gstarcad.pl

gstarcad.pl Skorzystaj z programu do projektowania CAD. Dzięki nowoczesnemu intuicyjnemu interfejsowi jest on bardzo łatwy w obsłudze również dla niedoświadczonych, początkujących designerów. Program oferuje nowe funkcje, których brakuje innym tego typu oprogramowaniom, ponadto można dzięki niemu tworzyć także projekty 3D. Serdecznie zapraszamy już w tym momencie.

Szczegóły strony gstarcad.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TaxMachine - aplikacja księgowa-podatkowa »

  TaxMachine to znany od wielu lat i ceniony na rynku program finansowo-księgowy, zawiera szybkie i łatwe sporządzanie Księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, wypełnia ponad 300 deklaracji, zeznań podatkowych i innych formularzy, obsługuje e-Deklaracje. Polecany dla małych i średnich firm oraz biur podatkowych. Jest właściwy zarówno dla tych firm, które prowadzą Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów jak i dla tych, które obejmuje ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Aplikacja księgowa na bazie zapisów księgowych samoczynnie tworzy ewidencje VAT, deklaracje podatkowe np. VAT-7(K), oraz sam oblicza zaliczki na podatek dochodowy, na koniec roku automatycznie sporządzi zeznanie roczne PIT, którą w następnej kolejności wyśle do Urzędu Skarbowego przez internet (e-deklaracje). Poza tym oprogramowanie zawiera w sobie listy płac oraz fakturowanie wraz z prostym magazynem. Dostepne jest dodatkowo ponad 300 aktywnych formularzy, w tym większość aktualnych druków dla Urzędów Skarbowych. Większość elementów programu (np. płace, fakturowanie, aktywne formularze, e-deklaracje) może być używanych przez wszelkie firmy bez względu na formę księgowości lub opodatkowania. Główne okno programu TaxMachine jest skonstruowane na wzór programu Eksplorator systemu Windows, tak więc jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów żadnemu użytkownikowi tego systemu. Taki rodzaj prezentacji danych umożliwia w prosty i szybki sposób dotrzeć do wymaganych składników programu i składowanych tam danych. Użytkownik ma możliwość jednoczesnego otwierania wielu okien programu oraz równoczesnej pracy w wielu obszarach programu. Oprogramowanie księgowe jest często aktualizowane, a dzięki mechanizmowi automatycznej aktualizacji przez Internet użytkownik ma zawsze aktualną aplikację księgową.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www, tworzenie, pozycjonowanie »

  Rozpoczął się XXI wiek, a z nim w nasze życie weszła nowoczesność, której symbolem stał się Internet. Służy on różnym celom, ale niewątpliwie stał się bardzo pomocny w biznesie choćby dlatego, że stanowi najkrótszą drogę między klientem a sprzedawcą, czy między producentem a kooperantem. Dlatego każda osoba zajmująca się prowadzeniem własnego biznesu, a nie posiadająca jeszcze firmowej strony internetowej, powinna niezwłocznie przeanalizować zagadnienia : tworzenie stron www i pozycjonowanie stron. Jeśli na projektowanie stron www brakuje czasu lub umiejętności, tworzenie stron www można zlecić profesjonalistom, którzy mają doświadczenie i odpowiednie do tego umiejętności (najczęściej strony powstają przy współpracy programistów i grafików). Profesjonalnie zaprojektowana i wykonana strona internetowa dla osób prowadzących firmy, stała się wymogiem czasów. Codziennie tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu stron internetowych oferujących potrzebne usługi czy towary. Dlatego strona musi być tak zaprojektowana, aby skutecznie zainteresować potencjalnego klienta. Strony www w nieoceniony sposób pomagają w pozyskiwaniu nowych klientów, a przy tym wymagają niewielkiego nakładu kosztów. Na stronach internetowych jest mnóstwo ofert dotyczących projektowania, tworzenia i pozycjonowania stron.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • kezar »

  Niewiele jest takich tanich i doskonałych firm, a jednak firma Sochacki Biznes potrafi te 2 ważne rzeczy połączyć ze sobą.

  Sochacki Biznes – tanie strony www, tworzenie stron i sklepów internetowych.
  Poprzednia nazwa firmy: Kezar.pl – Wojciech Sochacki.
  Naszymi głównymi priorytetami są niskie ceny oraz atrakcyjna jakość wykonania.

  Posiadamy bogatą ofertę usług informatycznych przystosowanych do każdego klienta.

  Strony projektujemy szybko, a zarazem bardzo dokładnie.
  Dodatkowo nasza firma z miłą chęcią służy pomocą w każdej sprawie.
  W ramach ceny za dany projekt, darmowo konfigurujemy oraz instalujemy stronę na

  Państwa serwerze.

  Gwarantujemy pełne zadowolenie z każdego powierzonego nam projektu.
  Nie czekaj i zamów już teraz stronę!

  Telefon: 512 491 983

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy lojalnościowe - Mbooking »

  Mbooking to system internetowy przeznaczony dla firm i ich klientów. Oferujemy innowacyjne narzędzia do promocji firmy, a także narzędzia, które ułatwia pracę każdej firmy. Oferujemy programy lojalnościowe, dzięki którym firma może konfigurować rabaty, zniżki dla grup klientów a także dla klienta indywidualnego. Oferujemy także rezerwacje online, wizualizacje wnętrz, kampanie promocyjne oraz karty podarunkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • spark.pl »

  Najlepszy program do przeprowadzania wideokonferencji. Spark to zdecydowana nowość, która zachwyca wszystkich użytkowników, zapewniając im najlepszą jakość obrazu oraz dźwięku, dzięki czemu rozmowy przebiegają w znacznie lepszej atmosferze. Taka technologia znacznie usprawnia pracę firm, zwłaszcza dużych korporacji, których działy czasem znajdują się nawet w innych budynkach. Cisco usprawnia nie tylko komunikację, ale również inne potrzebne funkcje.

  Data dodania: 08 04 2017 · szczegóły wpisu »