jarbex.pl - hurtownia butów

jarbex.pl - hurtownia butów Firma Jarbex jest importerem i dystrybutorem obuwia. Prowadzimy hurtownię obuwa w centrum chińskim w Wólce Kosowskiej. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie - oferujemy obuwie zarówno dla kobiet i mężczyzn, jak i dzieci. Stale aktualizujemy nasz asortyment, dzięki czemu zyskujecie Państwo szansę zakupu modnego, sezonowego obuwia! Do współpracy zachęcamy przede wszystkim firmy obuwnicze, chętne do nabycia obuwia azjatyckiego i europejskiego. Oferujemy konkurencyjne, niewysokie ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na jarbex.pl.

Szczegóły strony jarbex.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odzież reklamowa - bluzy polarowe »

  polary-firmowe.pl to oferta skierowana głównie do firm poszukujących skutecznych, a zarazem ekonomicznych środków reklamy i promocji. Zakup profesjonalnej odzieży reklamowej z dzianiny Polartec, to prawdopodobnie najtańsza forma reklamy dostępna na rynku. Najwyższa klasa użytych materiałów oraz jakość wykonania naszych polarów dają gwarancję, że użytkownik noszący nasz polar będzie przez kilka lat reklamował Państwa Firmę lub jej produkt. Gwarantujemy najwyższą jakość.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Plexipol Tworzywa sztuczne Plexi Kasetony »

  Nasza Firma Plexipol została stworzona na początku lat 90,a od roku 1995 rozwijamy działalność przy ulicy Puławskiej 48 na Mokotowie w Warszawie .Od tego momentu pomagamy w realizacji reklam wielu firmom, wśród których znalazły się nie tylko małe podmioty rodzinne ale też duże przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne koncerny.Staramy się nadążyć z rozwijającą się gospodarką, która nieustannie udostępnia nam nowe często lepsze rozwiązania dzięki czemu możemy wykonywać różnego rodzaju projekty z wyszukanych materiałów. Tworzywa te są bardzo dobrej jakości o co dbamy, dzięki temu osiągamy wysoką jakość produktów po obróbce. W naszej ofercie znajdują się następujące tworzywa sztuczne: płyty plexiglas,poliwęglan,PCV,ABS,PCW,PET,PP,HIPS,HPL,folie samoprzylepne, posiadamy także gotowe półprodukty i materiały : różnego rodzaju kolorowe płyty,poliwęglan kanalikowy,płyty spienione,płyty faliste i trapezowe z PCW,płyty piankowe oraz akcesoria: kleje Acrifix,Ruder,utwardzacz Catalyst.Z tylu materiałów na pewno znajdziecie Państwo coś dla siebie, a projekty i gotowe wyroby będą wyglądały idealnie.
  Każde z zamówień jest konsultowane przez naszego pracownika, który z chęcią pomoże w dobraniu odpowiedniego koloru czy też materiału.To z pewnością poprawi wygląd projektu . Aby dowiedzieć się więcej o właściwościach i poszerzyć wiedzę na temat naszych wyrobów zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia kosmetyczna - ozdoby do paznokci »

  Prosperujemy na rynku od 2001 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi udało nam się stworzyć sieć oddziałów handlowych i obiektów serwisowych w całej Polsce. Oferujemy usługi komplementarne tj. projektowanie magazynu, optymalizacji zabudowania przestrzeni magazynowej oraz wyposażenia. Rozległy zakres asortymentu i niezawodność oferowanych przez nas wyrobów przyczynia się do tego, że pośród naszych klientów znajdują się również małe przedsiębiorstwa jak i duże firmy, posiadające rozbudowane zaplecze magazynowe. Wyposażamy naszych kontrahentów w: regały paletowe, regały magazynowe, wózki widłowe prowadzone dyszlem, wózki widłowe wysokiego składowania, czołowe akumulatorowe wózki widłowe a także inny osprzęt gospodarki magazynowej i transportu wewnętrznego. Nasza sekcja serwisowa wyposażony jest w warsztaty remontowo-naprawcze, flotę mobilnych punktów serwisowych gwarantujących szybkie dotarcie do klienta oraz niezbędny sprzęt do przewozu wózków.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • apteczki, gaśnice, znaki ewakuacyjne »

  Zwracając uwagę na bezpieczeństwo nasze i wszystkich dookoła doskonale wiemy jak istotna jest pierwsza pomoc. Istotną rolę w tej kwestii odgrywają nie tylko umiejętności udzielającego pomocy, lecz również posiadany przez nas sprzęt ratowniczy. Podążając za rosnącymi oczekiwaniami naszych klientów nieustannie poszerzamy ofertę o najnowsze, wysokiej jakości produkty przeciwpożarowe. Oferujemy różnego rodzaju, profesjonalne gaśnice samochodowe, proszkowe, pianowe, śniegowe, a także niezbędne do ich przechowywania, praktyczne akcesoria. Ponadto koronny produkt oferty stanowią uniwersalne apteczki, w wersji metalowej, samochodowej jak i profesjonalnych zastawów ratowniczych. Zamawiając w naszym sklepie gaśnice otrzymujecie Państwo wysokiej jakości artykuły cenionych producentów, w wyborze których pomoże zamieszczony przy każdym produkcie dokładny opis oraz wskazówki naszych pracowników. Zarówno każda nasza apteczka jak i wszystkie zestaw pierwszej pomocy poosiadają odpowiednie atesty, niezbędne oznakowanie, dokładny opis możliwości ich zastosowania, a także niezbędne wyposażenie i dodatkowe akcesoria.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprawki okularowe »

  Nasza firma optyczna to oficjalny dystrybutor okularów, oprawek, szkieł kontaktowych, soczewek, akcesoriów od najbardziej rozpoznawanych światowych producentów. Sprzedawane przez nas okulary są starannie wykonane, według surowych norm jakości. Mamy w ofercie bogaty wybór oprawek w przeróżnych kolorach oraz wzorach, które pasują do każdego rodzaju twarzy. Priorytetem naszej firmy optycznej jest zadowolenie wszystkich naszych klientów. Najbardziej cenione przez naszych klientów marki które promujemy to Interojo, Johnson & Johnson, Koh. Sprzedajemy także niezawodne etui na okulary wytwarzane z wysokiej jakości materiałów i tworzyw sztucznych.

  Data dodania: 19 10 2013 · szczegóły wpisu »