https://www.rafalszrajnert.pl/

https://www.rafalszrajnert.pl/ Masz aspiracje, by z obecnego szczebla swojej kariery stać się kimś więcej? Dzięki mnie osiągniesz o wiele więcej, niż sobie wyobrażasz! Od lat zajmuję się motywowaniem przedsiębiorców do działania. Wspólnymi siłami opracujemy dla Ciebie plan działania, który zapewni szybki rozwój Twojej karierze zawodowej. Zaufaj mojemu doświadczeniu i daj sobie pomóc!

Szczegóły strony www.rafalszrajnert.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tworzenie, pozycjonowanie stron »

  W Internecie można znaleźć bardzo dużo agencji interaktywnych trudniących się projektowaniem stron www. Jedną z nich jest firma MESI, która w swojej ofercie ma obszerny zasób możliwości ułatwiających klientowi stworzenie własnej witryny. Agencja interaktywna MESI gwarantuje indywidualność oraz oryginalne rozwiązania dla każdego klienta. Przy przedsięwzięciach niskobudżetowych firma stosuje szablonów stron internetowych co znacznie zmniejsza koszty. W przypadku, kiedy klientowi zależy na indywidualności, przedsiębiorstwo MESI oferuje stworzenie witryny od podstaw, co wiąże się z troszkę wyższymi kosztami ale gwarantuje oryginalność projektu. Dodatkowo firma MESI zajmuje się promocją witryn poprzez usługę pozycjonowania.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Holist marketing – doradztwo marketingowe »

  Holsit marketing jest agencją marketingową oferującą kompleksową obsługę w zakresie doradztwa strategicznego. Marka należy do grupy kapitałowej European Projects Group. Misją Holist Marketing jest nieustanna pomoc instytucjom (przedsiębiorstwom, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom sportowym, kulturalnym oraz
  działającym na zasadach non-profit) w efektywnym tworzeniu wartości na rynku, realizowanym poprzez szeroką gamę form, środków oraz narzędzi marketingowych.
  Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa strategicznego. Koncentrujemy się na następujących dziedzinach marketingu: doradztwie marketingowym, pośrednictwie
  w sprzedaży powierzchni reklamowych, e-marketingu czy prowadzeniu badań rynku.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Poznań »

  Centrum Organizacji Szkoleń i konferencji Semper, to prężnie rozwijająca się firma proponująca wszystkim zainteresowanym bogatą ofertę nie tylko w zakresie szkoleń, ale także organizacji konferencji, seminariów i wyjazdów integracyjnych. Wśród kursów są te dla amatorów, czyli np. artystyczne, jak i profesjonalne dla tych bardziej zaawansowanych pracowników. Więcej istotnych informacji odszukać można na witrynie internetowej firmy.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator odsetek podatkowych »

  Kalkulator podatkowy daje możliwość obliczenia wysokości odsetek podatkowych z tytułu zobowiązań podatkowych (zaokrąglanych do pełnych złotych). W przypadku zaległości podatkowych, gdy dzień zwłoki przypada na dzień wolny od pracy, naliczamy odsetki od kolejnego dnia roboczego. Wysokość odsetek jest wyliczana po wprowadzeniu wysokości zaległości oraz liczby dni. Całość jest intuicyjna, więc z pewnością obsługa naszego kalkulatora nie sprawi nikomu trudności.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gładzie na mokro »

  Gładzie na mokro to ciekawa strona o nowoczesnej metodzie wygładzania ścian. Dzięki tej unikatowej technologii możemy wygładzić ściany w pokoju w ciągu jednego dnia pracy, ponieważ jeden doświadczony pracownik jest w stanie nałożyć gładź na powierzchni 60 m2. Dodatkowo nie musimy martwić się pyłem, gdyż wygładzone ściany nie wymagają szlifowania. Nowoczesne gładzie bezpyłowe szczególnie polecane są dla alergików. Dodatkowo na stronie znajdziemy ciekawe informacje na temat innych gładzi tradycyjnych oraz filmy instruktażowe.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »