Formy do kostki, Formy do kostki brukowej

Formy do kostki, Formy do kostki brukowej Firma PHU Marcin Kowalewski posiada w swojej ofercie: formy do kostki, formy do kostki brukowej, formy do produkcji kostki brukowej, forma do kostki, formy plastikowe, formy do kostki betonowej, sprzedaż form do kostki, formy elewacyjne, barwniki do kostki brukowej, pigmenty do betonu, formy elewacyjne, kostka brukowa. Formy plastikowe służą do produkcji kostki brukowej metodą odlewania zaprawą betonową. Formy do produkcji kostki brukowej są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych - polipropylenu. Formy do produkcji kostki brukowej i formy elewacyjne, różnorodność kształtów, estetyczne wzornictwo, niewysoki nakład finansowy jest atutem produkcji wyrobów betonowych przy użyciu tych form. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.formydokostki.pl.

Szczegóły strony www.formydokostki.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kotły, piece na ekogroszek i pellet - Wrocław »

  POLMARK Wrocław - autoryzowany dystrybutor oferuje automatyczne kotły na węgiel ekogroszek Klimosz Ling, Weber Heiztechnik Reto Duo i Enka Set.

  Kotły Ling firmy Klimosz to wielopaliwowe urządzenia spalające węgiel ekogroszek, miał, pellet i owies w palniku retortowym. Na drugim, tradycyjnym palenisku wyposażonym w ruszt wodny można spalać drewno i grubsze sortymenty węgla. Na tle konkurencji wyróżniają się możliwością spalania różnorodnego opału w trybie automatycznym i ręcznym.

  Nowość w ofercie firmy Klimosz: kocioł Klimosz Bio Ling Duo jest przeznaczony do spalania w trybie automatycznym sprasowanej biomasy w postaci pellet. Druga górna komora spalania umożliwia spalanie w trybie ręcznym drewna i węgla kamiennego. W trybie automatycznej pracy kotła spalającego pellet następuje samoczynne czyszczenie palnika oraz komory paleniskowej. Kocioł Bio Ling Duo posiada funkcję "Inteligent" która pozwala na automatyczne rozpalenie palnika Speedfire na pellet w momencie wypalenia się paliwa w tradycyjnym palenisku na drewno i węgiel. W trybie automatycznej pracy kotła zasilanego pelletem jego sprawność wynosi do 91%. Wymiennik kotła z atestowanej blachy kotłowej o grubości 8 mm zapewnia długą żywotność kotła.

  Kotły Reto Duo firmy Weber Heiztechnik wyposażone są w nowoczesny regulator elektroniczny ecoMax z algorytmem Indyvidual Fuzzy Logic. Użytkownik kotła ustawia tylko temperaturę c.o. Sterownik kotła sam dobiera optymalne nastawy pracy kotła wyręczając użytkownika w żmudnym dobieraniu parametrów ustawień. Wyposażenie kotła retortowego w sterownik Indyvidual Fuzzy Logic wyznacza nowe standardy obsługi kotłów spalających ekogroszek.

  Natomiast kotły Enka Set wyposażone w czopuch na "dachu kotła" i podłączenia hydrauliczne znajdujące się z boku kotła do instalacji mieszczą się w małych kotłowniach, gdzie nie można zmieścić innych kotłów na ekogroszek.

  Wszystkie kotły z podajnikiem na ekogroszek sprzedawane przez naszą firmę są wyposażone w ruszt obrotowy na palniku retortowym co pozwala spalać ekogroszek gorszej jakości oraz miał węglowy. Obrotowy ruszt palnika retorty zapobiega tworzeniu się spieków i żużla powodującego zatykanie się kanałów doprowadzających powietrze z dmuchawy do palnika retortowego co zapewnia prawidłowe spalanie gorszych ale tańszych sortymentów ekogroszku i miału.

  Dbając o zadowolenie naszych klientów kupujących kotły dostarczamy im najwyższej jakości węgiel ekogroszek workowany Ekoret, Pieklorz Chwałowice i Kazimierz-Juliusz oraz pellet Lava. Dostawy naszego opału gwarantują klientom bezproblemowe użytkowanie kotłów w okresie zimowym oraz pełne zadowolenie z wyboru naszej firmy.

  Tworzymy ciepłe klimaty!

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadaszenia tarasów »

  Almos-2 proponuje państwu jedną z najefektywniejszych form doświetlenia wnętrza, jaką są świetliki łukowe z płyt poliwęglanowych komorowych wykonanych na konstrukcji aluminiowej Proponowane przez nas świetliki farbowane są metodą proszkową, lub na "mokro" w pełnej gamie kolorystycznej według palety RAL. Propozycja naszej spółki obejmuje: pasma świetlne, świetliki dachowe, doświetlenia dla rolnictwo, świetliki kopółkowe, doświetlenia ścian, okien. Najczęściej ostatnio wykonywanymi przez naszą firmę świetlikami są : półokrągłe, łukowe, trójkątne, płaskie (jednospadowe) oraz piramidy.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Techpro maszyny budowlane »

  Zaopatrujemy w maszyny i urządzenia firmy z branży drogowej i budowlanej. Naszym celem jest kompleksowa obsługa w zakresie dostaw, serwisu oraz doradztwa technicznego. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroką gamę profesjonalnych maszyn i urządzeń najwyższej jakości, które postaramy dobrać się do indywidualnych wymagań. Zapewniamy profesjonalny serwis oferowanych przez nas urządzeń oraz stały dostęp do części zamiennych. W ciągłej sprzedaży dostępne są agregaty prądotwórcze, silniki spalinowe, ubijaki, zagęszczarki, motopompy, narzędzia brukarskie, geodezyjne i inne maszyny oraz urządzenia budowlane wiodących na rynku firm takich jak: Ammann, Belle, Europower, Fogo, Hatz, Honda, Pramac, Topcon, Wacker, Weber.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • ModernHome baterie Słoneczne Lampy Solarne »

  Firma modernhome to wiodący sprzedawca oświetlenia led oraz systemów solarnych. Tylko

  najlepszej jakości żarówki, węże świetlne led oraz listwy z płaskimi diodami SMD.

  Atrakcyjne cenowo systemy fotowoltaiczne w tym komponenty takie jak regulatory ładowania,

  baterie słoneczne, przetwornice oraz akumulatory.
  Szeroka oferta gotowych rozwiązań z zakresu systemów solarnych. Lampy solarne, zestawy na

  kampera, solarne zestawy na łódź w tym specjalistyczne elastyczne modele modułów

  fotowoltaicznych oraz wodoodpornych regulatorów ładowania.
  Pełen zakres usług od projektu systemu przez import, montaż i serwis.
  Pełen zakres usług i produktów znajdziesz na stronie internetowej modernhome.pl.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • wciągniki, wciągarki »

  Asortyment suwnicowy i transportu bliskiego ABUS jest obecny w Polsce od ponad dwudziestu lat, rozprowadzany poprzez dilerów oraz spółki partnerskie. Od 2006 roku w urządzenia tej marki można się zaopatrzeć w oddziale niemieckiego wytwórcy ABUS Crane Systems Polska. Flagowym produktem ABUS są suwnice stosowane do pracy w obiektah zadaszonych. Inne dostępne maszyny to: żurawie warsztatowe słupowe oraz przyścienne, wciągniki i wciągarki linowe oraz łańcuchowe. Już teraz możesz pominąć dilerów i partnerów kupując u siostrzanej spółki wytwórcy.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »