GoAPPS.pl - aplikacje mobilne

GoAPPS.pl - aplikacje mobilne Firma Goapps posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku w tworzeniu aplikacji mobilnych. Dzięki wypracowanym przez nas swoistym metodom działania, gwarantujemy Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług jak i szybką realizację Państwa zamówienia. Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualny plan działania, przez co będą mieli Państwo pewność wykonania przez nas projektu zgodnie z oczekiwaniami.

Szczegóły strony www.goapps.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kaspersky Antywirus, programy antywirusowe »

  Głównym celem firmy Systemy Informatyczne ITXON jest sprzedaż, dystrybucja i wdrażanie oprogramowania antywirusowego, narzędziowego oraz do ochrony danych.Na chwilę obecną jesteśmy w stanie zaoferować programy takich firm jak: Kaspersky Lab, Parallels, Acronis, Devicelock, Entensys, Paragon Software, ABBYY.Istniejemy na rynku od 2002 roku. Od początku istnienia staramy się świadczyć najwyższej klasy usługi związane z bezpieczeństwem, ochroną danych i stabilnością pracy nawet najbardziej skomplikowanych systemów informatycznych.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • STOPCENA.PL - POWRÓT »

  Serwis Stopcena poświęcony jest portalom internetowym związanym z aukcjami internetowymi nowego wymiaru, typu all-pay. W jednym miejscu mamy zgromadzonych kilkanaście firm - serwisów aukcyjnych z których możemy korzystać i brać udział w licytacjach. Ale stopcena to nie tylko serwisy aukcyjne. To również porównywarka cen. W jednym miejscu zgromadzone mamy i serwisy aukcyjne typu allpay oraz wszystkie internetowe wyszukiwarki - no przynajmniej te największe. Zaparszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy JUSTO.PL- pasja sprzedaży! »

  Jeśli pragniesz rozwinąć swoje artystyczne zdolności, rozplanować instalację elektryczną w mieszkaniu lub nakłonić swoją pociechę do poszerzania wiedzy nabywając jeden z proponowanych przez sklep programów edukacyjnych, to doskonale trafiłeś. Sklep JUSTO.PL dystrybuuje bardzo bogatą gamę tego typu artykułów. Sklep internetowy JUSTO.PL oferuje oprogramowanie komputerowe firm Adobe, Corel, Microsoft, Autodesk, Abbyy, Symantec a także wielu innych. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwiększenie wydajności i efektywności »

  Firma itCraft (Warszawa, woj. mazowieckie) oferuje programy na zamówienie - aplikacje dedykowane i aplikacje webowe dla małych i średnich firm. Programiści j2ee - konsulting i outsourcing IT, oprogramowanie java, wdrożenia oraz tworzenie portali oraz aplikacje internetowe na zlecenie. Podwykonawca informatyka - projektowanie systemów informatycznych, marketing internetowy, programy na zlecenie, kampanie mailingowe, portale na zamówienie, apilikacje Grails. Analitycy i specjaliści - zapewniamy dostęp do wiedzy oraz doświadczonych specjalistów - bogate doświadczenie. Programiści java zapraszają. Projekty dla największych banków oraz telekomów w Polsce. Liczymy na owocną współpracę zapewniamy zwiększenie wydajności i efektywności.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamsoft - systemy informatyczne dla medycyny »

  KAMSOFT jest firmą działającą na pograniczu dwóch, nie tak bardzo dalekich od siebie dziedzin: informatyki oraz medycyny. Firma produkuje wyspecjalizowane oprogramowanie, przeznaczone szczególnie dla sektora farmaceutycznego i medycznego oraz zapewnia wsparcie merytoryczne i techniczne podczas jego wdrażania. Firma ta odpowiada za projektowanie procesów biznesowych w zakresie ochrony zdrowia, wykorzystując do tego nowoczesne narzędzia IT, jakimi są np. rozbudowane oprogramowanie dla hurtowni, EHR czy podpis elektroniczny.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »