Nauka jazdy Gdańsk

Nauka jazdy Gdańsk Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, mat. profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Mat. szkoleniowe gratis, wysoki standard sal wykł., fiaty grande punto; jak na egzaminie.
W naszej Szkole Nauki Jazdy mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedziałek.
Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć). Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.
Zgodnie z przepisami dopiero po zakończonej części teoretycznej kursu można zacząć część praktyczną, czyli tzw. jazdy (według przepisów musi to być minimum 30 godzin zegarowych). Na tych zajęciach nauczą się Państwo panowania nad samochodem oraz bezpiecznego poruszania się w ruchu ulicznym, również na trasach egzaminacyjnych. Przygotujemy też Państwa do prawidłowego wykonania wszystkich zadań, które należy wykonać na egzaminie państwowym. Czas trwania tej części jest uzależniony od Państwa dyspozycyjności. Jeśli jednak ta dyspozycyjność jest duża, można zakończyć tę część nawet w 20-30 dni.
Również ta część zakończona jest egzaminem wewnętrznym - który jest formalnością.

Szczegóły strony www.gdprawko.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz specjistyczny Biuro tłumaczeń »

  Tłumacz oraz biura tłumaczeń (zbiór tłumaczy) często spotykają się z ‘problemem’ wykonania tłumaczenia w dniu przyjęcia zlecenia lub bezpośrednio w dniu następującym po tym, w którym klient zlecił tłumaczenie. Klienci często życzą sobie wykonania tłumaczenia na poczekaniu. Problem określany jest słowami tłumaczenia na wczoraj. W krótkich odstępach czasu wykonujemy nawet trudne tłumaczenia specjalistyczne!
  Często słyszy się o tym, że tłumaczenia na poczekaniu to taki biały kruk osób z branży translatorskiej, ponieważ stawka wzrasta o 50% często nawet gdy wykonujemy tłumaczenia w tym samym dniu o 100%. Z reguły nie jest to prawdą. Oczywiście są i tacy tłumacze i takie agencje, które pobierają bardzo wysokie opłaty z tego tytułu jednak z reguły tłumaczenie ekspresowe obciąża jedynie osoby, które faktycznie muszą je wykonać. Obciąża fizycznie oraz psychicznie a dodatek z tytułu wykonania takiego szybkiego tłumaczenia jest minimalny.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Uszczelki, szczeliwa i płyty uszczelkarskie »

  Firma SPETECH jest wiodącym producentem plecionych pakunków dławnicowych typu SPETOPAK®, pierścieni grafitowych GRAFMET ®, jak również uszczelnień płaskich serii SPETOGRAF®, SPETOMET®, SPETOBAR®, SPETOFLON®, SPETOTERM® oraz uszczelnień aktywnych SPETOACTIV®. Do produkcji uszczelnień wykorzystywany jest najnowocześniejszy park maszynowy.
  Na pleciarkach wykonywane są uszczelnienia z przeznaczeniem do:
  • Pomp
  • Armatury
  • Specjalne
  W zależności od przekroju pakunku wykonywane są na maszynach 2,3,4 trakowych. Posiadamy możliwość wykonywania uszczelnień plecionych z użyciem 8,18,24 a nawet 32 zaplatających się ze sobą przędz. Prawidłowy dobór ilość wrzecion zapewnia optymalną gęstość splotu pakunku, co ma istotny wpływ na prawidłową pracę uszczelnienia.

  Do produkcji pakunków używane są włókna najwyższej jakości europejskich i amerykańskich dostawców. Wysoce zaawansowana impregnacja ma znaczny wpływ na odporność temperaturową, chemiczną, redukuje poprawia szczelność wykonanego uszczelnienia dławicowego.

  Mamy 20 letnie doświadczenie na rynku uszczelnień przemysłowych.
  Oferujemy uszczelnienia przemysłowe: uszczelki(spiralne, wielokrawędziowe, grafitowe), szczeliwa, pakunki dławnicowe, sznury uszczelniające, płyty uszczelkarskie, kompensatory, uzczelki w koszulce Ptfe, Gfo, Grafit, eptfe.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  Moja witryna internetowa jest w całości poświęcona pisaniu biznes planów, dzięki którym możemy starać się o dotację z unii europejskiej. Jeżeli nie wiesz jak stworzyć ciekawy biznes plan to serdecznie zapraszam na moją stronę, jest ona prowadzona w postaci bloga ale myślę, że każdy z Was znajdzie tu coś co mu się przyda. Dobrze napisany biznes plan gwarantuje dobry plan na szybki rozwój Twojej firmy dlatego warto napisać go w sposób, który umożliwi Ci kontrolę postępów w Twojej firmie. Po więcej szczegółów zapraszam do środka.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Prowadzimy szkolenia miękkie dla firm. Spośród wielu odmian szkoleń specjalizujemy się w treningach biznesowych oraz dla handlowców.
  Kształtują one zdolności interpersonalne. W naszych treningach zwracamy największą uwagę na fakt by wyrobić w kursantach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowonabytych umiejętności, dlatego około 80 % każdego szkolenia to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych treningów są przede wszystkim pracownicy struktur sprzedażowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami sprzedażowymi jak i produkcyjnymi).

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania robocze Stalkol »

  Oferujemy również wypożyczanie naszych rusztowań, zsypów budowlanych oraz systemu podpór stropowych Peri. Za indywidualnie dopasowaną cenę można korzystać z usługi wraz z montażem i transportem (Tarnowskie Góry, Opole oraz okolice). Nasza wykwalifikowana ekipa montażystów poradzi sobie z każdą elewacją.
  Zapraszamy do naszej hurtowni, gdzie znajdziecie Państwo pełny asortyment profili do płyt kartonowo-gipsowych i osprzętu do ich montażu, listwy i narożniki do dociepleń oraz rury aluminiowe nieizolowane EP-F - do wentylacji (Spiro). Firma STALKOL jest autoryzowanym przedstawicielem handlowym producenta Firmy Europrofil z Wrocławia.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »