gstarcad.pl

gstarcad.pl Skorzystaj z programu do projektowania CAD. Dzięki nowoczesnemu intuicyjnemu interfejsowi jest on bardzo łatwy w obsłudze również dla niedoświadczonych, początkujących designerów. Program oferuje nowe funkcje, których brakuje innym tego typu oprogramowaniom, ponadto można dzięki niemu tworzyć także projekty 3D. Serdecznie zapraszamy już w tym momencie.

Szczegóły strony gstarcad.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kaspersky Antywirus, programy antywirusowe »

  Głównym celem firmy Systemy Informatyczne ITXON jest sprzedaż, dystrybucja i wdrażanie oprogramowania antywirusowego, narzędziowego oraz do ochrony danych.Na chwilę obecną jesteśmy w stanie zaoferować programy takich firm jak: Kaspersky Lab, Parallels, Acronis, Devicelock, Entensys, Paragon Software, ABBYY.Istniejemy na rynku od 2002 roku. Od początku istnienia staramy się świadczyć najwyższej klasy usługi związane z bezpieczeństwem, ochroną danych i stabilnością pracy nawet najbardziej skomplikowanych systemów informatycznych.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biurowe komputery Dell oraz HP Compaq »

  Sklep internetowy Dell-low prowadzony przez firmę PUH GRISCHA oferuje państwu szeroki, a zarazem stały asortyment po-leasingowych (używanych przez duże korporacje) komputerów, monitorów, laptopów znanych światowych marek Dell, HP-Compaq, IBM, Lenovo oraz Fujitsu-Siemens. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta. Każdego kontrahenta traktujemy poważnie by móc udzieli jak najlepszej informacji wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom przystępując do programu Microsoft Refurbisher od 2010 roku. Dzięki takim posunięciom możemy zaproponować dużo tańsze rozwiązania w pełni legalnego oraz wartościowego systemu Windows XP Professional oraz Windows 7 Professional lub Home (sprzedaż bardzo wzrasta ponad 800 licencji sprzedane osobom fizycznym). Pamiętając również o klientach kupujących nowy sprzęt IT marki DELL przyłączyliśmy się do partnerstwa z owym firmą "Dell Partner Direct". Na swoim koncie posiadamy kilkanaście obsłużonych firm jak również nie zliczona ilość osób prywatnych. Jesteśmy firma ciągle się rozwijającą oraz podejmującą nowe kroki. Już wkrótce zaproponujemy Państwu nową hale sprzedaży ponad 900m2. Będziemy największa firmą mieszczącą się w Sosnowcu jak również na śląsku - istniejemy już od 2003r. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamsoft - systemy informatyczne dla medycyny »

  KAMSOFT jest firmą działającą na pograniczu dwóch, nie tak bardzo dalekich od siebie dziedzin: informatyki oraz medycyny. Firma produkuje wyspecjalizowane oprogramowanie, przeznaczone szczególnie dla sektora farmaceutycznego i medycznego oraz zapewnia wsparcie merytoryczne i techniczne podczas jego wdrażania. Firma ta odpowiada za projektowanie procesów biznesowych w zakresie ochrony zdrowia, wykorzystując do tego nowoczesne narzędzia IT, jakimi są np. rozbudowane oprogramowanie dla hurtowni, EHR czy podpis elektroniczny.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • InfoTech Przemysłowe Technologie Informatyczne »

  Początki firmy InfoTech sięgają roku 2001. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji, które są wykorzystywane przy precyzyjnych pomiarach i analizach. Działy w jakich obraca się nasza firma to oprócz robotyki i automatyki również są systemy wizyjne, zarządzanie produkcją i kontrola jakości. Nasze rozwiązania w pełni zautomatyzowane z racji ciągłego podnoszenia przez nasz zespół kwalifikacji oparte są na najnowszej tehnologii, którą cały czas udoskonalamy.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych »

  Na portalu mamfirme.cz możesz samodzielnie utworzyć stronę internetową zarówno prywatną jak i firmową. Wybierając szablon kieruj się jedynie kolorystyką ponieważ wszystkie inne elementy można swobodnie zmieniać. Dodawać nowe zdjęcia, teksty, zakładki, podstrony. Obsługa techniczna dostępna prawie 24h pomoże Ci w razie jakichkolwiek problemów. Konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »