Niemiecki - tłumaczenia pisemne

Niemiecki - tłumaczenia pisemne Tłumaczenia pisemne wykonywane w języku niemieckim lub z języka niemieckiego na polski wymagają od tłumacza posiadania nie tylko odpowiednio wysokich kompetencji językowych, ale i również znajomości dziedziny tłumaczenia. Jest to szczególnie ważne przy wykonywaniu tłumaczeń specjalistycznych, branżowych, technicznych, a więc zakrojonych do konkretnej dziedziny. Firma Ger-Media oferuje tłumaczenia z takich dziedzin jak polityka, socjologia, umowy handlowe, technika czy też IT. Ger-Media oferuje dodatkowo tłumaczenia stron www pod kątem niemieckich i austriackich wyszukiwarek, a także pakiet usług SEO/SEM w języku niemieckim.

Szczegóły strony www.ger-media.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Eventy »

  TRIAS - lider rynku event engineering w Polsce. Dostarczamy oświetlenie i nowoczesne rozwiązania multimedialne na imprezy. Instalacja telebimów, projektorów. Ściany diodowe, kurtyny diodowe. Oświetlenie diodowe. Zaplecze techniczne eventów, dźwięk i obraz. Produkcja widowisk multimedialnych. Wizualizacje. Obsługa imprez firmowych, uroczystości, festiwali i innych eventów. Profesjonalny serwis. Dostarczanie nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych na eventy.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Nowy Sącz »

  Baza wszystkich przedsiębiorstw oraz spółek funkcjonujących na terenie Nowego Sącza jak także sąsiednich miejscowości. W formularzu koniecznie wypełniamy adres www witryny, niedługi działalności, słowa związane z firmą oraz nieobowiązkowe nazwa i miejsce siedziby firmy. Zgłaszanie jest dlatego takie łatwe by każdy mógł się wpisać do regionalnego zbioru, które przeglądają możliwi kontrahenci. Przez zatwierdzeniem wpisy są systematycznie sprawdzane. Zbiór posiada wiele podkategorii tak aby każda firma mogła zgłosić do dobrej tematyki.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Promocje-Krosno.pl - gazetki promocyjne, promocje »

  Serwis internetowy promocje-krosno.pl to jedno z najlepszych źródeł informacji o promocjach, gazetkach promocyjnych, cenowych okazjach i wyprzedażach mieście Krosno. Serwis jest doskonałą alternatywą dla sklepów internetowych i skutecznie promuje oferty tradycyjnych sklepów na lokalnym rynku handlowym. Uzupełnieniem są działy Anonse i Katalog Firm.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Signati - Wirtualizacja serwerów »

  Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów i usług IT dla firm, organizacji sektora publicznego oraz jednostek edukacyjnych. Organizujemy również szkolenia z zakresu instalacji i obsługi oferowanych rozwiązań. Firma SIGNATI jest też producentem szaf serwerowych oraz szaf dystrybucyjnych własnej konstrukcji. Wirtualizacja serwerów umożliwia efektywniejsze wykorzystanie istniejących zasobów sprzętowych.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skup Wiewiórka.pl »

  Działalność naszej strony internetowej pozwala na zgłoszenie niepotrzebnych przedmiotów, które mogą polegać recyklingowi, które następnie poprzez zamówienie kuriera będą odebrane na terenie całego kraju. Nasza inicjatywa zapewnia również specjalny system wynagrodzenia. Zapraszamy do korzystania z możliwości naszej inicjatywy! Czekamy na twój kontakt!

  Data dodania: 22 08 2015 · szczegóły wpisu »