Hydroinstal-Serwis z Lublina

Hydroinstal-Serwis z Lublina Firma Hydroinstal-Serwis oferuje usługi hydrauliczne oraz instalatorskie. Terenem działania tej firmy jest Lublin a w przypadku dużych zleceń dojeżdza do klienta na terenie całego województwa lubelskiego.
Usługi które wykonuje ta firma są zawsze świadczone zgodnie ze sztuką budowlaną. Po wykonaniu ustalonych prac firma wystawia fakturę a klient otrzymuje pisemną gwarancję.

Szczegóły strony hydrauliklublin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Monitoring video »

  Firma Amer prowadzi działalność w zakresie planowania i realizowania instalacji monitoringu wizyjnego. Monitoring video to propozycja wyznaczona głównie do obiektów użytecznośći publicznej, obiektów przemysłowych oraz osiedli zamkniętych. Dodatkowo są to wdrożenia wprowadzone przez grono projektów specjalnych przykładowo : moduły detekcji w obrazie z kamer czy też przenośne urządzenia gps. Zapewnieniem kompetencji firmy są przeróżne certyfikaty i referencje.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem aut gdańsk »

  Wypożyczalnie Euro-Trans - po konkurencyjnych cenach wynajem i wypożyczalnia samochodów Gdańsk Osowa - nowe modele. Samochody na koszt ubezpieczyciela z OC. Samochód zastępczy dla poszkodowanych. Zgłoszenie szkody - formalności w imieniu Klienta. Auta Zastępcze również w przypadku szkody całkowitej - bezgotówkowo z OC sprawcy. Współpraca z solidnymi warsztatami - pomoc drogowa, wynajem samochodów trójmiasto - nowe samochody dostawcze, mikrobusy, osobowe w dobrej cenie. Zapraszamy - wypożyczalnia samochodów Gdańsk, Sopot, Gdynia, trójmiasto, woj. pomorskie. Wynajem mikrobusów, dostawczych, i osobowych. Formalności załatwiamy w imieniu Klienta. Mercedes, VW, Renault, Toyota, Skoda, Peugeot i inne.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania kierowców Bielsko Biała »

  Badania kierowców oraz pracowników wysokościowych są domeną naszej działalności. Zajmujemy się również od strony psychologicznej obciążeniami stresogennymi. Badanie psychotechniczne i psychologiczne przeprowadzamy w pracowni Badań Psychologicznych. W zależności od potrzeb proponujemy wykonanie psychotestów w godzinach porannych, południowych lub popołudniowych. Lokalizacja pracowni to Bielsko-Biała. Zapraszamy również klientów spoza Bielska.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autopart - sprzęgła, akumulatory, hamulce »

  Przedsiębiorstwo Auto Part jest firmą motoryzacyjną która wyspecjalizowała się w ściśle określonych gałęziach swojej branży.
  W ofercie firmy Auto Part znajdują się:

  Autopart - sprzęgła, akumulatory, hamulce
  Akumulatory: prowadzimy ich diagnostyka i sprzedaż oraz uzupełniamy wypalone bieguny.

  Sprzęgła: prowadzimy regeneracja tarcz sprzęgieł do wszystkich typów samochodów, ciągników i maszyn. Regeneracja sprzęgieł odśrodkowych.

  Siłowniki Bagażnika: Dobór siłowników do bagażników samochodowych oraz maszyn.

  Szczęki Hamulcowe: prowadzimy regeneracja szczęk hamulcowych.

  Zapraszamy do siedziby naszej firmy, która znajduje się w Radomiu na ulicy Mechanicznej 3. Nasze usługi na wskutek długoletniego doświadczenia są w pełni profesjonalne, w 100% możemy zagwarantować że będziesz zadowolony z pomocy Auto Part. Zawsze miła atmosfera, pełen profesjonalizm oraz bardzo niskie ceny to cechy które nas charakteryzują.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Panattoni magazyny do wynajecia »

  Firma Panattoni Europe - wiodący deweloper parków logistycznych będący filą potentata wśród globalnych, międzynarodowych deweloperów. Na europejskim i polskim rynku istnieje od 2004 roku zdobywając coraz więcej zadowolonych klientów. Firma Panattoni proponuje centra przemysłowe, powierzchni magazynowych i biurowe. Klienci firmy otrzymują możliwość dzierżawy nowoczesnego magazynu w wielu, zawsze doskonałych miejscach. Tak atrakcyjne lokalizacje to zasługa światowej klasy ekspertów działu development, dzięki którym Panattoni Europe jest w stanie dysponować działkami blisko ośrodków przemysłowych, w niedalekiej odległości od bazy pracowniczej,nie daleko trasach Międzynarodowego Tranzytu Drogowego. Magazyny do wynajęcia firmy Panattoni są stawiane stosownie do wymogów najwyższej klasy jakości, zaopatrzone są w najnowocześniejsze metody techniczne, a oferta dzierżawy magazynu dobrana jest do specyficznych potrzeb każdego klienta. Oprócz dzierżawy powierzchni magazynowej domeną Panattoni są też inwestycje build-to-suit (BTS) – powierzchnie magazynowe budowane dla dedykowanego klienta. Przy takim rozwiązaniu firma może zapewnić klientom samodzielność w doborze dogodnej lokalizacji magazynu, oszczędność kosztów, całościowy zakres konsultingu. Magazyny Panattoni położone są w najbardziej dogodnych punktach kraju, posiadamy m.in: magazyny w pomorskim, w centralnej Polsce, w Mysłowicach, w kujawsko - pomorskim, Poznaniu w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku. Nienaganna klasa serwisu Panattoni Europe poparta jest zarówno zadowoleniem kontrahentów, jak i osiągniętymi nagrodami, pośród nich na należytą uwagę zasługuje prestiżowa nagroda Eurobuild Awards, nadana firmie Panattoni w dziedzinie Najlepszy Park Logistyczny w rankingu Profesjonalistów oraz w rankingu Najemców dla Magazynów w Mysłowicach, a też tytuł Dewelopera Dekady. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą na stronie panattoni.pl.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »