Nauka jazdy Gdańsk

Nauka jazdy Gdańsk Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, mat. profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Mat. szkoleniowe gratis, wysoki standard sal wykł., fiaty grande punto; jak na egzaminie.
W naszej Szkole Nauki Jazdy mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedziałek.
Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć). Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.
Zgodnie z przepisami dopiero po zakończonej części teoretycznej kursu można zacząć część praktyczną, czyli tzw. jazdy (według przepisów musi to być minimum 30 godzin zegarowych). Na tych zajęciach nauczą się Państwo panowania nad samochodem oraz bezpiecznego poruszania się w ruchu ulicznym, również na trasach egzaminacyjnych. Przygotujemy też Państwa do prawidłowego wykonania wszystkich zadań, które należy wykonać na egzaminie państwowym. Czas trwania tej części jest uzależniony od Państwa dyspozycyjności. Jeśli jednak ta dyspozycyjność jest duża, można zakończyć tę część nawet w 20-30 dni.
Również ta część zakończona jest egzaminem wewnętrznym - który jest formalnością.

Szczegóły strony www.gdprawko.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SZTUKATERIA DECOR SYSTEM - partners »

  PRODUCENT SZTUKATERII... Sztukateria, to fantazja tradycji w Twoich przestrzeniach. Jeśli nie Masz pomysłu na swoje wnętrze - zapraszamy na naszą stronę. Produkujemy: listwy, gzymsy, orac, faseta, ornamenty, przyścienne, sufitowe, podsufitowe, przy, podłogowe, decor, przypodłogowe, dekoracyjne, fasety, profile, poliuretanowe, gipsowe. Zatem z pomocą drobnych elementów dekoracyjnych można uzyskać wnętrze o niebanalnym charakterze. Wnętrze łączące w sobie tradycje, z jakością nowej generacji.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Linki sponsorowane, kampanie Adwords »

  Noril od pięciu lat zajmuje się marketingiem internetowym. oferuje zastosowanie wyszukiwarki jako efektywnego narzędzia reklamy internetowej. Proponowane linki sponsorowane są prowadzone przez certyfikowanych konsultantów. Kampanie Google AdWords są skuteczną formą promocji firmy za pośrednictwem Internetu. Agencja Interaktywna Noril służy doświadczeniem w doborze właściwych fraz kluczowych. Skuteczność prowadzonych kampanii linków sponsorowanych jest przedstawiana za pomocą stałego raportowania wyników. W prowadzonych przez Agencję Interaktywną Noril kampaniach AdWords opłaty są naliczane wyłącznie za efekt.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • kojce dla dzieci »

  Krasnolandia.pl to jeden z najtańszych sklepów internetowych z artykułami dla dzieci i niemowląt. Znajdziesz w nim wózki dziecięce spacerowe, głębokie, wielofunkcyje oraz bliźniacze, foteliki samochodowe, kojce, krzesełka do karmienia, nosidełka dla niemowląt, śpiworki i wiele innych. Sklep kusi niskimi cenami i szybkimi terminami realizacji. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Loteria »

  Fortuna PS specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej loterii i konkursów, które są organizowane przez naszych klientów. Rozległa wiedza naszych pracowników umożliwia nam stałą obsługę form, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć loteryjnych i promocyjnych. Oferujemy nadzór nad loterią: od przygotowywania wzorów dokumentów związanych z losowaniami - sprawowania formalnego nadzoru nad przebiegiem loterii i losowań, do sporządzenia raportu po zakończeniu loterii. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesny mlekomat Nova Vending »

  Nova Vending jest przodującym producentem mlekomatów.
  Firma rozpoczęła działalność w 1989 roku. Nova produkuje trwałe automaty do sprzedaży bezpośredniej świeżego mleka. Mlekomat jest nowoczesnym rozwiązaniem, który zdobył uznanie w całej Europie. Nasze fantastyczne automaty do mleka i nabiału, są proste w obsłudze i zostały stworzone w innowacyjnej technologii. Wystarczy włożyć monetę, ustawić pojemnik w specjalnej komorze dozującej i wybrać odpowiednią ilość mleka. Zapraszamy: solidne mlekomaty Nova. Twój mlekomat, Twoja przyszłość!

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »