elektroniczna rejestracja gości

elektroniczna rejestracja gości Chcę zademonstrować program przeznaczony dla przedsiębiorstw zajmujących się organizacją imprez i konferencji dla korporacji i korporacji. Business Event Creator pozwoli Ci zautomatyzować wysyłkę zaproszeń oraz dodatkowo biletów (wygenerowanych automatycznie) do tysięcy użytkowników (także w formie graficznej), wysyłanie esemes do gości, import list gości z plików (Excel .xls, Vcard .vcf, .csv, .txt), potwierdzanie uczestnictwa, elektroniczną ewidencję i weryfikację gości na imprezie czy podczas organizacji konferencji przy pomocy czytnika skryptów kreskowych programem który otrzymasz. Masowo wysyłaj wiadomości do wszystkich ludzi zaproszonych albo wyłącznie do tych, które potwierdziły własną obecność, możesz też przypomnieć się osobom, które jeszcze nie potwierdziły udziału. Masowo generuj i wysyłaj bilety do uczestników. Zarządzaj tekstem, decyduj czy posiadają się wyświetlić dane zapraszanej osoby. Dodaj do biletów logo kontrahenta jeżeli istnieje potrzeba. Jeżeli już otrzymałeś od nabywcy listę uczestników imprezy w postaci pliku nie powinnaś ich przepisywać, możesz zaimportować całość jednym kliknięciem. Obsługiwane pliki: Excel .xls, Vcard .vcf, .csv, .txt, Edycja graficznych zaproszeń wysyłanych masowo do gości, możliwość dodawania osobistych szablonów na których można umieścić logo klienta albo motyw graficzny związany wprost z tematyką eventu, Za pomocą oprogramowania do elektronicznej rejestracji gości sprawdzaj bilety czytnikiem kodów kreskowych przy wejściu na imprezę. Dzięki temu unikniesz niechcianych gości i wygenerujesz nabywcy dokładne raporty z eventu, Istnieje możliwośc masowej wysyłki wiadomości Esemes do gości. Za radą tej opcji możesz poinformować zaproszonych o potencjalnych zmianach, bądź przypomnieć o imprezie

Szczegóły strony businesseventcreator.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TaxMachine - aplikacja księgowa-podatkowa »

  TaxMachine to znany od wielu lat i ceniony na rynku program finansowo-księgowy, zawiera szybkie i łatwe sporządzanie Księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, wypełnia ponad 300 deklaracji, zeznań podatkowych i innych formularzy, obsługuje e-Deklaracje. Polecany dla małych i średnich firm oraz biur podatkowych. Jest właściwy zarówno dla tych firm, które prowadzą Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów jak i dla tych, które obejmuje ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Aplikacja księgowa na bazie zapisów księgowych samoczynnie tworzy ewidencje VAT, deklaracje podatkowe np. VAT-7(K), oraz sam oblicza zaliczki na podatek dochodowy, na koniec roku automatycznie sporządzi zeznanie roczne PIT, którą w następnej kolejności wyśle do Urzędu Skarbowego przez internet (e-deklaracje). Poza tym oprogramowanie zawiera w sobie listy płac oraz fakturowanie wraz z prostym magazynem. Dostepne jest dodatkowo ponad 300 aktywnych formularzy, w tym większość aktualnych druków dla Urzędów Skarbowych. Większość elementów programu (np. płace, fakturowanie, aktywne formularze, e-deklaracje) może być używanych przez wszelkie firmy bez względu na formę księgowości lub opodatkowania. Główne okno programu TaxMachine jest skonstruowane na wzór programu Eksplorator systemu Windows, tak więc jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów żadnemu użytkownikowi tego systemu. Taki rodzaj prezentacji danych umożliwia w prosty i szybki sposób dotrzeć do wymaganych składników programu i składowanych tam danych. Użytkownik ma możliwość jednoczesnego otwierania wielu okien programu oraz równoczesnej pracy w wielu obszarach programu. Oprogramowanie księgowe jest często aktualizowane, a dzięki mechanizmowi automatycznej aktualizacji przez Internet użytkownik ma zawsze aktualną aplikację księgową.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autocad LT 2011 - Zamów Autocad LT 2011 »

  Programy sprzedawane przez sklep internetowy Auto Construction zaspokoją oczekiwania zarówno najbardziej wymagających grafików jak i innych użytkowników korzystających z komputerów. Długi staż na rynku wśród sklepów internetowych i bardzo korzystne umowy z producentami sprawiają, że proponowane przez Auto Construction produkty są sprzedawane po bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do zakupu AutoCAD LT 2010!

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycja w Google »

  SeoStation.pl jest systemem do sprawdzania pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Użytkownicy systemu mogą wybrać 1 z 4 wersji: FREE (pakiet darmowy), WEBMASTER, PRO i AGENCY, dopasowanych możliwościami i kosztem do potrzeb odbiorców. Za najważniejsze cele przy tym projekcie postawiono wygodę, intuicyjną obsługę oraz profesjonalny, przejrzysty interfejs.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obieg dokumentów »

  Oferujemy trafne rozwiązanie dla firm, które potrzebują mieć nieustanny, systemowy dostęp do dokumentów. Skorzystanie z naszej oferty pozwala ułatwić i udoskonalić administrowanie instytucją. Jest to także niezwykle oszczędne wyjście. Dzięki naszej sugestii korzystanie z sekretariatu oraz dostęp do znaczących dokumentów będzie sprawny i lepiej kontrolowany. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Simple S.A. Oprogramowanie ERP »

  Firma Simple specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań IT z zakresu zarządzania procesami zachodzącymi w firmach reprezentujących różne branże. Prezentowany usługodawca może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną liczbą wdrożonych projektów i programów. Polski ERP oferowany przez prezentowaną firmę to nowoczesna platforma, która umożliwia zarządzanie finansami, pracownikami, optymalizacją produkcji, itp. W ten sposób można przyspieszyć, ułatwić swoją pracę oraz zwiększyć jej ogólną wydajność.

  Data dodania: 22 06 2018 · szczegóły wpisu »