jeremias.pl

jeremias.pl Na asortyment naszej firmy składają się nie tylko nowoczesne systemy kominowe ale także ognioodporne szachty, przyłącza do kominków, tłumiki hałasu oraz nasady i inne akcesoria grzewcze. Zajmujemy się ich produkcją oraz dystrybucją do klientów na całym świecie, zapewniając kompleksowość naszych usług. Nasi klienci mogą także liczyć na fachowe doradztwo, montaż i serwis zakupionych urządzeń, na które dodatkowo dajemy aż 25 lat gwarancji.

Szczegóły strony jeremias.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Uzdatnianie wody powierzchniowej »

  Projprzem Eko posiada w swojej ofercie stacje do uzdatniania wody. Jeśli interesuje cię ta tematyka i chciałbyś korzystać z uzdatniania wody zleć budowę stacji do uzdatniania wody. Woda z ujęć wgłębnych jest filtrowana z wykorzystaniem złóż katalitycznych, woda nabiera jakości wody pitnej.Uzdatnianie wody w zakładach produkcyjnych się opłaca. Firma Projprzem Eko buduje stacje do uzdatniania wody, dzięki czemu można korzystać z czystej wody pitnej. Woda z ujęć wgłębnych podlega wielo filtracji, jest dezynfekowana. Urządzenie sterowane automatyczne, zapewniające stały obieg czystej wody.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Konstrukcja obiektów przemysłowych: magazynów, budów, hangarów, zakładów, hal przemysłowych. Około 40 - 50 lat temu w Stanach Zjednoczonych wychodząc naprzeciw przewidywaniom budownictwa przemysłowego opracowano technologię zgrabnej i terminowej stawiania konstrukcji stalowych. Takie wyjście poza szybkością umieszczania hal stalowych łagodząc jednocześnie koszty wykonania tego wariantu gmachów. Te same koncepty i technologie my używamy, jednakże wzbogacone o wiele lat doświadczenia w wykonawstwie budynków przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją! U nas znajdujesz to czego potrzebujesz! Nie będziesz czekał długo na wykonanie, a rozliczony zostajesz po ludzku!

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe - Poznań »

  Opracujemy, wykonamy i zainstalujemy każdą konstrukcję metalową o wadze pojedynczego detalu do 1500 kg i formacie: długość - 8m, szerokość - 1.45m, wysokość - 2.4m. Ochrona antykorozyjne według życzenia Klienta.Oferujemy ekspertyzy techniczne z profilu konstrukcji ze stali. Specjalizujemy się w budowlach wysokich typu: maszty i wieże energetyczne, kominy stalowe.Przeprowadzamy prace rozbiórkowe metodami standardowymi, jak również technikami alpinistycznymi dla obiektów wysokich.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stan-Pol - Firma »

  Firma Stan-Pol s.c. działa jako spółka cywilna od 1998. Dzięki doświadczeniu nabytemu podczas nieprzerwanej działalności na rynku od tego czasu oraz ciągłej obserwacji nowinek w dziedzinie techniki grzewczej i sanitarnej proponujmy wszechstronną obsługę w dziedzinach: instalacji grzewczych, olejowych, gazowych, węglowych, ogrzewania podłogowego i ściennego, instalacji centralnego odkurzania, solarnych i wodno kanalizacyjnych, wentylacji i klimatyzacji, pompy ciepła, a także serwisowania urządzeń grzewczych.
  Zapewniamy sprawna i fachowa obsługę klienta. Projektując korzystamy z najlepszych rozwiązań w celu zaspokojenia indywidualnych wymagań klientów. Oferujemy fachowy dobór urządzeń mając na uwadze niezawodność, trwałość, jak również ekonomiczność ich działania. Wykonane przez nas instalacje obejmuje trzyletnia gwarancją. Zapraszamy do szczegółowego poznania naszej oferty. Liczymy na owocną współpracę.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kabiny natryskowe »

  Internetowe Centrum Armatury Sanitarnej zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą armatury sanitarnej. Znajdziecie tam Państwo kabiny prysznicowe i brodziki, kabiny z hydromasażem, wanny, ceramikę sanitarną, zlewozmywaki wolnostojące oraz wpuszczane, umywalki, meble łazienkowe, wszelkiego rodzaju baterie, czyli łazienkowe, kuchenne, prysznicowe, bidetowe, akcesoria łazienkowe oraz grzejniki łazienkowe w ponad 100 rozmiarach i typach.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »