Kioski handlowe

Kioski handlowe Korzystając z usług naszego tartaku w Mazańcowicach możecie mieć pewność najlepszego wykonania domu letniskowego. Używamy do tworzenia odpowiednio zaimpregnowanego drewna, które zapewnia bardzo dużą odporność na warunki atmosferyczne, pleśń czy grzyby. W odpowiedni sposób ocieplamy budynki za pomocą wełny. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

Szczegóły strony www.domhurt.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Suwnice, dźwignice »

  Unilift technika dźwignicowa produkuje suwnice, dźwignice i wciągniki, które są wykorzystywane w przemyśle budowlanym oraz w elektrowniach. Sterowanie suwnic poprzez kasety sterownicze, suwnice do urządzeń przemysłowych i dźwignic. Firma zapewnia montaż i serwis.

  W katalogu produktów firmy Unilift znajdziesz nowoczesne suwnice, dźwignice oraz osprzęt do sterowania suwnic. Tego typu systemy zasilania odbiorników mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Sterowanie suwnic i osprzęt do sterowania jest uzupełniony przez kasety sterownicze najnowszej generacji.

  Przemysł ciężki, spożywczy i chemiczny wykorzystuje do swoich urządzeń i skomplikowanych maszyn suwnice i dźwignice. Firma Unilift produkuje i dostarcza osprzęt do sterowania suwnic i dźwignice do klienta. Zamówienia można składać także na nowe suwnice, terminy realizacji do ustalenia.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • SoloStocks Polska portal handlowy dla firm »

  Na SoloStocks Polska znajdziesz oferty sprzedaży produktów z 34 różnych branż. Aby znaleźć poszukiwany produkt skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub szukaj stoków, partii, nadwyżek i produktów w ilościach hurtowych w poszczególnych kategoriach. Skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą by kupić online wybrane produkty. Tutaj możesz znaleźć firmy z 34 sektorów i nawiązywać z nimi bezpośredni kontakt by otrzymać dodatkowe informacje o firmie lub jej produktach. Szukaj producentów lub hurtowni, z którymi chciałbyś nawiązać współpracę handlową i skontaktuj się z wybranymi firmami.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Gorzów »


  Klima Monter to montaż oraz sprzedaż systemów klimatyzacji dla domu, biura, mieszkania, systemów rekuperacji, odciągów pyłów, wentylacji Przemysłowej. Zamów klimatyzator i ciesz się chłodem w upalny dzień. Klimatyzacja w niskich cenach oraz szeroki wybór rozwiązań pozwalają na montaż klimatyzacji niemal w każdym miejscu. Wybierz rekuperator i odetchnij z ulgą. Wykonamy dla ciebie projekt, pomożemy w wyborze rozwiązań i montażu rekuperatora. Prowadzimy działalność w województwie lubuskim m,in. w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim, a także w dolnośląskim (Polkowice, Lubin) i wielkopolskim. Wysyłkę natomiast realizujemy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • RenVolt Panele Fotowoltaiczne »

  W ofercie RenVolt znajdują się:
  - kompletne systemy fotowoltaiczne oraz małe elektrownie wiatrowe:
  * typu off-grid (niepodłączone do sieci), jako źródła zasilania wydzielonych układów, w tym systemów monitoringu, oświetlenia itp.
  * typu on-grid (podlączone do sieci), układ realizuje sprzedaż energii do sieci elektroenergetycznej
  - urządzenia typu: panele fotowoltaiczne, inwertery fotowoltaiczne, kontrolery ładowania, akumulatory itp.
  oświetlenie w oparciu o odnawialne źródła energii:
  - terenów gminnych, oświetlenie ulic, ciągów komunikacyjnych, niebezpiecznych miejsc za pomocą lamp hybrydowych
  - bilbordów, tablic reklamowych, oświetlenie przeszkodowe
  - przygotowywanie koncepcji, programów funkcjonalno-użytkowych, wsparcie techniczne dla systemów wykorzystujących energię odnawialną
  - sprzedaż podzespołów dla systemów fotowoltaicznych i małych elektrowni wiatrowych (panele fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe, regulatory, inwertery, akumulatory, okablowanie)

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe i żelbetowe - Ocmer Sp. z o.o. »

  Ocmer Sp. z o.o. oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie projektowania, dostawy i generalnego wykonawstwa hal i konstrukcji stalowych. W ofercie znajdują się hale stalowe, hale produkcyjne, hale żelbetowe oraz hale magazynowe. Specjalnością Ocmer Sp. z o.o. są również konstrukcje stalowe i żelbetowe oraz budownictwo przemysłowe. Budujemy hale, w tym hale magazynowe, stalowe, hale produkcyjne, sortownie owoców i chłodnie według technologii REMCO.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »