MANARO Kancelaria Rachunkowa - Usługi Księgowe.

MANARO Kancelaria Rachunkowa - Usługi Księgowe. Jeżeli czytasz to ogłoszenie zapewne wpisałeś w wyszukiwarce słowo Księgowa Kraków, Biuro Rachunkowe Kraków, Usługi Księgowe Kraków, Kancelaria Rachunkowa Kraków - oznacza to, że idealnie trafiłeś i Nasza oferta napewno wzbudzi twoje zainteresowanie.
MANARO Kancelaria Rachunkowa. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych, spółek cywilnych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie Krakowa i okolic.
Nasze usługi obejmują usługi księgowe, płace, kadry, ZUS, doradztwo podatkowe, rozliczenia pracowników, rozliczenia podatkowe.

Szczegóły strony www.manaro.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Atut s.c. »

  Biuro rachunkowe, biuro podatkowe, księga podatkowa, podatki, pity, zeznania, bilans, biznes plany, rozliczenia roczne, płace, kadry, akta osobowe. Adres: ul. Św. Antoniego 55 Tomaszów Maz., tel. 044 734 60 46.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro, Adres Firmy, Warszawa »

  Wirtualne Biuro to nowoczesny i tani sposób na posiadanie profesjonalnego sekretariatu w Warszawie. Jest to propozycja zarówno dla istniejących, poszukujących oszczędności, firm, jak również dla nowo rejestrowanych działalności gospodarczych. Nasz adres dla Twojej firmy w Warszawie to gwarancja prestiżowej lokalizacji oraz profesjonalnego wizerunku Twojej firmy.
  Nasza elastyczna oferta zapewnia możliwość indywidualnego podejścia do potrzeb naszych Klientów, których zadowolenie to dla nas największy powód do satysfakcji.
  Wirtualne biuro DIME OFFICE w Warszawie to najlepszy wybór! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Jedna z pierwszych kancelarii prawno-podatkowych w Polsce, która działa od 1990 roku. Specjalizuje się między innymi w udzielaniu porad w zakresie zobowiązań podatkowych, sporządzaniu opinii i wykładni przepisów, analizie obciążeń podatkowych, optymalizacji inwestycji w nieruchomości itd. Oferuje profesjonalne doradztwo podatkowe zarówno dla polskich przedsiębiorców za granicą, jak i dla zagranicznych przedsiębiorców w Polsce. Prowadzi także księgi handlowe, ewidencje przychodów czy wyposażenia.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Simply Tax - Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Nasze biuro rachunkowe świadczy profesjonalne usługi księgowe i kadrowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.Praktykę zawodową zdobyliśmy prowadząc sprawy księgowe, podatkowe i kadrowe, zarówno u jednoosobowych podmiotów gospodarczych, jak i spółek osobowych i kapitałowych. Obsługa firm z różnych sektorów, pozwoliła nam zdobyć doświadczenie w wielu branżach. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi w zakresie pełnej, jak i uproszczonej księgowości. Potwierdzeniem naszych kompetencji zawodowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, jest licencja Ministra Finansów, upoważniająca do prowadzenia biura rachunkowego.Korzystając z usług naszego biura rachunkowego mogą Państwo zapomnieć o problemach związanych z działem kadrowo – księgowym. Ceniąc drogocenny czas naszych klientów, oferujemy osobisty odbiór dokumentów przez naszą firmę, nie pobierając za to dodatkowych opłat, co pozwoli Państwu skupić się na uzyskiwaniu lepszych efektów w prowadzonej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.Nasze atuty to: - Odbieramy osobiście dokumenty od naszych klientów na terenie Wrocławia.- Wysyłamy powiadomienia SMS lub EMAIL o nadchodzących płatnościach do US i ZUS.- Przyjmujemy dokumenty w formie elektronicznej.- Pracujemy na „Comarch OPTIMA” – jeden z najlepszych profesjonalnych programów do prowadzenia firm na polskim rynku.- Gwarantujemy krótkie terminy realizacji usług.- Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów.- Posiadamy polisę

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość dla wszystkich »

  Pani Marta Orchowska od wielu lat z powodzeniem prowadzi biuro rachunkowe na terenie Białegostoku. Zajmuje się zarówno małymi firmami, jednoosobowymi działalnościami jak i większymi działalnościami. W ofercie miedzy innymi można odnaleźć : Sporządzanie deklaracji rozliczeń rocznych osób fizycznych, Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »