Kraty

Kraty Chcesz złożyć zamówienie na kraty Andpolbis? Szukasz dobrej jakości produktów, które spełniają wszystkie obowiązujące normy? Prezentujemy Ci naszą ofertę i zachęcamy do nawiązania stałej lub jednorazowej współpracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie potrzeby będziemy mogli skonstruować dla Ciebie kraty o dowolnych wymiarach. Nawiąż z nami kontakt, powiedz jakie masz oczekiwania, a my staniemy na wysokości zadania.

Szczegóły strony www.kratynierdzewne.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Monitoring Poznań »

  Monitoring Wielkopolski - zajmujemy się ochroną osób i mienia. Swoim klientom instalujemy niedrogie i proste systemy alarmowe wykorzystywane w małych sklepach, garażach lub w mieszkaniach. Zapewniamy doświadczenie oraz profesjonalizm, za niezwykle atrakcyjne ceny - dostosowane do każdego portfela. Swoje usługi kierujemy głównie do mieszkańców województwa wielkopolskiego.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Warszawa »

  PerfectIn Centrum Terapii i Rozwoju Osobowości – nasza specjalizacja to psychoterapia integracyjna, gestalt, poznawczo-behawioralna, analityczna, psychodynamiczna. Zespół złożony z doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i coachów prowadzi konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, pedagogiczne, seksuologiczne, coachingowe oraz terapie grupowe, grupy wsparcia, warsztaty rozwoju osobistego. Zapewniamy dyskrecję i profesjonalną opiekę.

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • mozaika szklana »

  Mozaika szklana - Najniższe ceny w kraju od 5 do 10 zł za plaster. Mamy najbardziej poszukiwane kolory: czarny, biały, beżowy, niebieski, fiolet i różne miksy. Dużo inspiracji w galerii. Specjalna oferta hurtowa. Najlepsi projektanci wnętrz kupują u nas.

  Mozaika szklana w naszej ofercie: Jest przeznaczona do zastosowania w strefach podwodnych, wytrzymuje ciągły kontakt z wodą, fizyczne i chemiczne czynniki; Mozaika szklana wytrzymuje mróz oraz nagle zmiany temperatur. Nadaje się do zastosowania w basenach zewnętrznych; Mozaika szklana wytrzymuje bardzo wysoką temperaturę i jest przeznaczona do wykończenia sauny i łaźni parowych

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale namiotowe, wynajem namiotów - Freespan »

  Nowatorskie rozwiązania powodują, że nasze hale namiotowe stają się gustowne i bardzo funkcjonalne. Nie tylko sprzedajemy hale namiotowe, ale także świadczymy ich wynajem. Nasze hale magazynowe wykorzystywane są w trakcie imprez biznesowych i uroczystości weselnych. Oferowane przez nas hale magazynowe umożliwią rozwój działalności małym kosztem. Freespan jest przodującym wytwórcą konstrukcji namiotowych na rynku europejskim. Nasze namioty posiadają dużo mocnych stron: prostota montażu, solidność, krótkie terminy realizacji i atrakcyjna cena. Hale magazynowe to znakomity sposób do stworzenia specjalnej powierzchni magazynowej. Akcesoria dodatkowego wyposażenia dają ogromne możliwości wystroju wnętrza. Nasze hale namiotowe posiadają możliwość instalacji klimatyzacji, dzięki czemu organizacja imprezy nie jest uzależniona od warunków pogodowych. Rewolucyjność naszych hal namiotowych bez wątpienia przyczyni się do sukcesu organizowanego eventu. Nasza oferta zawiera szeroką gamę rozwiązań eventowych: hale namiotowe i bardziej innowacyjne namioty magazynowe. Hale namiotowe bardzo dobrze spełniają rolę kawiarni, stanowisk sędziowskich oraz stosowane są w ciągu mistrzostw.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • blistry »

  Firma specjalizuje się w produkcji opakowań, folii oraz blistrów. Mamy bardzo wyspecjalizowaną linię produkcyjną. Jesteśmy jednym z czołowych producentów na rynku polskim oraz europejskim. Posiadamy bardzo wyspecjalizowane działy sprzedaży, marketingu, konsultantów biznesowych, hurtowych, osobistych. Wykonujemy kilkanaście kontraktów jednocześnie. Oferujemy różne możliwości dostawy. Expert w dziedzinie foliowania oraz pakowania.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »