Internetowa drogeria - Iwos kosmetyki naturalne

Internetowa drogeria - Iwos kosmetyki naturalne Internetowy sklep z kosmetykami marki Iwos istnieje w sieci od 2012 roku. Drogeria internetowa w swojej ofercie proponuje klientem szeroki asortyment różnego rodzaju naturalnych kosmetyków. Pełna oferta firmy zamieszczona została na stronie internetowej Iwos lub stacjonarnie w sklepie z kosmetykami w Rzeszowie. Serdecznie zapraszamy już w tym momencie!

Szczegóły strony iwos.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Czyściwo, paliwo alternatywne, odzież »

  Wtórpol to firma działająca na rynku już od 20 lat. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne zatrudniające osoby niepełnosprawne. Posiada ono status Zakładu Pracy Chronionej. Zajmujemy się sortowaniem i przetwarzaniem odzieży używanej pozyskiwanej z pojemników rozstawionych w całym kraju. Najlepszej jakości odzież zostaje sprzedana w naszych sklepach, a pozostała jest eksportowana do krajów Afryki, Azji i Europy Wschodniej. Zajmujemy się także produkcją czyściwa fabrycznego.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • W.Krzyś Jubiler - Zegarki i Biżuteria »

  Czasomierz to jeden z najbardziej powszechnych przedmiotów kolekcjonerskich. Zegarki posiadają szczególną popularność w gronie dóbr luksusowych. Chronograf to zegarek, w którym połączono mechanizm chodu zegarka z mechanizmem stopera. W środku tarczy takiego zegarka, nad wskazówkami godzinową i minutową znajduje się sekundowa wskazówka licznikowa, a poza środkiem tarczy, sekundnik, minutowa i czasem godzinowa wskazówka licznikowa. Tarcza, oprócz podziałki sekundowej, której każda działka jest podzielona na pięć mniejszych działek po 0,2 sekundy, może mieć jeszcze jedną lub dwie podziałki dodatkowe, np. telemetryczną i tachometryczną. Zegarek z kalendarzem wskazuje dni miesiąca, czasem także nazwy miesięcy. Niektóre zegarki kalendarzowe są wyposażone w specjalne tarcze wskazujące fazy Księżyca.

  Do najpopularniejszych producentów dobrych zegarków należą Rado, Raymond Weil, Roamer, Tissot i Vostok. Nasz czas jest zbyt cenny, by go odmierzać tanimi zegarkami, dlatego kupujmy oryginalne zegarki. Kupując zegarek porównaj napisy i cyfry oraz ich lokalizację na tarczy - podrobione zegarki przeważnie mają zmianę ułożenia cyfr na tarczy np. z układu rozłożonego promieniście względem środka na cyfry umieszczone równolegle względem siebie - kolejna często występująca różnica, to zmiana w wykonaniu logo marki. Postaraj się kupić u oficjalnego przedstawiciela wybranej marki, najlepsze są zegarki rosyjskie.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Helpdesk »

  MWT Solutions - systemy helpdesk, servicedesk i zarządzania infrastrukturą IT marki ManageEngine. Przygotowaliśmy i wprowadziliśmy już ponad 150 wdrożeń w Polsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo więcej szczegółów dotyczących naszej oferty.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Metalpedia »

  Portal Metalpedia to największa baza wiedzy o elementach metalowych i złącznych oraz ich dostawcach. Jest sklepem internetowym, w którym klienci kupują produkty bezpośrednio od dostawców. Stanowi platformę sprzedażową, dzięki której dostawcy docierają do nowych klientów. Metalpedia to również specyfikacje, słowniki, poradniki, wysokiej jakości zdjęcia, artykuły branżowe, informacje na temat targów, czyli wszystko to, czego może szukać zarówno profesjonalista jak i amator majsterkowania. Portal metalowy, elementy złączne, elementy metalowe, materiały metalowe, śruby, nakrętki, wkręty, DIN, ISO, PN, dostawcy śrub, dostawcy elementów metalowych

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Euro palety - produkcja, renowacja »

  Firma Martex zajmuje się produkcja oraz renowacją, naprawą drewnianych palet. Palety są produkowane z mocnego drzewa wysokiej jakości dzięki czemu wytrzymają lata, nie są to palety jednorazowego użytku. Wszystkie produkowane przez nas palety spełniają normy unijne. Wiele lat działalności pozwoliło nam na wykształcenie najwyższych standardów obsługi klienta.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »