House4you Nieruchomości Warszawa

House4you Nieruchomości Warszawa House4you to nowoczesne biuro nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości na którym funkcjonujemy od 2006 roku oferując naszym klientom nieruchomości w województwie mazowieckim w powiatach: Legionowskim, Wołomińskim, Nieporęckim. Na stronach naszego serwisu internetowego znajdą Państwo: domy, działki, mieszkania, apartamenty, a także: domy, działki na wsi oraz gospodarstwa rolne i siedliska.
W naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii. Nasza baza danych o nieruchomościach jest regularnie aktualizowana. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie prezentowane u nas nieruchomości były aktualne.
Cechuje nas pełen profesjonalizm oraz duża elastyczność w kontaktach z klientami, którym staramy się przedstawić najkorzystniejsze oferty, kierując się możliwościami i preferencjami zainteresowanych stron.
W ramach współpracy z bankami zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa kredytowego oraz finansowania zakupu wybranych przez Państwa nieruchomości. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi i porady związane z zakupem
nieruchomości, a także wynajmem domów, mieszkań i lokali użytkowych. Ze względu na swoją siedzibę dysponujemy bardzo dobrym rozeznaniem terenów na północ od Warszawy w szczególności okolic Zalewu Zegrzyńskiego i starorzecza Bugu. Okolice te są jednymi z najpiękniejszych okolic podwarszawskich z największą przyszłościądo rozwoju turystyki i bazy rekreacyjnej. Obecnie dzikość tych terenów stanowi też szczególną atrakcję ze względu na piękno dziewiczych łąk, bagnisk oraz naturalnych parków krajobrazowych leżących 30 minut jazdy samochodem od centrum
Warszawy. Różnorodność ścieżek rowerowych, miejsca połowu ryb dla wędkarzy oraz możliwość uprawiania sportów wodnych czyni ten rejon szczególnie atrakcyjnym w okresie letnim.
Polecamy Państwu nasze piękne okolice i zapraszamy do naszego biura celem zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z naszych usług.
Licencja 7961

Szczegóły strony www.house4you.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SBH Nieruchomości »

  SBH Nieruchomości jest właścicielem zabytkowego obiektu w którym mieści się WSIE, na ulicy Mickiewicza 47.

  Budynek znajduje się w samym centrum miasta i posiada duży parking samochodowy. Jego usytuowanie umożliwia organizację spotkań w spokojnej atmosferze, gdyż jest on otoczony zielenią.

  Przystosowany jest do organizacji konferencji, zajęć dydaktycznych, oraz szkoleń m. in. komputerowych.

  Wszystkie sale mają wysoki strop, co także ma wpływ na jakość przeprowadzanych w nich zajęć.

  Cały obiekt posiada HOT SPOT – internet WIFI. (hasło dostępne w recepcji)

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Developres.pl - Inwestycje Mieszkaniowe Rzeszów »

  Spółka DevelopRes Rzeszów - kluczowy cel naszej firmy stanowi budowa nowoczesnych, komfortowych oraz bezpiecznych budynków mieszkalnych. Nasze bezpieczne mieszkania pod klucz Rzeszów spełniają kryteria rządowego programu Rodzina na swoim uwzględniając wielkość i ceny. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę WWW do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż Kielce »

  Jeśli poszukujesz domu czy mieszkania na sprzedaż Kielce to zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z obecnymi inwestycjami naszej firmy. Jesteśmy firmą deweloperską, gwarantującą naszym Klientom kompleksową i dostosowaną do ich potrzeb obsługę. Profesjonalne i rzetelne podejście do Klienta pomaga zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu. Terminowość i jakościowo dobre budowanie świadczy o naszym profesjonalizmie. Zapraszamy do zakupu mieszkania Kielce w kameralnym osiedlu domów szeregowych zlokalizowanym w centrum miasta.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Magnolia Nieruchomości Szczecin już od kilku lat pomaga Państwu w odszukaniu i zakupie idealnej nieruchomości. Pracując na szczecińskim rynku pośrednictwa nieruchomości poznaliśmy go od podstaw, przez co bez trudności odnajdziemy dla Państwa najlepszą nieruchomość.
  W naszej bazie odnajdą Państwo domy, mieszkania, działki budowlane. Trudnimy się też pośredniczenie nieruchomościami komercyjnymi, dzięki czemu mamy okazję zaoferować prowadzącym firmę pomieszczenia pod siedzibę jak i użytkowe tj. hale i budynki magazynowe.
  Nasi agenci trudnią się zagadnieniami powiązanymi z obrotem nieruchomościami już od wielu lat, dzięki czemu bardzo dobrze rozumieją Państwa oczekiwania i z niezliczonej liczby ofert, mogą wybrać kilka najciekawszych i najbardziej odpowiednich dla Państwa.
  Kilka lat w branży pozwoliło zawiązać współpracę z wysokiej klasy notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi i doradcami finansowymi, dzięki czemu współpraca z nami stała się jeszcze bardziej przyjemna i opłacalna!
  Zachęcamy do kontaktowania się z nami!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki »

  Patria - biuro nieruchomości Szczecin, al. Wojska Polskiego - skrzystaj z porady naszych specjlistów. W ofercie pośrednictwo w obrocie nieruchomości jak i oferta na wykończenie wnętrz - aranżacja wnętrz i przeprowadzki. Tworzenie i kompletowanie wnętrz mieszkalnych - pakiet Design after oraz Home Design. Umowa na wyłączność - domy, działki, grunty, lokale, mieszkania Szczecin, woj. zachodniopomorskie. Koordynator działań zaprasza - skontaktuj się znami. Profesjonalna i nowoczesna agencja zaprasza - posiadmy kilkunastoletnie doświadczenie w branży usługi pośrednictwa nieruchomości.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »