Hale i konstrukcje stalowe, projekty hal Polonex

Hale i konstrukcje stalowe, projekty hal Polonex Oferta firmy Polonex to projekty i budowa hal stalowych. Firma oferuje konstrukcje stalowe, hale stalowe, hale przemysłowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, hale sportowe, sale gimnastyczne, salony samochodowe, centra logistyczne, hangary i wiaty.
Konstruktorzy firmy Polonex opracowali system, w którym bezpieczeństwo i lekkość konstrukcji nie wykluczają się. Wspólnie z wybitnymi inżynierami wdrożyli nowoczesny system spawania konstrukcji. Firma posiada specjalistyczne maszyny do plazmowego cięcia blach i do spawania łukiem krytym.
System lekkich konstrukcji stalowych Polonex powstał na bazie licencji projektowej, opartej na innowacyjnych rozwiązaniach amerykańskiej firmy Behlen. Szczegóły techniczne zostały zaadoptowane do polskich warunków i norm, a także do wymagań inwestorów i architektów. Największą zaletą systemu Polonex jest jego uniwersalność i możliwość łączenia z tradycyjnymi technologiami budowlanymi.
Polonex działa nie tylko na terenie całej Polski, ale także w krajach Unii Europejskiej.

Szczegóły strony www.polonex.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Płyty styropianowe »

  Ekotrapez Starachowice - sklep Z artykułami budowlanymi oferuje ekonomiczne pokrycia dachowe, ogrodzenie, dachy i blachy na dach. Na stronie informacje o produkcie. Oferujemy płytę warstwową z rdzeniem styropianowym. Płyta warstwowa, blachy dachowe, blachy trapezowe, płyty styropianowe i płyty poliuretanowe. Nowy asortyment - zamów na wymiar. Obróbki blacharskie. Ogrodzenia Starachowice + akcesoria, dachówka, eternit, blachodachówka, dachy i blacha trapezowa na dachy.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron www »

  Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych. Oferujemy wysokiej klasy usługi oraz skuteczność. Współpraca z nami sprawi, że Państwa strona internetowa będzie bardzo wysoko w rankingu wyszukiwarki Google. Naszym największym atutem jest atrakcyjna cena oraz doświadczenie. Stosujemy wyłącznie metody etyczne. Odwiedź naszą stronę i sprawdź nasze aktualne promocje. Zapraszamy

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osuszacz i osuszacze powietrza »

  Radwan - lider osuszania i wentylacji. Generalny przedstawiciel firmy HIdROS w Polsce oferuje rekuperatory, pompy ciepła, osuszacze powietrza, osuszacze kondensacyjne i przemysłowe oraz centrale basenowe. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń przeznaczonych do zastosowania w pomieszczeniach w których występują zyski wilgoci. Nasze centrale nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła i chłodu zbudowana na bazie układu rewersyjnej pompy ciepła charakteryzują się zwartą obudową, specjalnym wyciszeniem pozwalającym na zastosowanie centrali w wersji podwieszonej w użytkowanym pomieszczeniu. Nawiewane powietrze poddane jest filtracji na filtrach G4, następnie schłodzone lub ogrzane przed podaniem do pomieszczenia. Zastosowanie kompaktowych zestawów wentylatorowych z elektroniczną komutacją klasy EC pozwoliło stworzyć wyjątkowo energooszczędną jednostkę wentylacyjną sterowaną elektronicznym programatorem. Nasza mocna pozycja na rynku osuszaczy sprawia, iż jesteśmy solidnym partnerem.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Dźwigowe Lublin - Dźwigi i Żurawie »

  Usługi Dźwigowe Lublin tel. 501-021-730 - Zajmujemy się wynajmem dźwigów i żurawi samojezdnych ( dźwigi, żurawie) marki Grove, z obsługą operatorską. Żurawie samojezdne, dźwigi, maszyny budowlane i inne... Firma świadczy usługi dźwigowe w zakresie:załadunków i rozładunków maszyn, kontenerów,demontażu i montażu urządzeń przemysłowych,demontażu i montażu wież, suwnic, silosów i kominów,montażu i demontażu konstrukcji stalowych i żelbetowych hal,więźb dachowych, budynków,układania płyt stropowych i drogowych,prac przy sieciach elektroenergetycznych,podawania materiałow budowlanych na wysokości.Świadczymy także usługi przeładunkowe:ładunków wielkogabarytowychkontenerów,ładunków o nietypowych wymiarach,oraz inne związane ze sprzętem dźwigowym.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Dziomdziora Instalatorstwo »

  W dzisiejszych czasach solidny, dostępne przez całą dobę hydraulik jest na miarę złota. Przecież każdemu z nas zdarzyły się kiedyś jakieś awarie. Jeżeli więc poszukujesz zaufanego hydraulika, oferta naszej firmy została stworzona specjalnie dla Ciebie. Specjalizacją naszej firmy jest usuwanie wszelkich awarii hydraulicznych poprzez całodobowe pogotowie hydrauliczne.Oprócz tego jednak nasza oferta jest o wiele bardziej bogata. Pozycje jakie mogą w niej Państwo znaleźć to m.in.: remonty i przeróbki instalacji sanitarnych i grzewczych, remonty kanalizacji, wymiana rur, grzejników czy odpowietrzanie instalacji. W naszej firmie hydraulicznej Dziomdziora Zbigniew zatrudnieni są wyłącznie najlepsi w swojej profesji specjaliści. To oni dbają o to,bo wszystkie zlecenia realizowane były rzetelnie i na czas. Oferujemy najlepsze materiały instalacyjne, np. w systemie rur instalacyjnych: REHAU produkcji niemieckiej i armaturę sanitarną firmy "ORAS". Na wykonane prace udzielamy gwarancji.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »