jarbex.pl - hurtownia butów

jarbex.pl - hurtownia butów Firma Jarbex jest importerem i dystrybutorem obuwia. Prowadzimy hurtownię obuwa w centrum chińskim w Wólce Kosowskiej. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie - oferujemy obuwie zarówno dla kobiet i mężczyzn, jak i dzieci. Stale aktualizujemy nasz asortyment, dzięki czemu zyskujecie Państwo szansę zakupu modnego, sezonowego obuwia! Do współpracy zachęcamy przede wszystkim firmy obuwnicze, chętne do nabycia obuwia azjatyckiego i europejskiego. Oferujemy konkurencyjne, niewysokie ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na jarbex.pl.

Szczegóły strony jarbex.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hurtownia - Sprzedaż nawozów, sól drogowa »

  AurePio jest importerem soli potasowych z byłych republik radzieckich oraz z Rosji. Zajmuje się również dystrybucją nawozów azotowych, fosforowych i wieloskładnikowych. Firma obsługuje polski przemysł chemiczny oraz rolnictwo dostarczając hurtowo towary transportem morskim, kolejowym i samochodowym. Od początku istnienia firma prowadzi na szeroką skalę działalność dobroczynną wspierając m.in. hospicja, fundacje, szpitale, domy dziecka i pozarządowe organizacje charytatywne.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Śruby »

  W hurtowni Olmet z Gdańska można kupić praktycznie wszystkie elementy służące do wykonywania połączeń. Czyli śruby, wkręty, nity. Śruby oferowane są w różnych rozmiarach i typach, czyli z łbem sześciokątnym, imbusowym, a także torx - nowym standardem, używanym zwłaszcza w motoryzacji. Hurtownia ma w sprzedaży również osprzęt do wykonywania połączeń, od prostych wkrętaków po zautomatyzowane urządzenia.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia kosmetyczna - ozdoby do paznokci »

  Prosperujemy na rynku od 2001 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi udało nam się stworzyć sieć oddziałów handlowych i obiektów serwisowych w całej Polsce. Oferujemy usługi komplementarne tj. projektowanie magazynu, optymalizacji zabudowania przestrzeni magazynowej oraz wyposażenia. Rozległy zakres asortymentu i niezawodność oferowanych przez nas wyrobów przyczynia się do tego, że pośród naszych klientów znajdują się również małe przedsiębiorstwa jak i duże firmy, posiadające rozbudowane zaplecze magazynowe. Wyposażamy naszych kontrahentów w: regały paletowe, regały magazynowe, wózki widłowe prowadzone dyszlem, wózki widłowe wysokiego składowania, czołowe akumulatorowe wózki widłowe a także inny osprzęt gospodarki magazynowej i transportu wewnętrznego. Nasza sekcja serwisowa wyposażony jest w warsztaty remontowo-naprawcze, flotę mobilnych punktów serwisowych gwarantujących szybkie dotarcie do klienta oraz niezbędny sprzęt do przewozu wózków.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • P-MASZ PROFESJONALNE MASZYNY BUDOWLANE »

  Firma handlowa P-MASZ zajmuje się sprzedażą, serwisem i wynajmem maszyn budowlanych. W ofercie posiadamy bogatą gamę wyłącznie profesjonalnych maszyn budowlanych: np. agregaty prądotwórcze, pompy spalinowe, zagęszczarki. Do całego oferowanego przez nas asortymentu zapewniamy stały dostęp części zamiennych i serwisu. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem min. takich firm jak: HONDA, AMMANN, WEBER, FOGO, BELLE, PRAMAC, SUBARU, HATZ...Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krzepice, Polmar, masarnia »

  Oferta naszej masarni Polmar mieszczącej się w Krzepicach w szczególności skierowana jest do odbiorców sieciowych, restauracji i klientów indywidualnych. Kupując w naszej masarni macie Państwo pewność, zawsze świeżych i zdrowych wyrobów. Swoje usługi świadczymy już od roku 1998, od tamtej pory zyskaliśmy już miano renomowanej masarni, której ufają najwięksi i najbardziej wymagający odbiorcy z całego województwa śląskiego i Krzepic.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »