House4you Nieruchomości Warszawa

House4you Nieruchomości Warszawa House4you to nowoczesne biuro nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości na którym funkcjonujemy od 2006 roku oferując naszym klientom nieruchomości w województwie mazowieckim w powiatach: Legionowskim, Wołomińskim, Nieporęckim. Na stronach naszego serwisu internetowego znajdą Państwo: domy, działki, mieszkania, apartamenty, a także: domy, działki na wsi oraz gospodarstwa rolne i siedliska.
W naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii. Nasza baza danych o nieruchomościach jest regularnie aktualizowana. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie prezentowane u nas nieruchomości były aktualne.
Cechuje nas pełen profesjonalizm oraz duża elastyczność w kontaktach z klientami, którym staramy się przedstawić najkorzystniejsze oferty, kierując się możliwościami i preferencjami zainteresowanych stron.
W ramach współpracy z bankami zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa kredytowego oraz finansowania zakupu wybranych przez Państwa nieruchomości. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi i porady związane z zakupem
nieruchomości, a także wynajmem domów, mieszkań i lokali użytkowych. Ze względu na swoją siedzibę dysponujemy bardzo dobrym rozeznaniem terenów na północ od Warszawy w szczególności okolic Zalewu Zegrzyńskiego i starorzecza Bugu. Okolice te są jednymi z najpiękniejszych okolic podwarszawskich z największą przyszłościądo rozwoju turystyki i bazy rekreacyjnej. Obecnie dzikość tych terenów stanowi też szczególną atrakcję ze względu na piękno dziewiczych łąk, bagnisk oraz naturalnych parków krajobrazowych leżących 30 minut jazdy samochodem od centrum
Warszawy. Różnorodność ścieżek rowerowych, miejsca połowu ryb dla wędkarzy oraz możliwość uprawiania sportów wodnych czyni ten rejon szczególnie atrakcyjnym w okresie letnim.
Polecamy Państwu nasze piękne okolice i zapraszamy do naszego biura celem zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z naszych usług.
Licencja 7961

Szczegóły strony www.house4you.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nieruchomości Bielsko »

  OGŁOSZENIA nieruchomości Bielsko-Biała. Domy, mieszkania, działki na sprzedaż i do wynajęcia - nieruchomości bielsko, mieszkania do wynajęcia - bezpłatne, całkowicie darmowe ogłoszenia.
  Zobacz najlepsze ogłoszenia nieruchomości z Podbeskidzia, to najlepsze rozwiązanie dla każdego. Na pewno znajdziesz tam dla siebie takie ogłoszenie, że wymiękniesz ;)

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Gorzów Wlkp. »

  Biuro ZIELIŃSKI Nieruchomości Gorzów Wlkp. ul. Sikorskiego 135 tel. 95 735 11 65 wyszuka najlepsze dla Państwa mieszkania, domy, działki i lokale w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy.Biuro Zieliński Nieruchomosci Gorzów Wlkp. ul. Sikorskiego 135, tel. 95 735 11 65 - posrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz wycena nieruchomości.Działamy na gorzowskim rynku nieruchomości od 2002 r. Troje pośredników posiadających licencję zawodową jest dla Państwa gwarancją bezpieczeństwa.Działamy w nowoczesnym systemie wymiany ofert „Partner” w którym najlepsze gorzowskie agencje nieruchomości gwarantują Państwu szybką i sprawną obsługę Waszej oferty – zapewniając jej promocję w swoich biurach i na swoich stronach internetowych.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy. Będzin. Śląsk »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.

  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne.

  www.kaweccygroup.pl

  Kaweccy s.c.
  ul. Podwale 2
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości komercyjne »

  Nieustannie od praktycznie dekady, Warszawa jest aglomeracją, które najkorzystniej rozwija się w naszym kraju. Widać to w szczególności przez pryzmat handlu nieruchomosciami, jaki rozrasta się w wielkim mieście wciąż w wysokim rytmie pomimo kryzysu w handlu nieruchomości. Najdroższe niedawnymi czasy bywają przede wszystkim magazyny Warszawa. W stolicy zagnieżdżają się przede wszystkim przedsiębiorstwa nastawione na handel światowy. Dla takich przedsiębiorców magazyny Warszawa są szczególnie niezbędne ze względu przerzucenia w czasookresie części działań. Wzmacniają one sprzedaż a co za tym idzie z ich powodu właśnie bardzo wzrastają stawki cen na stołecznym handlu budynków komercyjnych.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania w Warszawie »

  Oferty wystawione na mieszkaniawwarszawie.net, przed wystawieniem na sprzedaż są sprawdzane pod względem prawym. Mieszkania te, pochodzą z rynku pierwotnego i wtórnego. Agencja pośredniczy w transakcji zakupu,sprzedaży i wynajmu,a to pozwala mieć pewność,gwarancji bezpiecznej transakcji. Ponadto do dyspozycji klientów są współpracujący z nieruchomościami prawnicy i notariusze.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »