Konta bankowe

Konta bankowe zFinanse - najnowsze wiadomości i newsy finansowe. Porównanie kont bankowych. Duży wybór kart kredytowych. Raporty i analizy przeprowadzane przez najbardziej znanych ekonomistów i finansistów w Polsce. U nas możesz założyć najlepsze darmowe ekonto bankowe. Mamy także znakomity wybór kart kredytowych, lokat. Zaczynamy rozszerzać naszą działalność również na kredyty hipoteczne i ubezpieczenia oc ac, aby klient miał w jednym miejscu kompleksową usługę finansową. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.zfinanse.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tanie Ubezpieczenie OC »

  Leonis Direct - Tanei Ubezpieczenia komunikacyjne direct przez internet. Wejdź na stronę, oblicz składkę złóż wniosek, a nasz doradca oddzwoni do Ciebie, aby załatwić resztę formalności.
  Zapraszamy na LeonisDirect.pl.
  Oprócz naszej oferty strona zawiera bogaty spis poradników, artykułów na tematy związane z ubezpieczeniami. Zapraszamy również do zapoznania się z Wizytówkami Towarzystw ubezpieczeniowych!

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse - Portal Finansowy nr 1 w Polsce »

  Applenet - Portal finansowy z najświeższymi wiadomościami finansowymi w Polsce. Raporty i analizy finansowe, giełda, pieniądze, fundusze. Opisy kredytów, kont bankowych i innych ofert finansowych. Dyskusje fachowców... Podatki i doratctwo finansowe... Nie wiesz jak możesz uzyskać dotacje na firmę??? Ta strona jest dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Finansowo-Księgowa Małgorzata Magiera »

  Kancelaria Finansowo-Księgowa Warszawa. Usługi księgowe, w zakresie kadr i płac, podatków, ksiąg dochodów i rozchodów, ewidencja, doradztwo finansowe i obsługa prawna. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jeśli cenisz sobie profesjonalną obsługę na wysokim poziomie, kiedy chcesz powierzyć sprawy swojej firmy w ręce dyskretnych i rzetelnych specjalistów, a także gdy szanujesz swój czas – nasza kancelaria pomoże Ci w każdej sprawie z zakresu rachunkowości.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Samochodowe »

  KredytNaAuto.com.pl - Kredyty Samochodowe Kredyty Gotówkowe Kredyty Hipoteczne. Tak już jesteśmy stworzeni że z jednej strony uwielbiamy to co łatwe i przyjemne a z drugiej strony lubimy się zamartwiać i sami sobie namnażać problemów, kłopotów i zmartwień. Nadarza się zatem jedyna w swoim rodzaju okazja by jedno z tych naszych dźwiganych na plecach zmartwień oddać w powołane ręce. Pożyczki samochodowe odciążają nas ze stresującego obliczania czy możemy czy aktualni nie możemy sobie pozwolić na rarytas w postaci nowego samochodu czy zastąpienia tego który już jest. Skupmy się na rzeczach przyjemniejszych jak wyselekcjonowanie marki, wyposażenia i koloru, a sprawy majątkowe powierzmy specjalistą. Pomogą nam oni określić jakie raty możemy płacić, na jak wiele dostaniemy pożyczkę i jak wysoką. Pożyczki samochodowe są bezpośrednio doskonałe dla ludzi którzy z chęcią zajmą się tą jaśniejszą strefą życia i porzucą niepotrzebne zmartwienia i rozważania na których i tak się wszakże w znaczącej liczbie sytuacji nie znamy. Pożyczki samochodowe to rozbudowane podejście do kontrahenta, sprawne, łatwe i przyjemne załatwienie formalności.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe PITY 2013/2014 - program PIT »

  Program PIT FORMAT został opracowany w celu usprawnienia podatnikom procesu rozliczania zeznań podatkowych. Dzięki niemu w sposób błyskawiczny i bezproblemowy wypełniasz PITY i rozliczasz się z urzędem skarbowym. Program PIT FORMAT obsługuje wszelkie PITY 2013/2014 oraz wszystkie rodzaje dochodów: osobistych i z działalności gospodarczej (w tym ryczałt), dochody z giełdy oraz osiągane za granicą Jest niezwykle nieskomplikowany w obsłudze, a jednocześnie zasobny w licznych wyjątkowych funkcji i modułów. Jako jedyny wśród konkurencyjnych programów posiada prawdziwy Kreator z przyjaznym systemem "krok po kroku", który umożliwia, że program sam dokonuje obliczeń, a użytkownik nawet nie musi wiedzieć jakie PITY ma wypełnić.

  Sumę odliczenia na dzieci wykazać można składając wraz z rozliczeniem pit O. Pit O jest załącznikiem służącym do wykazywania odliczeń od podatku, w tym także odliczeń na dzieci. Powinno się go dołączyć do składanego w Urzędzie Skarbowym odpowiedniego druku. Ulga na dzieci, określana prorodzinną, rozliczana przy pomocy pit o przysługuje na każde niepełnoletnie dziecko, w stosunku do którego podatnik wypełniał władzę rodzicielską, pełnił rolę opiekuna prawnego lub rodziny zastępczej, z uwzględnieniem, że dziecko u niego mieszkało. Pit o może też objąć dzieci pełnoletnie niepełnosprawne oraz uczące się do 25 roku życia. Rozliczenie ułatwić może program PIT Format, który sporządzi też pit36, pit37, pit28 i pozostałe roczne deklaracje podatkowe 2013/2014. Uwzględni ulgi i odliczenia pit 2013/2014 (ulga prorodzinna na dzieci, ulga na internet, ulga rehabilitacyjna) oraz rozliczenie z dzieckiem, rozliczenie wspólne ze współmałżonkiem.
  Ten program pit ułatwia przesłać sporządzone roczne zeznanie PIT 2013/2014 prosto z programu do urzędu skarbowego.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »