GoAPPS.pl - aplikacje mobilne

GoAPPS.pl - aplikacje mobilne Firma Goapps posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku w tworzeniu aplikacji mobilnych. Dzięki wypracowanym przez nas swoistym metodom działania, gwarantujemy Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług jak i szybką realizację Państwa zamówienia. Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualny plan działania, przez co będą mieli Państwo pewność wykonania przez nas projektu zgodnie z oczekiwaniami.

Szczegóły strony www.goapps.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Outsourcing IT »

  Jedną z pierwszoplanowych dyscyplin naszej pracy są systemy do zarządzania przedsiębiorstwami. Przedstawiamy Państwu między innymi takie aplikacje jak STER.ERP, czy Aktuariusz. STER.ERP w zależności od profilu firmy pomaga efektywnie zarządzać takimi sekcjami zakładu jak na przykład: finanse i księgowość, zarządzanie produkcją, itd. Z kolei Aktuariusz jest oprogramowaniem do skrupulatnego obliczenia rezerw na zobowiązania pozapłacowe dla zatrudnionych.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pity za 2010 »

  Pierwsze Deklaracje PIT 2010 na dniach zaczną napływać do Urzędów Skarbowych. A Ty już wypełniłeś deklaracje podatkowe? Zapraszamy na stronę Podatnik.org, gdzie znajdziesz Program PIT 2010, obsługujący wypełnienie PITów bez opłat i bez nerwów. Jego zalety to innowacyjność, szybkość i elastyczność. Nie marnuj wolnego weekendu na wypełnianiu deklaracji PIT. Nie zastanawiaj się - wybierz Program PIT 2010. Możesz je pobrać na stronie Podatnik.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy dedykowane »

  ISM oferuje usługi w zakresie tworzenia oprogramowania medycznego i aplikacji do automatycznej przetwarzania danych m.in dla szpitali, klinik, producentów sprzętu medycznego i uczelni. Tworzymy aplikacje dedykowane przystosowane do Twoich potrzeb, które ułatwiają codzienną pracę, pozwalając zaoszczędzić sporo godzin spędzanych na powtarzającej się pracy. Firma ISM - Informatyczne Systemy Medyczne oferuje obszerny zakres usług internetowych: od tworzenia stron-wizytówek dla firm, aż po rozbudowane i nowoczesne portale. Wszystkie projekty wykonywane są z z użyciem najlepszych dostępnych technik i z myślą o bezpieczeństwie danych. Długie doświadczenie pracowników jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Kompleksowe usługi w sferze www obejmują również pozycjonowanie stron. Oferujemy pełny audyt aktualnych stron pod kątem optymalizacji pod wyszukiwarki. W ramach naszej oferty szkoleń znajdziecie Państwo wszechstronne szkolenia informatyczne o szerokim zakresie poziomów zaawansowania. Jedynie przeszkoleni pracownicy będą w stanie w 100% wykorzystać możliwości oprogramowania komputerowego w przedsiębiorstwie.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwiększenie wydajności i efektywności »

  Firma itCraft (Warszawa, woj. mazowieckie) oferuje programy na zamówienie - aplikacje dedykowane i aplikacje webowe dla małych i średnich firm. Programiści j2ee - konsulting i outsourcing IT, oprogramowanie java, wdrożenia oraz tworzenie portali oraz aplikacje internetowe na zlecenie. Podwykonawca informatyka - projektowanie systemów informatycznych, marketing internetowy, programy na zlecenie, kampanie mailingowe, portale na zamówienie, apilikacje Grails. Analitycy i specjaliści - zapewniamy dostęp do wiedzy oraz doświadczonych specjalistów - bogate doświadczenie. Programiści java zapraszają. Projekty dla największych banków oraz telekomów w Polsce. Liczymy na owocną współpracę zapewniamy zwiększenie wydajności i efektywności.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • InfoTech Przemysłowe Technologie Informatyczne »

  Początki firmy InfoTech sięgają roku 2001. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji, które są wykorzystywane przy precyzyjnych pomiarach i analizach. Działy w jakich obraca się nasza firma to oprócz robotyki i automatyki również są systemy wizyjne, zarządzanie produkcją i kontrola jakości. Nasze rozwiązania w pełni zautomatyzowane z racji ciągłego podnoszenia przez nasz zespół kwalifikacji oparte są na najnowszej tehnologii, którą cały czas udoskonalamy.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »