Em-partner

Em-partner Jeśli chcesz mieć do czynienia ze specjalistami, którzy wiedzą na czym polega obsługa kadr i płac, to lepiej nie mogłeś trafić. Prezentujemy Ci naszą wizytówkę i serdecznie zapraszamy do nawiązania stałej lub jednorazowej współpracy. Mamy sporą wiedzę na temat obowiązujących przepisów podatkowych, wiemy jak prowadzić ewidencję pracowników i jak rozliczać ich urlopy.

Szczegóły strony www.em-partner.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kontrola dostępu »

  Firma Block Alarm – Autoryzowany Zakład Systemów Alarmowych jest obecna na polskim rynku od 1991 roku. Już od blisko 20 lat zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją systemów zabezpieczających różnego rodzaju budynki: mieszkania, domy, biura, sklepy czy magazyny. Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.

  Dostarczamy niezawodne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Instalację poprzedzamy szczegółową analizą potrzeb, dzięki czemu możemy zaproponować optymalny system bezpieczeństwa. Na życzenie klienta prezentujemy działanie wskazanych urządzeń oraz wykonujemy symulację kosztów.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja celna, Intarstat Łódź »

  Agencja celna Łódź Logisped oferuje Państwu współpracę w zakresie usług transportowych oraz celnych na terenie Europy. Transporty realizowane poza Unię Europejską będą miały zapewnioną odprawę celno importową lub exportową w naszej agencji celnej w Łodzi. Gwarantujemy kompleksową i rzetelną obsługę naszych klientów. W łodzi jak w wielu wielkich miastach odbywa się regularny transport materiałów, towarów i wszelkich dóbr, które są rozprowadzane w naszym kraju. Nie wiele osób jednak zdaje sobie sprawę jak istotne dla transportu są takie placówki jak Agencja Celna. Czym zajmuje się owa Agencja celna łódź ? Otóż zajmuje się ona przede wszystkim deklaracjami intrastat. Zwykły Kowalski oczywiście nie ma potrzeby się kontaktować z takową agencją gdyż towary które nabywa są już oclone, opodatkowane oraz rozdystrybuowane na naszym rynku krajowym. Jednak jako firma zajmująca się importem każdy przedsiębiorca z tej branży zna dobrze zasady jakie wprowadza intrastat łódź oraz rozumie jego zasady oraz potrzebę wykonania tej deklaracji. Jak przebiega taki proces ? Otóż od od 1 maja roku 2004 w naszym kraju stosowane są dwa rodzaje deklaracji intrastat mianowicie : INTRASTAT: WYWÓZ i INTRASTAT - PRZYWÓZ. Deklaracje o których mowa składamy do wytypowanej jednostki właściwej czyli mówiąc wprost terytorialnej izby celnej do jakiej przynależymy. Możemy zadać sobie pytanie kiedy i kto składać powinien taką deklarację oraz czy jest konieczne aby składać ją osobiście gdyż jak wiemy każdy przedsiębiorca ceni swój czas i woli poświęcić go na rozwijanie interesu niż bieganie z papierkami po urzędach i jest to jak najbardziej dla nas zrozumiałe. Więc szybko wyjaśniamy.
  Informację INTRASTAT w postaci deklaracji należy złożyć obowiązkowo do 10 dnia następnego miesiąca rozliczeniowego tj. grudniu za listopad oraz w styczniu za grudzień itd. Deklarację takową przedsiębiorca może oczywiście złożyć osobiście lub poprzez osobę, którą do tej czynności upoważni i tak zazwyczaj się to odbywa.
  W Naszym Kraju jak i wszędzie tam gdzie jest popyt powstają i firmy, które go zaspokoją tak również i w materii intrastat powstały firmy, które zajmują się prowadzeniem tego typu dokumentacji w naszym imieniu. Opłata za wykonanie intrastat jest oczywiście zależna od tego ile dokumentów jest do przygotowania lecz śmiało można powiedzieć iż koszt jest stosunkowo niski.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi tartaczne »

  Usługi tartaczne na terenie całego kraju - profesjonalny sprzęt marki Wood-Mizer oraz bogate doświadczenie pracowników naszej firmy gwarantują wysoką jakość naszych usług oraz sprawną realizację przecierania drewna. Tartak przewoźny dojedzie w każde miejsce wyznaczone przez Klienta. Masz drewno do przetarcia? Dzwoń śmiało i skorzystaj z naszej oferty, dzwoń również gdy masz pytania związane z naszą firmą lub przecieraniem drewna.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale i konstrukcje stalowe, projekty hal Polonex »

  Oferta firmy Polonex to projekty i budowa hal stalowych. Firma oferuje konstrukcje stalowe, hale stalowe, hale przemysłowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, hale sportowe, sale gimnastyczne, salony samochodowe, centra logistyczne, hangary i wiaty.
  Konstruktorzy firmy Polonex opracowali system, w którym bezpieczeństwo i lekkość konstrukcji nie wykluczają się. Wspólnie z wybitnymi inżynierami wdrożyli nowoczesny system spawania konstrukcji. Firma posiada specjalistyczne maszyny do plazmowego cięcia blach i do spawania łukiem krytym.
  System lekkich konstrukcji stalowych Polonex powstał na bazie licencji projektowej, opartej na innowacyjnych rozwiązaniach amerykańskiej firmy Behlen. Szczegóły techniczne zostały zaadoptowane do polskich warunków i norm, a także do wymagań inwestorów i architektów. Największą zaletą systemu Polonex jest jego uniwersalność i możliwość łączenia z tradycyjnymi technologiami budowlanymi.
  Polonex działa nie tylko na terenie całej Polski, ale także w krajach Unii Europejskiej.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron »

  Zobacz jak powinno prezentować się profesjonalne pozycjonowanie stron. Jeżeli szukasz specjalistów w tej dziedzinie, jeżeli szukasz kogoś kto rzeczywiście wie jak przeprowadzić działania związane z pozycjonowaniem, to koniecznie musisz postawić na profesjonalizm i rzetelność firmy Apogeum. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z okazji, sprawdź dokładnie ich ofertę

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »