jeremias.pl

jeremias.pl Na asortyment naszej firmy składają się nie tylko nowoczesne systemy kominowe ale także ognioodporne szachty, przyłącza do kominków, tłumiki hałasu oraz nasady i inne akcesoria grzewcze. Zajmujemy się ich produkcją oraz dystrybucją do klientów na całym świecie, zapewniając kompleksowość naszych usług. Nasi klienci mogą także liczyć na fachowe doradztwo, montaż i serwis zakupionych urządzeń, na które dodatkowo dajemy aż 25 lat gwarancji.

Szczegóły strony jeremias.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świadectwo energetyczne »

  Optymalizacja zużycia energii, doradztwo i audyty energetyczne to główne obszary naszej działalności. Świadectwo energetyczne czy badanie termowizyjne to kolejne z usług, które świadczymy naszym klientom. Dzięki naszej pracy wydatki na energię elektryczną spadają, a budynek staje się cieplejszy wewnątrz. Wszystko dzięki informacjom, jakie pozyskać można dzięki audytowi energetycznemu i które zawiera świadectwo energetyczne.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium Farb »

  Technika chemii budowlanej, a wyjątkowo lakierów, gładzi, to kluczowa aktywność prowadzona Poprzez Labofarb Sp. z o.o. Dębica. Korporacja zajmuje się badaniami ów produktów na zlecenie innych korporacji i dodatkowo produkcją i dodatkowo sprzedażą dla odbiorców hurtowych. Firma wytwarza także farby na zlecenie innych firm pod ich swoją marką tak zwane private label.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Filary ozdobne, filary drewniane »

  Teraz, gdy jeszcze więcej ludzi stawia domy, aby wymknąć się z miasta, można pomyśleć o kilku dekoracjach, które upiększą nasz dom od innych a jednocześnie dodadzą mu świetny wizerunek oraz charakter. Mamy Państwu do zaoferowania świetne dekoracje budynków w formie kolumn ozdobnych, które równolegle mogą spełniać funkcję modułów nośnych. Możemy zaprojektować oraz zrealizować każde filary z rozmaitych półproduktów w zależności od zastosowań oraz potrzeb klienta. Możemy stworzyć kolumny ozdobne w każdym wymiarze i kształcie. W nowoczesnych czasach można zrealizować piękną kolumnę albo słup ze styropianu plus wzmocnić go do wewnątrz stalą, co zapewnia mu możliwość udźwignięcia potężnych obciążeń i równolegle klasyczny styl.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • FHU Bogmaz - Kraków »

  Cyklinowanie jest sposobem renowacji parkietu po przejściach, czyli zniszczonej nawierzchni. Szlifowanie parkietu odpowiednią maszyną pomaga przywrócić blask tej nawierzchni. Parkiet jest to w końcu jedna z najszlachetniejszych nawierzchni. Polecaną do domu, biura, szkoły. Jednak po kilku latach parkiet trzeba wycyklinować, czyli najpierw wyszlifować, a następnie wypolerować. Oczywiście trzeba go także polakierować najpierw lakierem podkładowym, a następnie nawierzchniowym. Wszystkie te zabiegi sprawią, że parkiet będzie wyglądał jak nowy, nie ma przecież sensu zrywać starego parkietu i kłaść nowego. Lepiej wycyklinować kilkuletnią podłogę. Jest to rozwiązanie tańsze oraz bardziej ekonomiczne. Jeżeli szukasz solidnej firmy do cyklinowania podłogi polecam FHU Bogmaz z Krakowa.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remonty mieszkań »

  Remontowa firma działająca na terenie Warszawy zaprasza do skorzystania z usług : malowanie, gipsowanie, wygładzanie, wylewanie posadzek, podwieszane sufitów, montaż płyt kartonowo- gipsowych, aranżacje, wizualizacje wnętrz, prace wyburzeniowe, tynkowanie, glazura i terakota, prace malarskie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług remonty to nasza specjalność .

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »