KRONN Prawo i Windykacja

KRONN Prawo i Windykacja W imieniu KRONN Sp. z o.o, z siedzibą we Wrocławiu zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi prawno – windykacyjnej zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby prywatne. Jeśli masz problemy z odzyskaniem swoich należności, napotkałeś na jakieś bariery prawne, chcesz skierować swoją sprawę na drogę postępowania sądowego lub sam zostałeś pozwany zadzwoń do nas na bezpłatną konsultację.
W naszej ofercie znajduje się także wykup wierzytelności. Skupujemy z rynku, płacąc w dniu podpisania umowy noty odsetkowe. W zakresie pozostałych wierzytelności proponujemy wykup z terminem płatności lub inna formę współpracy. Każda oferta zgłoszona przez naszych klientów jest analizowana.
Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.
Kontakt z firmą:
e-mail: biuro@kronn.pl
tel. 071 791 19 72
fax. 071 791 38 51
kom. 691 730 660

Szczegóły strony www.kronn.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja długu »

  Windykacja jest to zawód niewdzięczny, a co za tym idzie mało kto pragnie go wykonywać. Jeżeli jednak posiadasz jakieś długi nie do zrealizowania, wystarczy że skorzystasz z powyższej usługi, a na pewno uda nam się rozwiązać twój problem. Windykacja staje się wielkim przemysłem w internecie.Firmy windykacyjne pomagają w zwrocie zaległych należności. Za sprawą obrotu, czy tez prowadząc wykup wierzytelności zarabiają one również niemałe pieniądze. Ceniąc ich profesjonalizm, oczekujemy, że właściwie przeprowadzą windykację długu, czy też firmy. Windykatorzy są bowiem ludźmi obrotnymi.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie długów »

  MD-Capital jest firmą innowacyjną i skuteczną w działaniu. Nadrzędnym celem Firmy MD-Capital jest skuteczna ochrona finansów Państwa Firmy i odpowiednio wczesne ostrzeganie o nierzetelnych partnerach biznesowych. Jako główny priorytet Naszych działań stawiamy ograniczanie do minimum ryzyka finansowego we wszystkich fazach podejmowania decyzji biznesowych Państwa Firmie. Skutecznie poprzez rzetelny wywiad gospodarczy chronimy Państwa Firmę na każdym etapie planowanych bądź już realizowanych przedsięwzięć gospodarczych. Windykacja prosto i skutecznie - BEZ ZALICZEK. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za przyjęcie zlecenia. Jesteśmy partnerem stowarzyszeń działających między innymi na rzecz ochrony własności przemysłowej oraz zasad uczciwej konkurencji. Umiejętność rozpoznania potrzeb naszych klientów, elastyczność w działaniu połączone z wysoką jakością świadczonych usług oraz rozsądnymi warunkami finansowymi, stanowią podstawę sukcesu naszej firmy.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Profesjonalne odzyskiwanie należności od dłużników oraz zarządzanie wierzytelnościami masowymi. Przeprowadzamy procesy windykacyjne, których nadrzędnym celem jest przywrócenie do obrotu gospodarczego Państwa pieniędzy. Oprócz windykacji służymy także pomocą naszym klientom w zakresie przeprowadzania postępowań sądowych, egzekucyjnych. Świadczymy usługi doradcze w zakresie windykacji należności.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Poznań »

  Kancelaria Adwokacka Kinga Swoboda. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa spółek handlowych, prawa rodzinnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Swoim klientom zapewniamy także usługi windykacyjne. A wszystko to za niezwykle atrakcyjne ceny - dostosowane do każdego portfela. Sprawdź koniecznie. Odwiedź naszą stronę już dziś i skorzystaj z naszej szerokiej wiedzy i bogatego doświadczenia, którym możemy się pochwalić.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja miedzynarodowa »

  Strona dedykowana jest dla przedsiębiorstw mających dłużników za granicą. Windykacja zagraniczna jest potrzebna przedsiębiorstwom, które eksportują swoje produkty czy świadczą usługi i spotykały się w swojej aktywności na nierzetelnego odbiorcę.Platforma windykacji zagranicznej - zapewnia windykację na ternie państwa nie rzetelnego partnera.Platforma windykacji zagranicznej umożliwia odzyskać należności nie tylko w takich krajach jak Rumunia, Włochy, Niemcy, Holondia lecz także ponad 60 krajach na globie. Firmom bardzo ciężko jest prowadzić na własną rękę windykacją poza granicami kraju.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »