Niemiecki - tłumaczenia pisemne

Niemiecki - tłumaczenia pisemne Tłumaczenia pisemne wykonywane w języku niemieckim lub z języka niemieckiego na polski wymagają od tłumacza posiadania nie tylko odpowiednio wysokich kompetencji językowych, ale i również znajomości dziedziny tłumaczenia. Jest to szczególnie ważne przy wykonywaniu tłumaczeń specjalistycznych, branżowych, technicznych, a więc zakrojonych do konkretnej dziedziny. Firma Ger-Media oferuje tłumaczenia z takich dziedzin jak polityka, socjologia, umowy handlowe, technika czy też IT. Ger-Media oferuje dodatkowo tłumaczenia stron www pod kątem niemieckich i austriackich wyszukiwarek, a także pakiet usług SEO/SEM w języku niemieckim.

Szczegóły strony www.ger-media.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BeeFirst - Katalog »

  Katalog BeeFirst jest profesjonalnym serwisem służącym do reklamowania wartościowych stron. Jeśli masz ciekawą stronę i starannie dodasz ją do naszego katalogu, gwarantujemy, iż zdobędziesz nowych użytkowników. Firma Beefirst zajmuje się również pozycjonowaniem i promocją stron w internecie zarówno na terenie Polski jak i zagranicą. Tak więc jeśli masz stronę i chcesz zdobyć nowych klientów, zapraszamy.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • usługi pocztowe, poczta firmowa, mailing »

  Nasza firma oferuje usługi pocztowe. Kompleksowa obsługa korespondencji masowej, mailing, wysyłka paczek, odbiór korespondencji, korespondencja seryjna i inne. Od początku działalności, naszym nadrzędnym celem była najwyższa jakość świadczonych usług. Dzięki tej polityce, często nowi klienci trafiają do nas dziś poprzez rekomendacje. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym zakresem usług.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do lodów, maszyna do lodów »

  Profesjonalne maszyny do produkcji lodów. Maszyny do produkcji i dystrybucji lodów włoskich wyposażone w stalowe pompy gwarantują uzyskanie produktu o dużej objętości i aksamitnej delikatności, a chłodzony zbiornik gwarantuje idealną temperaturę przechowywanej mieszanki lodowej. Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów, przy zachowaniu tradycji lodów rzemieślniczych i najbardziej srogich norm higieniczno-sanitarnych.Urządzenia Mantematik KEL są nowymi, rewolucyjnymi generacjami poziomych turbinowych frezerów Cattabrigi, które pozwalają na wyjątkowe wykonanie produktów.
  Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów. W konsekwencji, zachowanie tradycji, wysoka jakość rzemieślniczych lodów produkowanych przy użyciu przednich kontrolek zgodnie z ochronnymi najbardziej srogimi normami higienicznymi i sanitarnymi.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • KURIER ŁÓDŹ - usługi kurierskie »

  Transport przesyłek kurierskich w województwie łódzkim oraz na terenie całego kraju. Przesyłki doręczane do 90 minut na terenie Łodzi, natomiast w kraju do 24h. Celem firmy KURIER ŁÓDŹ jest oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów. Oferujemy lokalne usługi kurierskie - w Łodzi i okolicach oraz krajowe - na terenie całej Polski. Posiadamy usługę przesyłek proceduralnych, wymagających między innymi szczegółowej weryfikacji danych osobowych odbiorcy. www.kurierlodz.pl Reprezentujemy wysoki standard usług przy zachowaniu najniższych cen spośród wszystkich firm kurierskich w Łodzi. Ceny usług kurierskich na terenie Łodzi są bardzo tanie, jednolite i wynoszą 17zł netto. Po dostarczeniu przesyłki do odbiorcy, kurier wykonuje telefon do nadawcy o tym, że przesyłka została dostarczona. Usługi kurierskie naszej firmy są gwarancją zadowolonego klienta. Przesyłki krajowe z Łodzi w dowolne miejsce w Polsce oraz z dowolnego miejsca w kraju do Łodzi, do 24h.Przesyłki kurierskie na terenie całego kraju wynoszą przy paczce 0 – 30 kg - 33,00 zł, 31 – 50 kg - 50,00 zł, 51 - 60 kg - 60,00 zł, 61 - 70 kg - 70,00 zł. Zawartość musi być spakowana w nieuszkodzony karton (karton nie może być zgnieciony, poprzebijany, rozdarty, zamoczony itp). Zawartość paczki, nie może się stykać z kartonem (zawartość musi być odizolowana od ścian opakowania zewnętrznego i nie może się bezpośrednio stykać z innymi towarami wewnątrz opakowania). Zawartość musi zawsze być zabezpieczona poprzez owinięcie jej materiałem zabezpieczającym (folia bąbelkowa, papier pakowy, pianka PP - minimalna grubość warstwy ochronnej to 3 cm. z każdej strony). Zawartość nie może mieć swobody ruchu wewnątrz opakowania (wszelkie wolne przestrzenie muszą być wypełnione). Nic nie może wystawać z zamkniętego kartonu (po zamknięciu na ściankach kartonu nie mogą powstawać żadne wybrzuszenia, zagięcia itp. deformacje - karton musi mieć kształt sześcianu).

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • publicrelations.pl »

  Jeśli chcesz poznać ciekawe artykuły i nowości związane z dużymi markami to bardzo dobrze trafiłeś. Na naszym portalu publikowane są ciekawe informacje, które związane są z wykorzystywaniem portali do marketingu, dowodzeniem i wieloma innymi tematami, które są choć w najmniejszym stopniu z tym powiązane. Dbamy o to, aby każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszego portalu był w pełni zadowolony z tego co u nas znajdzie. Serdecznie zapraszamy do czytania publikowanych przez nas artykułów i udzielaniu się by serwis mógł się nadal rozwijać.

  Data dodania: 18 09 2016 · szczegóły wpisu »