Kreatywne wzory CV

Kreatywne wzory CV InneCV.pl to zbiór profesjonalnych materiałów aplikacyjnych. Materiały te zostały sprawdzone czujnym okiem profesjonalnych rekruterów z profesjonalnych firm head hunteringowych. W zasobach serwisu znajdują się ciekawe wzory cv oraz listy motywacyjne na konkretne posady. Zbiór tzw. kreatywnych CV to interesująca baza graficznych wzorów CV, które cechują się ciekawym wyglądem i profesjonalnym wykonaniem.

Szczegóły strony www.innecv.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • zarobek »

  Strona zarobkowa, która oferuje wypłaty już od 2 zł minimum za klikanie w linki, e-maile i bannery oraz od 50 gr dla użytkownika premiowanego. Zarobek. Jeden poziom poleconych, ale za to aż 20%. Szybkie i terminowe wypłaty! Dla reklamodawców: duży wybór rodzajów reklam (bannery stałe i rotacyjne, wysyłanie płatnych linków, e-maili i bannerów, buttony); możliwość oglądania statystyk. Obecnie już ponad 1100 użytkowników i ich liczba stale rośnie

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pasja w pracy »

  Jest to strona internetowa, której tematyką jest praca. Strona interesująca zarówno dla bezrobotnych jak i dla tych, którzy chcą pracę zaoferować. Poszukujący pracy znajdą tu jej oferty i dane dotyczące pracodawców. Poza tym witryna umożliwia stworzenie i zamieszczenie dobrego CV. Pracodawcy z kolei mogą przeglądać zmieszczone CV i szukać pracowników najbardziej odpowiednich na dane stanowiska. Gdyby ktoś nie wiedział czym się w życiu zajmować na stronie tej znajdzie testy kompetencji zawodowych. Poza tym dostępne są materiały wideo, aktualności dotyczące rynku pracy i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie »

  Reklama internetowa w google i wysokie pozycjonowanie stron w internecie tylko z Ad-Web. Usługi dla osób prywatnych i firm. Największe wyszukiwarki i katalogi - reklama internetowa, skuteczne pozycjonowanie w internecie, rejestracja w wyszukiwarkach. Wysokie pozycje w wyszukiwarkach - reklama, optymalizacja, promocja stron, pozycjonowanie stron internetowych. Wybierz nas, gdyż z nami pozycjonowanie to pewność i skuteczne działania, które na pewno doprowadzą Twoją stronę na szczyty wyników wyszukiwania.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życiorys zawodowy »

  Witaj w serwisie CVTips.pl – internetowym agregatorze przykładowych pism aplikacyjnych. Dzięki ciężkiej pracy naszych redaktorów możemy ci zaoferować ciekawe informacje przydatne przed podjęciem pierwszej i kolejnych prac. W serwisie znajdziesz gotowe przykłady cv, listów motywacyjnych oraz podań o pracę, a także praktyczne informacje przed odbyciem pierwszej rozmowy kwalifikacyjnyej.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • ankiety internetowe »

  Nie każdy z nas ma pomysł na to, jak naprawdę skutecznie zarabiać w Internecie, trudno dziwić się więc, że aktywnie poszukujemy nie tylko samego zarobku, ale również informacji na jego temat. Okazuje się, że propozycji na zarabianie mniejszych lub większych pieniędzy jest niemało, a do tego niemal wszystkie reklamowane są jako prawdziwie niezawodne. Wśród wielu z nich na szczególną uwagę zasługują ankiety internetowe oferowane nam przez coraz większą grupę firm. Wypełnia się je bez większego wysiłku o dowolnej porze, a po chwili starań można liczyć na niewielki zarobek albo drobny upominek.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »