jeremias.pl

jeremias.pl Na asortyment naszej firmy składają się nie tylko nowoczesne systemy kominowe ale także ognioodporne szachty, przyłącza do kominków, tłumiki hałasu oraz nasady i inne akcesoria grzewcze. Zajmujemy się ich produkcją oraz dystrybucją do klientów na całym świecie, zapewniając kompleksowość naszych usług. Nasi klienci mogą także liczyć na fachowe doradztwo, montaż i serwis zakupionych urządzeń, na które dodatkowo dajemy aż 25 lat gwarancji.

Szczegóły strony jeremias.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wyporzyczalnia Elektronarzędzi »

  Kupno sprzętu Budowlanego to bardzo droga inwestycja, co jednak zrobić gdy chcemy wykonać swój wymarzony projekt a nie stać nas na kupno takiego sprzętu. Firma Metmar wychodzi nam z pomocną dłonią, wypożyczalnia sprzętu budowlanego to jest to czego szukałeś.
  Gdy potrzebujesz specjalistycznego sprzętu wynajem jest najlepszym rozwiązaniem!
  Przemawiają za tym korzyści organizacyjne, formalno-prawne, a najważniejsze - finansowe. Skorzystaj z oferty firmy Metmar i przekonaj się sam, jak wiele może zyskać Twoja firma!
  wypożyczalnia sprzętu budowlanego, wypożyczalnia elektronarzędzi, wypożyczalnia sprzętu sportowo turystycznego oraz wiele innych usług to specjalność naszej Firmy.
  Oto cała bogata oferta firmy Metmar:
  Wykonawstwo konstrukcji stalowych, ogrodzeń, krat, bram przesuwnych i innych nietypowych prac ślusarskich.
  Wypożyczanie:
  - Sprzętu budowlanego i elektronarzędzi
  - Zastawy stołowej i wyposażenia imprez
  - Sprzętu sportowo - turystycznego
  - Bagażników dachowych
  Naprawa Sprzętu budowlanego ( betoniarki, wciągarki, zagęszczarki...)
  Wiercenie i cięcie betonu zbrojonego
  cięcie do grubości 120mm
  wiercenie wiertnicami do średnicy 250mm
  Sprzedaż i serwis cykliniarek
  Serwis nart i snowboardów

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • NAD-ZIEMNI Usługi archeologiczne i alpinistyczne »

  NAD-ZIEMNI specjalizują się w usługach archeologiczne i alpinistyczne.
  Dla inwestycji w trakcie realizacji proponujemy obsługę archeologiczną w postaci nadzoru luba ratowniczych badań. Dostosowujemy się zarówno do wymagań inwestora jak i Konserwatora Zabytków. Szybko, fachowo, naukowo.
  Dla domów gotowych proponujemy usługi wysokościowe. Zabezpieczając się technikami alpinistycznymi wykonamy wszelkie drobne naprawy czy konserwacje na wysokości lub w miejscach trudno dostępnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracujemy profesjonalnie i z pasją.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy BHP. »

  Świadczymy wysokiej jakości usługi doradcze, szkoleniowe i eksperckie. Kompetentni specjaliści bhp dysponują oczytaniem i ogromnym doświadczeniem praktycznym. Harmonogram szkoleniowy można dopasować do potrzeb każdego klienta. Szkolenia realizujemy systemem tradycyjnym, ale dla aktualnych i nowych klientów, posiadamy też nowatorską i interesującą zakres szkoleń internetowych eBHP. System on-line, to dogodna forma samodzielnej nauki przez Internet. To Ty normujesz czas szkolenia, który przeznaczasz na uczenie się.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady ze stali nierdzewnej »

  Strona firmy Techno-Spaw zaprasza na swoją witrynę www w której dowiedzieć się można w jak szerokim aspekcie prac szlifierskich specjalizuje się firma. Zapraszamy do odwiedzenia galerii w której zamieściliśmy zdjęcia produktów już wykonanych. Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu balustrad na indywidualne zamówienia. Naszą specjalnością są balustrady ze stali nierdzewnej. W naszych produktach stosujemy najnowsze technologie po przez nasze wyroby są niepowtarzalne.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dariusz Wyrzykowski - tani hydraulik Warszawa »

  Hydraulik to osoba o kierunkowym wykształceniu i praktyce w zawodzie. Człowiek taki oprócz fachowej wiedzy i doświadczenia powinien posiadać również stosowne uprawnienia wydane przez organ do tego uprawniony. W przypadku obsługi sprzętu konkretnych firm na przykład pomp często wymagany jest certyfikat autoryzacji. Hydraulik powinien być wyposażony w podstawowe narzędzia umożliwiające mu prace. Często są one drogie oraz bardzo szybko ulegają zużyciu, niektóre narzędzia są wręcz jednorazowego użytku. Dobry hydraulik powinien umieć nie tylko wykonać instalację, ale również ją zaprojektować w sposób zgodny z zasadami sztuki. Pełna dowolność w pracy może się tutaj wiązać z nieprawidłową pracą instalacji bądź uszkodzeniem drogich jej elementów. Przykładowo pompa może kosztować od kilku nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych i jest urządzeniem bardzo delikatnym w eksploatacji. Jeżeli szukasz solidnego hydraulika z Warszawy polecamy usługi Pana Darka Wyrzykowskiego mieszkającego na Ursusie.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »