Niemiecki - tłumaczenia pisemne

Niemiecki - tłumaczenia pisemne Tłumaczenia pisemne wykonywane w języku niemieckim lub z języka niemieckiego na polski wymagają od tłumacza posiadania nie tylko odpowiednio wysokich kompetencji językowych, ale i również znajomości dziedziny tłumaczenia. Jest to szczególnie ważne przy wykonywaniu tłumaczeń specjalistycznych, branżowych, technicznych, a więc zakrojonych do konkretnej dziedziny. Firma Ger-Media oferuje tłumaczenia z takich dziedzin jak polityka, socjologia, umowy handlowe, technika czy też IT. Ger-Media oferuje dodatkowo tłumaczenia stron www pod kątem niemieckich i austriackich wyszukiwarek, a także pakiet usług SEO/SEM w języku niemieckim.

Szczegóły strony www.ger-media.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Baza firm eFirma »

  Katalog firm internetowych eFirma.eu jest zaawansowanym systemem promocji Państwa firm w Internecie. Już teraz możesz zupełnie za darmo wypełnić wniosek i cieszyć się z wizytówki własnej firmy, która pomoże ci skutecznie rozreklamować Twój biznes. Nie zwlekaj, gdyż po zebraniu około 1000 wpisów katalog stanie się płatny - wyprzedź swoją konkurencję już dziś. Nasz katalog firm oparty jest na znanym silniku specjalnie przygotowanym na Wasze potrzeby, a ciągłą jego promocja wpłynie pozytywnie na ilość użytkowników na Twojej stronie.

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ogłoszenia »

  on-line24h - portal internetowy z darmowymi ogłoszeniami i wizytówkami. Nie chcesz tracić już swojego cennego czasu na przeszukiwanie nieaktualnych ogłoszeń i wizytówek? Cenisz swój czas, tak jak my go cenimy? Chcesz w pięć minut założyć swoje darmowe ogłoszenie? A może chcesz zaistnieć w internecie zakładając swoją wirtualną wizytówkę? Zapraszamy!

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Największa Baza wzorów CV. »

  Poszukujesz aktywnie pracy? Nie wiesz jak napisać doskonałe CV? Ta strona zostałą stworzona specjalnie dla Ciebie! Znajdziesz tutaj idealne CV. Zapewniamy duży wybór wzorów w języku polskim i angielskim byś mógł jak najlepiej dopasować któryś z zamieszczonych do swoich kwalifikacji. Nie zwlekaj! Wejdź na stronę www.baza-cv.info i zrób milowy krok w swojej karierze zawodowej z pomocą naszych wzorów!

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Yellowtask »

  Yellowtask pomoże Ci w organizacji Twojej pracy, umożliwi śledzenie postępów nad projektem oraz wymianę informacji w środowisku Twojej organizacji. W centrum pomocy uzyskasz informacje na temat sposobu korzystania z serwisu. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do działu FAQ, gdzie znajdują się najczęściej zadawane pytania od naszych użytkowników.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • W onet i interia »

  ComWeb Przemysław Głogowski Gdynia - reklama internetowa, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach na rynku polskim w Google w Onet i Interia - metoda stosunkowo tania. Pozycjonowanie to więcej niż połowa sukcesu. Rejestracja domen, promocja stron i utrzymanie na serwerze - opublikowania własnego serwisu. Optymalizacja strony oraz jej promocja i pozycjonowanie w wyszukiwarkach: Google, Netsprint, Bing, Yahoo. Podstawowa usługa to pozycjonowanie (plasowanie) w wyszukiwarce google która ma największy udział na rynku. Pozycjonowanie ma na celu ułatwienie internautom i w dotarciu do Państwa strony. Dla klientów rejestracja w wyszukiwarkach w portalach i serwisach tematycznych - witryna na wysokich pozycjach. Tanie pozycjonowanie stron, reklama internetowa, promocja stron - tanio, szybko i skutecznie.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »