elektroniczna rejestracja gości

elektroniczna rejestracja gości Chcę zademonstrować program przeznaczony dla przedsiębiorstw zajmujących się organizacją imprez i konferencji dla korporacji i korporacji. Business Event Creator pozwoli Ci zautomatyzować wysyłkę zaproszeń oraz dodatkowo biletów (wygenerowanych automatycznie) do tysięcy użytkowników (także w formie graficznej), wysyłanie esemes do gości, import list gości z plików (Excel .xls, Vcard .vcf, .csv, .txt), potwierdzanie uczestnictwa, elektroniczną ewidencję i weryfikację gości na imprezie czy podczas organizacji konferencji przy pomocy czytnika skryptów kreskowych programem który otrzymasz. Masowo wysyłaj wiadomości do wszystkich ludzi zaproszonych albo wyłącznie do tych, które potwierdziły własną obecność, możesz też przypomnieć się osobom, które jeszcze nie potwierdziły udziału. Masowo generuj i wysyłaj bilety do uczestników. Zarządzaj tekstem, decyduj czy posiadają się wyświetlić dane zapraszanej osoby. Dodaj do biletów logo kontrahenta jeżeli istnieje potrzeba. Jeżeli już otrzymałeś od nabywcy listę uczestników imprezy w postaci pliku nie powinnaś ich przepisywać, możesz zaimportować całość jednym kliknięciem. Obsługiwane pliki: Excel .xls, Vcard .vcf, .csv, .txt, Edycja graficznych zaproszeń wysyłanych masowo do gości, możliwość dodawania osobistych szablonów na których można umieścić logo klienta albo motyw graficzny związany wprost z tematyką eventu, Za pomocą oprogramowania do elektronicznej rejestracji gości sprawdzaj bilety czytnikiem kodów kreskowych przy wejściu na imprezę. Dzięki temu unikniesz niechcianych gości i wygenerujesz nabywcy dokładne raporty z eventu, Istnieje możliwośc masowej wysyłki wiadomości Esemes do gości. Za radą tej opcji możesz poinformować zaproszonych o potencjalnych zmianach, bądź przypomnieć o imprezie

Szczegóły strony businesseventcreator.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Strony internetowe Łódź. »

  Witajcie w katalogu "POPUP".

  W ofercie firmy można znaleźć też takie pozycje jak hosting WWW, tworzenie grafiki, banery Flash czy też marketing w googlach internetowych. Naszą specjalnością jest budowa sklepów internetowych również budowa serwisów internetowych. Profesjonalne budowa portali internetowych także portale internetowe. Nasze usługi to tworzenie portali internetowych, tworzenie systemów WWW, a i tworzenie banerów i reklama internetowa.

  Strona Web jest multimedialną wizytówką państwa agencje w internecie. Posiadamy duże doświadczenie, a tworzone przez nas projekty zajmują wysoką pozycję w googlach też innych popularnych wyszukiwarkach. Przygotowane aplikacje WWW są unikatowe też perfekcyjnie dopracowane zarówno od witryny wizualnej, jak i merytorycznej. Nasze działania mają na celu kreowanie świadomości Twojej firmy itd. Nasz team tworzą młodzi i kreatywni ludzie, którzy potrafią zinterpretować Państwa potrzeby i przekłuć je w niebanalne pomysły. Systematycznie zwiększamy swoje umiejętności, przechodząc ciągłe kursy itp. Ponadto firma oferuje sprzedaż i modernizację zestawów komputerowych oraz projektowanie portali WWW.

  Każdy ze zleceniobiorców otrzymuje oryginalny projekt który stanowi jego własność. Wyspecjalizowana paczka grafików a zarazem programistów Flash pozwala nam tworzyć zaawansowane realizacje do zastosowań na strony WWW.

  Unikatowe parametry w dobrych cenach szybki i stabilny serwer. Oferujemy profesjonalny hosting, rejestrację i utrzymanie domen.

  Kosztorys usług i przykłady serwisów dostępne są na naszej witrynie. Niskie ceny witryn WWW.

  Pozycjonowanie stron:

  W dzisiejszych czasach pozycjonowanie stron internetowych to konieczność - jest to proces prowadzący do uzyskania jak najwyższej pozycji dla wybranych fraz i haseł kluczowych. Wszystkie aplikacje napisane przez nas optymalizujemy pod kątem wyszukiwarek internetowych. Przy pozycjonowaniu agencja Spektrum nie pobiera opłat z góry, dopiero po uzyskaniu przez witrynę zleceniobiorcy odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce Yahoo czy Google. Jeśli chcesz, aby Twój portal był liderem w rezultatach przeszukiwania poleć jej reklamę zawodowcom.

  Dziękujemy za zapoznanie się z naszą firmą. Zapraszamy na stronę http://designspektrum.pl

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • TaxMachine - aplikacja księgowa-podatkowa »

  TaxMachine to znany od wielu lat i ceniony na rynku program finansowo-księgowy, zawiera szybkie i łatwe sporządzanie Księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, wypełnia ponad 300 deklaracji, zeznań podatkowych i innych formularzy, obsługuje e-Deklaracje. Polecany dla małych i średnich firm oraz biur podatkowych. Jest właściwy zarówno dla tych firm, które prowadzą Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów jak i dla tych, które obejmuje ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Aplikacja księgowa na bazie zapisów księgowych samoczynnie tworzy ewidencje VAT, deklaracje podatkowe np. VAT-7(K), oraz sam oblicza zaliczki na podatek dochodowy, na koniec roku automatycznie sporządzi zeznanie roczne PIT, którą w następnej kolejności wyśle do Urzędu Skarbowego przez internet (e-deklaracje). Poza tym oprogramowanie zawiera w sobie listy płac oraz fakturowanie wraz z prostym magazynem. Dostepne jest dodatkowo ponad 300 aktywnych formularzy, w tym większość aktualnych druków dla Urzędów Skarbowych. Większość elementów programu (np. płace, fakturowanie, aktywne formularze, e-deklaracje) może być używanych przez wszelkie firmy bez względu na formę księgowości lub opodatkowania. Główne okno programu TaxMachine jest skonstruowane na wzór programu Eksplorator systemu Windows, tak więc jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów żadnemu użytkownikowi tego systemu. Taki rodzaj prezentacji danych umożliwia w prosty i szybki sposób dotrzeć do wymaganych składników programu i składowanych tam danych. Użytkownik ma możliwość jednoczesnego otwierania wielu okien programu oraz równoczesnej pracy w wielu obszarach programu. Oprogramowanie księgowe jest często aktualizowane, a dzięki mechanizmowi automatycznej aktualizacji przez Internet użytkownik ma zawsze aktualną aplikację księgową.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wilk13 | katalog freeware: darmowe programy »

  Jeżeli najbardziej zależy ci na oprogramowaniu damrowym, to z pewnością dobrze trafiłeś. Bedziesz tu miał możliwość wyboru naprawde ogromnej liczby aplikacji. Znajdziesz coś ciekawego zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i tych przenośnych, pracujących na takich systemach, jak Windows Mobile, Symbian, czy nawet zapomniany już nieco PalmOS. Oczywiście są też darmowe aplikacje Java na telefon.

  Szczególnie mocno ten zbiór przyda się osobom, które cenią programy freeware, ale zastanawiają się gdzie je w zasadzie znaleźć. Tutaj mają wszystko na miejscu, w jednym zestawieniu. Wszystkie aplikacje posiadają też dodatkowy opis pozwalający ocenić, czy akurat dany, wybrany darmowy program jest tym, czego się właśnie w danej chwili potrzebuje.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program kadrowy »

  Nawet największe firmy, doskonale dzisiaj prosperujące, musiały kiedyś zaczynać swoją działalność od zera. Wraz z rozwojem firmy z pewnością dochodziło coraz więcej kwestii formalnych, związanych z zatrudnianiem kolejnych osób do firmy, a także z obrotem wszelkimi dokumentami w obrębie nie tylko firmy, ale również pomiędzy firmą a różnego rodzaju urzędami. Na szczęście dzisiaj nawet duże firmy mogą pomoc sobie stosowaniem odpowiedniego oprogramowania, które samo będzie zajmowało się liczeniem należności pracowników za dany miesiąc z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych elementów. Program płace bierze pod uwagę przy wyliczeniach ilość spędzonych w pracy godzin, należne świadczenia przysługujące z różnych tytułów, ale również dni urlopowe, spędzone na zwolnieniu lekarskim. Druga jego część, czyli program kadry, zajmuje się z kolei organizacja życia firmy pod względem na przykład spotkań, gdyż posiada wbudowany kalendarz, na którym można nanosić ważne dla firmy wydarzenia, terminy czy umówione spotkania.

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • gstarcad.pl »

  Skorzystaj z programu do projektowania CAD. Dzięki nowoczesnemu intuicyjnemu interfejsowi jest on bardzo łatwy w obsłudze również dla niedoświadczonych, początkujących designerów. Program oferuje nowe funkcje, których brakuje innym tego typu oprogramowaniom, ponadto można dzięki niemu tworzyć także projekty 3D. Serdecznie zapraszamy już w tym momencie.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »