drukarnia-katalogow.pl

drukarnia-katalogow.pl ViperPrint sp. z o. o. to firma oferująca swoim klientom druk katalogów. W zależności od Twoich potrzeb zamówić możesz katalogi klejone, szyte czy chociażby spiralowane. Jeśli zainteresowany jesteś drukiem katalogów to koniecznie zapoznaj się ze stroną internetową firmy, na której znajduje się oferta. Serdecznie zapraszamy już w tym momencie na stronę.

Szczegóły strony drukarnia-katalogow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • REKLAMA-apladesigne.com.pl »

  oferta: grafika reklamowa, tworzenie stron www, tablice reklamowe, bannery, oklejanie pojazdów, usługi poligraficzne, reklama. Pracuję w branży blisko 17 lat, pracowałem na różnych stanowiskach i firmach co dzisiaj procentuje ogromnym doświadczeniem. Nauczyłem się grafiki ze względu na potrzebę ułatwienia pracy z finalnym produktem, przeszedłem wszystkie etapy produkcji większości typów reklam aby zrozumieć ich działąnie, Reklama stała się moim drugim życiem, praca w reklamie to umiejętość pokazania całej firmy w jednym elemencie jakim są np: tablice reklamowe, bannery, ulotki, wizytówki, druki, budowa stron www, litery zewnętrzne, oklejone pojazdy,witryny i wiele innych których tu nie sposób wymienić. Moje umiejętności można zawrzeć w kilku podstawowych terminach, .

  WYKLEJANIE: Pracuję na każdym rodzaju podłoża i rodzajem folii
  MONTAŻ: Zamontuję każdą reklamę w dowolnym miejscu i wysokości
  GRAFIKA: Wykonuję projekty reklam i wyrobów poligraficznych
  WEB: Buduję strony www w kilku technikach, posiadam własny serwer.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia offsetowa »

  Witryna internetowa Drukarni Skarbowej, oferująca usługi w obszarze druków reklamowych, druków manipulacyjnych jak także druków specjalnych. Oferta drukarni to paleta druków reklamowych: broszury, katalogi, to dodatkowo druk Warszawa, druk ulotek. Drukarnia offsetowa oferuje usługi w niezmiernie interesujących cenach to także wysoka jakość produktów, szybkie terminy realizacji zamówień a przede wszystkim duże kwalifikacje z zakresu poligrafii. Drukarnia Skarbowa przedstawia długoletnią praktykę oraz innowacyjność.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Banery reklamowe Warszawa, bowflag »

  Na tej stronie odszukasz wszystkie niezbędne informację na temat promocji zewnętrznej. Informacje zawarte na tejwitrynie są rzetelne i poparte różnymi wartościowymi przykładami. Jeżeli masz swoją firmę i chcesz ją odpowiednio zareklamować to koniecznie odwiedź tą witrynę, bo zbierzesz tu garść ciekawych informacji. Banery są najtańszą i najbardziej skuteczną formą reklamy.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www »

  Tworzenie stron www, projektowanie systemów webowych i informatycznych, hosting - to główne dziedziny firmy Webevo. Zajmujemy się również projektowaniem i drukiem folderów, ulotek oraz plakatów reklamowych, a także wizytówek firmowych. Branding - stworzymy sronę www, wizytówki ulotki i foldery reklamowe tak aby wszystko ze sobą pasowało, żeby wszyscy kojarzyli twoją firmę! Zapoznaj się z naszą ofertą tworzenia stron internetowych! Wypozycjonuj swoją stronę internetową aby wszyscy Cie znaleźli! Wszystkie stworzone przez nas strony internetowe oparte są o system CMS służący do łatwego edytowania treści na stronie www.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki Łódź »

  Ulotki reklamowe od dawana uznawane są za jedną z lepszych modeli reklamy dla firm. Dzieje się tak ponieważ, ulotki promocyjne są obecnie jedną z najtańszych, dostępnych rodzai reklamy na rynku polskim. Aby zlecić ulotkę należy samemu wykonać projekt lub jeśli chcemy fachowo się do tego przyłożyć, wynająć firmę graficzną. Po wykonaniu i zaakceptowaniu projektu należy przygotować go pod druk, zazwyczaj wykonują to graficy w wybranej drukarni. Szukamy najlepszej dla nas drukarni i drukujemy w niej druk ulotek. Dużo jest drukarni na rynku krajowym, jedną z dobrych jest drukarnia Łódź PrintExPress. Prezentowane w niej oferty wykonywane są na najwyższym poziomie dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn poligraficznych. Doświadczona kadra kompleksowo panuje nad całym procesem wydruku, zaczynając od przygotowali aż po oprawę introligatorską oraz wysyłkę do klienta. Ulotki reklamowe drukowane w drukarni Łódź posiadają wysokiej jakości papier kredowany o wybranej gramaturze, dodatkowo pokryte są lakierem offowym w celu zabezpieczenie wydruku. Oferta drukarni obejmuje ulotki reklamowe w powszechnych formatach: ulotki A6, ulotki A5, ulotki A4 i ulotki DL oraz składane ulotki w formatach A3 do A4, A4 do A5, A5 do A6 oraz popularny format ulotek składanych A4 do DL. Wielokolorowe maszyny drukujące pozwalają na zachowanie tej samej ceny dla druku obustronnego, podobnie nie ma wpływu na cenę ilość użytych kolorów z palety CMYK. Całość, zarówno obsługa jaki i zaplecze techniczne dają możliwość utrzymania najlepszych cen na oferowane ulotki. Dzięki tym wszystkim zaletom drukarnia Łódź PrintExPress w tyle pozostawia konkurencję z branży poligraficznej.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »