jarbex.pl - hurtownia butów

jarbex.pl - hurtownia butów Firma Jarbex jest importerem i dystrybutorem obuwia. Prowadzimy hurtownię obuwa w centrum chińskim w Wólce Kosowskiej. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie - oferujemy obuwie zarówno dla kobiet i mężczyzn, jak i dzieci. Stale aktualizujemy nasz asortyment, dzięki czemu zyskujecie Państwo szansę zakupu modnego, sezonowego obuwia! Do współpracy zachęcamy przede wszystkim firmy obuwnicze, chętne do nabycia obuwia azjatyckiego i europejskiego. Oferujemy konkurencyjne, niewysokie ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na jarbex.pl.

Szczegóły strony jarbex.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Metalowe meble biurowe »

  Hurtownia i zarazem producent, Melmet, sprzedaje tanie i trwałe metalowe meble biurowe. Sprawdzają się zwłaszcza tam, gdzie intensywna eksploatacja wyklucza stosowanie innych mebli. Poza tym dużym walorem tego typu mebli jest fabryczne ich przygotowanie do przechowywania akt i innych dokumentów. W szafach kartotekowych wykonane są specjalne prowadnice, umożliwiające łatwe segregowane poszczególnych kopert lub kart osobowych lub innych.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • SoloStocks Polska portal handlowy dla firm »

  Na SoloStocks Polska znajdziesz oferty sprzedaży produktów z 34 różnych branż. Aby znaleźć poszukiwany produkt skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub szukaj stoków, partii, nadwyżek i produktów w ilościach hurtowych w poszczególnych kategoriach. Skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą by kupić online wybrane produkty. Tutaj możesz znaleźć firmy z 34 sektorów i nawiązywać z nimi bezpośredni kontakt by otrzymać dodatkowe informacje o firmie lub jej produktach. Szukaj producentów lub hurtowni, z którymi chciałbyś nawiązać współpracę handlową i skontaktuj się z wybranymi firmami.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podajnik papieru toaletowego. Podajdozowniki.pl »

  PodajDozowniki.pl oferują w sprzedaży dozowniki na mydło, podajniki papieru toaletowego i podajniki na ręcznik papierowy. Tworzywo z jakiego są wyprodukowane to bardzo dobrej jakości surowiec, dzięki czemu mamy pewność, że podajnik zniesie długie korzystanie. Zaletą podajników jest możliwość użycia za każdym razem z czystego ręcznika który po wykożystaniu wyrzuca się do kosza.Firma posiada bogate doświadczenie które przekłada się na wysoką jakość produktów.Główną mocną stroną podajników Eka jest solidność i prostota uzupełniania ręcznika lub mydła. Podajdozowniki.pl to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży dozowników na mydło, podajników na papier i ręczniki.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • pol-agra pneumatyka do ciągników »

  Firma Pol-agra jest producentem maszyn rolniczych. Zajmujemy się pneumatyką do ciągników, a także sprzedażą kombajnów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem New Holland oraz kverneland.
  Pneumatyka jest działem inżynierii mechanicznej, zajmująca się konstruowaniem i praktycznym wykorzystaniem urządzeń, w których przekazywanie energii i sterowanie realizowane jest za pomocą sprężonego powietrza (bądź innego gazu o podobnych właściwościach) jako czynnika roboczego. Pneumatyka to techniczne zastosowanie powietrza pod ciśnieniem, przy czym przeważnie wykorzystuje się nadciśnienie, niekiedy także podciśnienie.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regały magazynowe »

  Mag-Complex :: Profesjonalne wyposażenie magazynów. Regały magazynowe, wagi magazynowe, drabiny, wózki magazynowe, pojemniki, meble metalowe. Kilkanaście lat na rynku polskim i europejskim. Doświadczenie, niska cena, profesjonalizm. Jeśli chcesz zapoznać się z naszą kompletną ofertą powinieneś przejść na naszą stronę firmową, a następnie w zakładkę oferta. Zapraszamy Cię!

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »