Em-partner

Em-partner Jeśli chcesz mieć do czynienia ze specjalistami, którzy wiedzą na czym polega obsługa kadr i płac, to lepiej nie mogłeś trafić. Prezentujemy Ci naszą wizytówkę i serdecznie zapraszamy do nawiązania stałej lub jednorazowej współpracy. Mamy sporą wiedzę na temat obowiązujących przepisów podatkowych, wiemy jak prowadzić ewidencję pracowników i jak rozliczać ich urlopy.

Szczegóły strony www.em-partner.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zadaszenia tarasów »

  Almos-2 proponuje państwu jedną z najefektywniejszych form doświetlenia wnętrza, jaką są świetliki łukowe z płyt poliwęglanowych komorowych wykonanych na konstrukcji aluminiowej Proponowane przez nas świetliki farbowane są metodą proszkową, lub na "mokro" w pełnej gamie kolorystycznej według palety RAL. Propozycja naszej spółki obejmuje: pasma świetlne, świetliki dachowe, doświetlenia dla rolnictwo, świetliki kopółkowe, doświetlenia ścian, okien. Najczęściej ostatnio wykonywanymi przez naszą firmę świetlikami są : półokrągłe, łukowe, trójkątne, płaskie (jednospadowe) oraz piramidy.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Holist marketing – doradztwo marketingowe »

  Holsit marketing jest agencją marketingową oferującą kompleksową obsługę w zakresie doradztwa strategicznego. Marka należy do grupy kapitałowej European Projects Group. Misją Holist Marketing jest nieustanna pomoc instytucjom (przedsiębiorstwom, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom sportowym, kulturalnym oraz
  działającym na zasadach non-profit) w efektywnym tworzeniu wartości na rynku, realizowanym poprzez szeroką gamę form, środków oraz narzędzi marketingowych.
  Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa strategicznego. Koncentrujemy się na następujących dziedzinach marketingu: doradztwie marketingowym, pośrednictwie
  w sprzedaży powierzchni reklamowych, e-marketingu czy prowadzeniu badań rynku.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sopot PRANIE DYWANÓW Gdańsk Gdynia »

  Firma Usługowa BŁYSK realizuje zlecenia na terenie Gdańsk, Sopot, Gdynia, oraz na terenie wszystkich miejscowości w okolicach trójmiasta.

  Dzięki dogłębnej znajomości technik porządkowych w teorii zachowujemy zdrowe proporcje w praktyce pomiędzy krótkim czasem pracy (aby nie narażać klienta na zbyt duże koszta), a rzetelnie wykonaną usługą.

  Oferujemy usługi w zakresie:

  - PRANIE DYWANÓW, wykładzin, mebli tapicerowanych
  - sprzątanie po remoncie, MYCIE OKIEN I ELEWACJI
  - SPRZATANIE mieszkań i biur
  - pranie TAPICERKI SAMOCHODOWEJ
  - czyszczenie MEBLI SKÓRZANYCH
  - czyszczenie PCV, LINOLEUM, TAKTETU, KAMIENIA
  - MYCIE KOSTKI BRUKOWEJ, oraz pokryć dachowych
  - czyszczenie glazury, GRESU, KLINKIERU
  - MYCIE GARAŻY, POSADZEK

  Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość.

  Kontakt:
  tel: 505-478-626 begin_of_the_skype_highlighting              505-478-626      end_of_the_skype_highlighting
  www.dobrepranie.pl

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie i sprawne odnalezienie witryn www »

  Witamy - moderowany katalog stron internetowych Polkatalog. Szybkie i sprawne odnalezienie witryn www. Wszystkie wpisy w naszym katalogu są wartościowe i każdy wpis przynależy do określonej kategorii. Dostęp do długiej listy wartościowych stron - znalezienie właściwej strony nie będzie stanowić żadnego problemu. Katalog prezentuje przejrzystą zawartość, ystarczy tylko odszukać interesującą nas branżę w krótkim czasie. Witryny www bez konieczności przeszukiwania wyszukiwarek. Nie trać czasu na bezowocne poszukiwania, Warto się zainteresować naszym katalogiem. Skorzystaj z naszego katalogu i ciesz się zaoszczędzonym czasem. Korzystanie z katalogu jest bezpłatne.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocena Zagrożenia wybuchem DZPW »

  Specjalizujemy się w wszechstronnej obsłudze firm w aspekcie ochrony przeciwpożarowej poczynając od opracowania specyfikacji takich jak: Instrukcja Pożarowa, Ocena Ryzyka Wybuchu, DZPW również zaleceń również Instrukcji technologiczno ruchowzch, dodatkowo wyposażamy obiekty w gaśnice tudzież wykonujemy ćwiczenia z zakresu technik gaszenia pożaru. Zatrudniamy wychowanków Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie posiadających tytuł Specjalisty ds. Bezpieczeństwa Pożarowego.

  Pod względem jakości wykonywania usług nasza firma znajduje się w czołówce Polskich firm przeciwpożarowych. Dbamy o naszych kontrahentów w sposób nadzwyczajny. Wyszkoleni i biegli pracownicy pomogą Państwu w doborze w najwyższym stopniu optymalnych rozwiązań gwarantując całkowite zaangażowanie, doświadczoną pomoc, wysoką jakość.

  Jedyne nastawienie do każdego klienta, niezawodność plus terminowość w realizacji ustanowionego założenia także konkurencyjne ceny powodują, iż warto nam zawierzyć.

  Zapraszamy do kooperacji wszelkie przedsiębiorstwa tudzież instytucje, małe także duże zakłady przemysłowe.
  Działamy na terenie całego kraju.

  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem tel: 889 844 911 lub 669 094 112 bądź mailowo: biuro@ppoz24.pl

  Wystawiamy faktury VAT.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »