Ogrodnicze oferty

Ogrodnicze oferty Serwis ogłoszeń ogrodniczych. Tu zapoznasz się z ofertami roślin ogrodowych i domowych, drewnianej architektury ogrodowej, ozdób, elementów nawadniania itp. Tutaj również swojego zaopatrzenia mogą szukać ogrodnicy i szkółkarze oraz firmy zajmujące się aranżacją terenów zieleni.
Dla firm ogrodniczych jest to doskonała forma sprzedaży swoich produktów, gdyż jest skuteczna i zupełnie darmowa. Za dodanie ogłoszenia ogrodniczego na 366 dni nic się nie płaci.

Szczegóły strony www.targ.ogrodnictwa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • kwiaty »

  W ofercie Naszego sklepu można znaleźć rośliny ogrodowe w tym - kłącza i byliny, które dostępne są sezonowo. Wyróżniamy dwa sezony: wiosenny i jesienny.
  W sezonie wiosennym Nasze produkty są dostępne od początku stycznia do końca maja, a w sezonie jesiennym od początku lipca do połowy grudnia.
  Poza tymi dwoma okresami produkty nie będą dostępne, aczkolwiek oferta będzie widoczna przez cały rok, by Nasi klienci mogli zaplanować sobie wcześniej nasadzenia cebulowe.
  Staramy się aby oferowane przez Nas produkty był jak najlepszej jakości.
  Posiadamy także wyszukiwarkę któa pozwoli Ci zaoszczędzić czas przy poszukiwaniu idealnego produktu. Możesz wyszukać produkty o konkretnych cechach, przez co szybko znajdziesz to czego potrzebujesz.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • GLOBAL SERVICES USŁUGI EKOLOGICZNE SP. Z O.O »

  GLOBAL SERVICES USŁUGI EKOLOGICZNE SP. Z O.O., zbiórka i wywóz odpadów komunalnych z gmin Wodzisław Śląski, Cieszyn, Jastrzębie Zdrój, Żory, Radlin, Pawłowice, Haźlach, Marklowice, Mszana, Pszów, Godów, Rydułtowy, Gorzyce. Firma „Global Services Usługi Ekologiczne" Sp. z o.o. zajmuje się odbiorem i wywozem opadów komunalnych od gmin, instytucji, podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych.

  Jesteśmy wiodącym odbiorcą odpadów z gmin i miast takich jak: Wodzisław Śląski, Cieszyn, Jastrzębie Zdrój, Żory, Radlin, Pawłowice, Haźlach, Marklowice, Mszana, Pszów, Godów, Rydułtowy, Gorzyce. Realizując obowiązek wynikający z ustawy o odpadach Spółka „Global Services Usługi Ekologiczne” Sp. z o. o. zbiera również odpady gromadzone w sposób selektywny. Jesteśmy dumni, że w ten sposób możemy się aktywnie przyczynić do ochrony, rekultywacji i odnowy naszego największego dobra - środowiska naturalnego.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy automatycznego nawadniania »

  Zamierzasz zainstalować w swoim ogrodzie system nawadniania? Proponuję odwiedzić stronę firmy Gordo Studio, jaka jest dystrybutorem bezawaryjnych systemów automatycznego nawadniania takich renomowanych marek jak: Toro, K-Rain, Hunter, Rain Bird, czy Nelson. Proponuje również montowanie wybranego przez ciebie systemu nawadniania w twoim ogrodzie. Gordo Studio jest prekursorem we wprowadzaniu na rynek polski nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji terenów zielonych. Zostało to dostrzeżone przez nagrodzenie naszych produktów międzynarodowymi certyfikatami jakości: ISO 9000, CE, CSE oraz TÜV. Dzięki opracowanej przez spółkę Gordo Studio technice, nawodnienia mogą oni stworzyć na istniejących już ogrodach bądź trawnikach bez konieczności rozkopywania całego ogrodu i w bardzo szybkich terminach. Dysponują najnowszym i zaawansowanym technologiczne sprzętem do wykonywania tego rodzaju inwestycji. Firma Gordo Studio, projektując i wykonując systemy nawadniające próbuje spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Nabywców. Automatyczne systemy nawodnienia to główna domena firmy Gordo Studio.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaciarnia Poznań »

  Największa w Poznaniu i okolicach kwiaciarnia połączona ze sklepem ogrodniczym. Nasze centrum znajduje się na pograniczu Poznania, Lubonia i Puszczykowa. Działamy już od ponad 30 lat zaczynając od małej rodzinnej kwiaciarni, gdzie kwiaty uprawiano w przydomowych szklarniach. Dzisiaj nasza kwiaciarnia ma codziennie świeże dostawy kwiatów co wyróżnia nas na tle innych. Dla nas przede wszystkim liczy się klient, który stoi na pierwszym miejscu. Fachowa i rzetelna obsługa pomoże w wyborze zarówno kwiatów, jak i sprzętu ogrodniczego. Służymy poradą i miłą obsługą.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wermikulit - VERMICULITE POLAND »

  Wermikulit jest minerałem zbliżonym do minerałów ilastych. Zdolność wermikuliu do przyjmowania i oddawania wody, wyjątkowa lekkość, ognioodporność, zdolność do wymiany kationów i inne szczególne cechy minerału powodują, że z powodzeniem stosowany jest w wielu gałęziach przemysłu.Produkcja wermikulitu ekspandowanego i produktów na jego bazie: dodatek do ściółki wermikulit, agrowermikulit, dodatek paszowy wermikulit, mineralne podłoże do terrarium wermikulit, podłoże do akwarium roślinnego wermikulit.

  Data dodania: 12 01 2013 · szczegóły wpisu »