Euro bungee

Euro bungee Lumis oferuje atrakcje na imprezy. W ofercie dmuchańce, gigantyczne piłkarzyki, kula sferyczna, zjeżdżalnie dmuchane, zamki dmuchane, byk rodeo, segway. Zapraszamy po dmuchańce, gigantyczne piłkarzyki oraz inne atrakcje na imprezy. Atrakcje na imprezy oferuje Lumis. W naszej ofercie atrakcyjne dmuchańce, mega gigantyczne piłkarzyki, segway, zjeżdżalnie dmuchane, kula sferyczna, zamki dmuchane, byk rodeo. Zapraszamy po dmuchańce, zamki dmuchane i inne atrakcje na imprezy masowe.

Szczegóły strony www.lumis.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Modelowanie 3D »

  "CAD (ang. Computer Aided Design – projektowanie wspomagane komputerowo) - oprogramowanie przyspieszające proces projektowania.

  Oferta:
  - usługi inżynierskie od koncepcji poprzez projektowanie,
  - wykonywanie modeli bryłowych 3D wyrobów,
  - tworzenie modeli 3D na podstawie dokumentacji 2D elektronicznej lub papierowej,
  - opracowanie rysunków,
  - archiwizacja na płytach CD + wersja drukowana
  - prezentacje multimedialne"

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ścierne »

  Witamy na stronie internetowej Karborund – Polska Grupa Ścierna. Firma zajmuje się sprzedazą i dystrybucją materiałów ściernych najbardziej renomowanych firm, takich jak: DRONCO, VSM, PFERD, INCO-FLEX, 3M, czy UNIFAM. Firma zajmuje się kompleksową obsługą produkcji przemysłowej, specjalistycznych sklepów technicznych, czy też zakładów rzemieślniczych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy!

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Łódź »

  Studio zajmuje się wideofilmowaniem imprez okolicznościowych w Łodzi i okolicach.

  Powiązanie najnowszych osiągnięć techniki z zwyczajem daje wyjątkowy efekt - niezapomnianą pamiątkę do końca życia.

  Naszym atutem jest indywidualne traktowanie każdego, kogo łapiemy w obiektyw. Następnie mozolne godziny spędzone na montażu poręczają, że ich skutek nigdy nie bywa nudny.

  Jeszcze nie utrwaliliśmy dwóch takich samych filmów i naszym planem jest, aby tak zostało. Jak by nie patrzeć film ślubny ma przypaść do gustu nie tylko młodej parze i weselnym biesiadnikom, ale także, a wręcz w szczególności, po upływie lat, jej następcom.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Poznań »

  Mikro firma rodzinna Galbin istnieje na Wielkopolskim rynku od 2011 roku. Przede wszystkim obsługujemy klientów prywatnych. Oferujemy utrzymywanie terenów zielonych.
  Sprzątamy zawodowo od niemal 20 lat. Swoje wiedzę zebraliśmy podczas sprzątania u zleceniodawców we zachodniej europie. Potrzebujesz firmy sprzątające, która wyczyści Twój dom? Zapraszamy do nas!

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne »

  Jeśli termin "Silesia" kojarzy się Wam z szarym obrazem górniczych miasteczek, a fotografię ślubną utożsamiacie z parą młodą na tle ckliwej fototapety w studiu fotografa - to znaczy, że tylko przemknęliście przez Salon. W takim razie wróćcie tutaj i przyjrzyjcie się szczegółowo... Jesteście w obszarze, gdzie różnice określają jedynie detale - estetyka, akcenty, forma uwypuklonych detali w dniu ślubu. Wszystko dlatego, że klasa kwalifikacji członków Silesia Group, ich świadomość fotograficzna oraz profesjonalizm są tak bardzo wyrównane i na wspaniałym poziomie. Zdjęcia pod marką "Silesia Group", to zachowane w czasie chwile pełne ukradkowych gestów, żywiołowych chwil i nieskrywanych emocji i uniesień. Krótko mówiąc - profesjonalne w każdym pikselu!

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »