Formy do kostki, Formy do kostki brukowej

Formy do kostki, Formy do kostki brukowej Firma PHU Marcin Kowalewski posiada w swojej ofercie: formy do kostki, formy do kostki brukowej, formy do produkcji kostki brukowej, forma do kostki, formy plastikowe, formy do kostki betonowej, sprzedaż form do kostki, formy elewacyjne, barwniki do kostki brukowej, pigmenty do betonu, formy elewacyjne, kostka brukowa. Formy plastikowe służą do produkcji kostki brukowej metodą odlewania zaprawą betonową. Formy do produkcji kostki brukowej są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych - polipropylenu. Formy do produkcji kostki brukowej i formy elewacyjne, różnorodność kształtów, estetyczne wzornictwo, niewysoki nakład finansowy jest atutem produkcji wyrobów betonowych przy użyciu tych form. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.formydokostki.pl.

Szczegóły strony www.formydokostki.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • .: Pokrycia dachowe »

  Firma DOMAX zajmuje się działalnością handlowo-usługowa od 1995 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży pozwoliły firmie wyspecjalizować się w dziedzinie pokryć dachowych i innych materiałów wykończeniowych do budowy i remontu domu. W ofercie firmy szeroki wybór wzorów i kolorów pokryć dachowych, dachy i rynny oraz okna dachowe o najwyższych parametrach technicznych. DOMAX jest importerem produktów firm CREATON, PLANNJA. Firma wykonuje i wykańcza również kompletne dachy, rynny i pokrycia dachowe. Ponadto służy fachowym doradztwem oraz profesjonalną obsługą.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skład drewna - Warszawa »

  Skład drewna Impreg Bud oferuje min. drewno budowlane takie jak: więźba dachowa, tarcica kantowana, deski, łaty, kontrałaty, stemple budowlane, sztachety. Wszystkie nasze materiały są impregnowane, na życzenie klienta możliwy jest transport.Skład drewna Impreg Bud oferuje min. drewno budowlane takie jak: więźba dachowa, tarcica kantowana, deski, łaty, kontrałaty, stemple budowlane, sztachety. Wszystkie nasze materiały są impregnowane, na życzenie klienta możliwy jest transport.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne Argox Eco Energia »

  Argox Eco Energia jest firmą specjalizującą się w doradztwie energetycznym. Obszarem głównego zainteresowania jest efektywność energetyczna budownictwa. Zmiana ustawy Prawo budowlane, mająca na celu implementację Dyrektywy 2002/91 w sprawie charakterystyki energetycznej budynków (EPBD), w naturalny sposób spowodowała włączenie do oferty firmy świadectw energetycznych oraz projektowanych charakterystyk energetycznych.
  Nasi eksperci wykonują certyfikaty energetyczne dla najbardziej skomplikowanych obiektów, takich jak wielkopowierzchniowe obiekty handlowe wyposażone w skomplikowane systemy ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, obiekty biurowe, hale magazynowe i produkcyjne oraz budynki mieszkalne.
  Właściciele lub zarządcy budynków zainteresowani obniżeniem kosztów utrzymania obiektów, mogą zamówić w naszej firmie audyt energetyczny lub remontowy. Stanowi on podstawę do uzyskania środków finansowych w postaci premii termomodernizacyjnej lub remontowej, a także dotacji lub pożyczki finansowanej ze środków unijnych.
  Wkrótce po wejściu w życie ustawy o efektywności energetycznej nasza oferta zostanie poszerzona o auditing efektywności energetycznej, czyli tzw. białe certyfikaty.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kratki kominkowe »

  Jako jedna z bardzo dobrych firm w Polsce oferujemy marketing elementów do wentylacji, a oprócz tego kominek. Wyłącznie u nas mogą Państwo zakupić dosłownie bądź hurtowo kratki wentylacyjne, kratki kominkowe, drzwiczki rewizyjne, a dodatkowo czerpnie powietrza. Tylko u nas te w tym momencie towary są wypasioną i co najistotniejsze zrealizowane są z metali nierdzewnych. Jeżeli już są Wy zainteresowani czegłółową ofertą to serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego w którym zostało wszystko dokłądnie opisane. Nie zwlekaj i już w tej chwili skorzystaj z naszej oferty, a równocześnie przystąp do grona zadowolonych użytkowników.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły budowlane - mieszalnia farb »

  Jesteśmy Hurtownią materiałów budowlanych znajdującą się pod Warszawą w Piasecznie. Naszą specjalnością jest drewno którego jest naprawdę duży wybór ale posiadamy również : materiału do ciepleniowe, cement, beton,wapno, chemię budowlaną, pokrycia dachowe, materiały izolacyjne. Posiadamy również mieszalnie farb i lakierów, uzyskamy prawie każdy odcień.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »