jarbex.pl - hurtownia butów

jarbex.pl - hurtownia butów Firma Jarbex jest importerem i dystrybutorem obuwia. Prowadzimy hurtownię obuwa w centrum chińskim w Wólce Kosowskiej. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie - oferujemy obuwie zarówno dla kobiet i mężczyzn, jak i dzieci. Stale aktualizujemy nasz asortyment, dzięki czemu zyskujecie Państwo szansę zakupu modnego, sezonowego obuwia! Do współpracy zachęcamy przede wszystkim firmy obuwnicze, chętne do nabycia obuwia azjatyckiego i europejskiego. Oferujemy konkurencyjne, niewysokie ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na jarbex.pl.

Szczegóły strony jarbex.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Minibary hotelowe »

  Hotex Warszawa, Karolinowo, Nowe Miasto - zaopatrzenie hoteli. W ofercie firmy minibary Bartech, odkurzacze, sejfy hotelowe, skrytki depozytowe, chłodziarki i lodówki hotelowe. Wyposażenie hotelu w dobrej jakości zgniatarki do butelek, suszarki hotelowe i telefony hotelowe. Nasza hurtownia zaprasza po wyposażenie hoteli - minibarki automatyczne, czajniki i ekspresy do kawy. Hotex w Warszawie, woj. mazowieckie.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kratki kominkowe »

  Jako jedna z bardzo dobrych firm w Polsce oferujemy marketing elementów do wentylacji, a oprócz tego kominek. Wyłącznie u nas mogą Państwo zakupić dosłownie bądź hurtowo kratki wentylacyjne, kratki kominkowe, drzwiczki rewizyjne, a dodatkowo czerpnie powietrza. Tylko u nas te w tym momencie towary są wypasioną i co najistotniejsze zrealizowane są z metali nierdzewnych. Jeżeli już są Wy zainteresowani czegłółową ofertą to serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego w którym zostało wszystko dokłądnie opisane. Nie zwlekaj i już w tej chwili skorzystaj z naszej oferty, a równocześnie przystąp do grona zadowolonych użytkowników.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia kosmetyczna - ozdoby do paznokci »

  Prosperujemy na rynku od 2001 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi udało nam się stworzyć sieć oddziałów handlowych i obiektów serwisowych w całej Polsce. Oferujemy usługi komplementarne tj. projektowanie magazynu, optymalizacji zabudowania przestrzeni magazynowej oraz wyposażenia. Rozległy zakres asortymentu i niezawodność oferowanych przez nas wyrobów przyczynia się do tego, że pośród naszych klientów znajdują się również małe przedsiębiorstwa jak i duże firmy, posiadające rozbudowane zaplecze magazynowe. Wyposażamy naszych kontrahentów w: regały paletowe, regały magazynowe, wózki widłowe prowadzone dyszlem, wózki widłowe wysokiego składowania, czołowe akumulatorowe wózki widłowe a także inny osprzęt gospodarki magazynowej i transportu wewnętrznego. Nasza sekcja serwisowa wyposażony jest w warsztaty remontowo-naprawcze, flotę mobilnych punktów serwisowych gwarantujących szybkie dotarcie do klienta oraz niezbędny sprzęt do przewozu wózków.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep numizmatyczny »

  Sklep numizmatyczny posiadający szeroką ofertę monet, banknotów oraz akcesoriów numizmatycznych. Dostępne są w nim polskie monety wydane od 2001 roku. Oferta sklepu na bieżąco uaktualniana jest o nowe monety emitowane przez Narodowy Bank Polski. Prezentowany sklep numizmatyczny zajmuje się ponadto sprzedażą abonamentów numizmatycznych w kilku wariantach. Abonament daje możliwość zakupu nowych polskich monet. Warto przyjrzeć się ofercie akcesoriów, wśród których znaleźć można kapsle i palety.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ceramika »

  Na proponowanej stronie zaprezentowana jest oferta garnków oraz ceramiki. Artykuły te wyprodukowane zostały przez uznane na rynku europejskim marki. Na witrynie przedstawiona jest oferta firmy zajmującej się dystrybucją wspomnianego asortymentu. Ceramika oraz pozostałe artykuły sprzedawana jest u partnerów do których dane umieszczone są w odpowiednim dziale na stronie WWW. Oferta firmy kierowana jest także do restauracji oraz hoteli, które mogą zaopatrzyć się w potrzebne artykuły gastronomiczne.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »