H6S2, H25T, H23N18, stal żaroodporna

H6S2, H25T, H23N18, stal żaroodporna Firma ALFA-TECH oferuje dostawy stali, między innymi z gatunków żaroodpornych i żarowytrzymałych. Dostarczamy stale z większą zawartością chromu i niklu przewyższające czasami 20- 30 %.
Przedsiębiorstwo dostarcza także materiały żarowytrzymałe o mniejszej zawartości wymienionych pierwiastków.
Poza stalami żaroodpornymi i żarowytrzymałymi zaopatrujemy również firmy przemysłowe w stal konstrukcyjną wyższej jakości,stal narzędziową węglową i stopowa, stale kwasoodporne, nierdzewne, stale i stopy specjalne.

Szczegóły strony www.alfa-tech.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ekspresy do kawy, Ekspresy ciśnieniowe »

  Profesjonalne ekspresy do kawy La Spaziale, to ekspresy które pozwalają ludziom już w ponad 60 krajach świata na pięciu kontynentach delektować się prawdziwym aromatem kawy. Szeroka gama ekspresów pozwala zaparzyć wspaniałą kawę zarówno w małej kawiarence jak i dużych restauracjach. Ekspresy La Spaziale wpisały się już historie kawy, twórz legendę kawy razem z nami.Kawa zazwyczaj jest kojarzona z krajami kultury łacińskiej, ale to narody skandynawskie piją jej najwięcej. W Szwecji kawa stala się napojem narodowym, np. ofiarowuje się ją laureatom Nagrody Nobla po oficjalnej ceremonii, średnia ilość spożycia kawy w Szwecji to 13 kilogramów rocznie na jednego mieszkańca. Francuzi spożywają tylko 5,5 kilogramów, mniej niż Japończycy, którzy kawę poznali dopiero w latach siedemdziesiątych naszego wieku i tak oszaleli na jej punkcie że dziś słynną jamajską Blue Mountain wykupują prawie w całości.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Węgielki, shisha, szisza »

  Oferta nowego sklepu internetowego z akcesoriami tytoniowymi oraz fajczarskimi: fajki wodne, tytonie, węgielki, shisha, nargilah, hookah. Bogaty wybór asortymentu, przystępne ceny, natychmiastowa realizacja - to główne atuty sklepu. Solidne wykonanie sklepu, budowa w zgodzie z zasadami użyteczności internetowej, wykorzystanie najnowszych technologii przyciągają wielu Internautów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stonach naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obrączki »

  Nowa kolekcja - sklep online oferuje tanie obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe. E-obraczki, promocja do końca maja - ekskluzywne, tytanowe, złote obrączki ślubne wielokolorowe z wzorem, atrakcyjne i gładkie obrączki dwukolorowe z białego złota. Biżuteria ślubna, pierścionki zaręczynowe złote. Grawer gartis. Zapraszamy po pierścionek zaręczynowy z brylantem i z diamentem.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż i serwis sprzętu rehabilitacyjnego »

  W naszej ofercie znajdują się produkty specjalistyczne dla lekarzy a także dla osób prywatnych.
  Specjalizujemy się we wszystkich produktach wspierających rehabilitacje.
  Oferujemy produkty znanych firm polskich a także zagranicznych.
  Jako nieliczni zajmujemy się także serwisem wszelkich urządzeń medycznych na teranie naszego kraju oraz państw ościennych.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • zegarki armani »

  Firma Brylantowy Świat istnieje od grudnia 2004 roku, tworzy ją doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników, zapewniający fachową realizację zleceń. Obecnie prowadzimy dwa salony jubilerskie. W ofercie posiadamy najwyższej jakości biżuterię ze złota i srebra, biżuterię z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, obrączki ślubne. Szeroki wybór prezentowanych wzorów charakteryzuje się połączeniem klasyki z aktualnymi trendami panującymi w modzie. Asortyment sklepu został również wzbogacony o duży wybór zegarków Emporio Armani. Obsługą sklepu internetowego www.brylantowyswiat.pl zajmuje się firma Brylantowy Świat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »