KRONN Prawo i Windykacja

KRONN Prawo i Windykacja W imieniu KRONN Sp. z o.o, z siedzibą we Wrocławiu zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi prawno – windykacyjnej zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby prywatne. Jeśli masz problemy z odzyskaniem swoich należności, napotkałeś na jakieś bariery prawne, chcesz skierować swoją sprawę na drogę postępowania sądowego lub sam zostałeś pozwany zadzwoń do nas na bezpłatną konsultację.
W naszej ofercie znajduje się także wykup wierzytelności. Skupujemy z rynku, płacąc w dniu podpisania umowy noty odsetkowe. W zakresie pozostałych wierzytelności proponujemy wykup z terminem płatności lub inna formę współpracy. Każda oferta zgłoszona przez naszych klientów jest analizowana.
Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.
Kontakt z firmą:
e-mail: biuro@kronn.pl
tel. 071 791 19 72
fax. 071 791 38 51
kom. 691 730 660

Szczegóły strony www.kronn.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • kancelarieaziwaszkiewicz.pl - Start »

  Zapewniamy profesjonalną oraz szybką obsługę w wyspecjalizowanych dziedzinach prawa, przy współpracy obu kancelarii, a w szczególności:

  - prawo cywilne

  - prawo gospodarcze

  - prawo rodzinne

  - prawo karne


  Sporządzamy opinie, analizy prawne, prowadzimy negocjacje, a także reprezentujemy klientów przed sądami, urzędami, instytucjami. Konsultacje prawne, pomoc prawna dla podmiotów gospodarczych obejmująca stałą obsługę prawną. Proponujemy pomoc w redagowaniu pism procesowych, wniosków, projektów umów. Sporządzamy opinie prawne.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Wrocław »

  Kancelaria Prawna M. Moszczyńska & M. Moszczyński s.c. powstała w 2001 roku. Początkowo firma prowadzona była tylko przez Michała Moszczyńskiego, jednak od kilku lat powiększyło się grono firmy o Panią Małgorzatę Moszczyńską.
  Kancelaria Prawna Państwa Moszczyńskich mieści się w Wrocławiu na ulicy Lelewela 15/15 pokój 15A i to przede wszystkim mieszkańcom Wrocławia udzielamy pomocy prawniczej.
  Od początku powstania Kancelaria Adwokacka specjalizowała się w prowadzeniu spraw gospodarczych, z zakresu zamówień publicznych, w prawie ochrony własności przemysłowej nie wyłączając spraw karnych, rodzinnych i stricte cywilnych.

  Firma zajmuje się od wielu lat prowadzeniem spraw z zagranicy, m.in. Włoch, Szwajcarii i Francji. (Prowadzimy też sprawy przed polskimi sądami z wykorzystaniem prawa obcego.) Wzrost potrzeb i oczekiwań Klientów Kancelarii doprowadził do rozwoju i do poszerzenie zakresu świadczonej pomocy prawnej.
  Windykacja Wrocław to najnowsza usługą którą możemy zaoferować.
  Nie boimy się podejmować nawet najtrudniejszych zleceń windykacyjnych.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www. »

  Firma Meethod to głównie zespół młodych i wartościowych osób, pełnych zamysłów i zacięcia, pragnących spełniać się w takich specjalizacjach, jak tworzenie stron Warszawa, pozycjonowanie, projekty graficzne czy też sklepy internetowe. Oferujemy wysokiej jakości usługi oraz najlepsze metody. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, aby jak najlepiej spełnić jego kryteria i oczekiwania. Kreowane przez nas witryny są wyraźne i przejrzyste oraz efektywne wizualnie, ale nie odwracają uwagi od tematu strony, są kompatybilne z założeniami i standardami sieciowymi W3C.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okazyjne zakupy »

  Kup Od Komornika umożliwia dokanania okazyjnych zakupów poprzez aukcje i licytacje komornicze - click, zobacz dalej. Polecam nasz link - sprawdź nas i Skorzystaj z oferty. Kupno przedmiotów z aukcji i licytacji komorniczych jest okazją do nabycia atrakcyjnych dóbr po okazyjnych cenach. Maszyny, samochód z aukcji komorniczej oraz meble domy, grunty, mieszkanie, nieruchomości z licytacji komorniczych. Licytacja - ciekawa oferta na mieszkania, samochody, telewizory oraz inny sprzęt agd i rtv. Skorzystaj z oferty na nieruchomości z aukcji komorniczych. Polecam - zachęcamy do nabycia atrakcyjnych dóbr w bardzo okazyjnych cenach - każdy może wziąć udział.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa »

  Kancelaria prawna De Iure istnieje od kilku lat i pomaga swoim klientom w różnych dziedzinach prawa, zarówno klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym. Udzielamy porad prawnych i konsultacji, bierzemy udział w prowadzonych negocjacjach, załatwiamy niezbędne sprawy urzędowe a także pomagamy przy zakładaniu i rejestracji działalności gospodarczej.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »