkowe z Katowic zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Bardzo szeroki zakres usług oraz bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Przyłącz się do grona naszych partnerów. Z nami twoja firma będzie się bardzo szybko rozwijać. Pełna informacja na stronie internetowej www. Liczne pozytywne opinie naszych stałych klientów są najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze lokaty »

  Nasza witryna jest portalem finansowym, który skupia się na bezpiecznym lokowaniu pieniędzy. Jest to internetowe centrum wiedzy na temat lokat znajdujących się w ofercie banków polskich. Możesz tu znaleźć zarówno opis poszczególnych rodzajów lokat (terminowych, strukturyzowanych, jednodniowych itp.), ale także artykuły posiadające najbardziej istotne informacje dla osób, które są zainteresowane założeniem własnej lokaty. Mówimy o podatkach od zysków kapitałowych, dajemy porady, w jakich przypadkach zdołamy ich uniknąć. Piszemy o najświeższych ofertach lokat bankowych i opisujemy w najwyższym stopniu rentowne oraz warte uwagi. Dodatkowo na naszym portalu umieściliśmy także darmowy kalkulator walut, który w łatwy i szybki sposób pomoże przeliczyć przeróżne opcje lokat i wyselekcjonować najkorzystniejszą ofertę.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »