optimes.syneo.pl

optimes.syneo.pl Nasi informatycy, programiści i specjaliści od elektroniki rekomendują system OptiMES, który pozwala na nadzorowanie produkcji, na automatyzację pracy na hali produkcyjnej. Dzięki niemu będą powstawały raporty, a nawet harmonogramy dalszej pracy, a zostaną one stworzone błyskawicznie, więc wszyscy zaoszczędzą na czasie. Serdecznie zapraszamy już teraz.

Szczegóły strony optimes.syneo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • STOPCENA.PL - POWRÓT »

  Serwis Stopcena poświęcony jest portalom internetowym związanym z aukcjami internetowymi nowego wymiaru, typu all-pay. W jednym miejscu mamy zgromadzonych kilkanaście firm - serwisów aukcyjnych z których możemy korzystać i brać udział w licytacjach. Ale stopcena to nie tylko serwisy aukcyjne. To również porównywarka cen. W jednym miejscu zgromadzone mamy i serwisy aukcyjne typu allpay oraz wszystkie internetowe wyszukiwarki - no przynajmniej te największe. Zaparszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autocad LT 2011 - Zamów Autocad LT 2011 »

  Programy sprzedawane przez sklep internetowy Auto Construction zaspokoją oczekiwania zarówno najbardziej wymagających grafików jak i innych użytkowników korzystających z komputerów. Długi staż na rynku wśród sklepów internetowych i bardzo korzystne umowy z producentami sprawiają, że proponowane przez Auto Construction produkty są sprzedawane po bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do zakupu AutoCAD LT 2010!

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wilk13 | katalog freeware: darmowe programy »

  Jeżeli najbardziej zależy ci na oprogramowaniu damrowym, to z pewnością dobrze trafiłeś. Bedziesz tu miał możliwość wyboru naprawde ogromnej liczby aplikacji. Znajdziesz coś ciekawego zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i tych przenośnych, pracujących na takich systemach, jak Windows Mobile, Symbian, czy nawet zapomniany już nieco PalmOS. Oczywiście są też darmowe aplikacje Java na telefon.

  Szczególnie mocno ten zbiór przyda się osobom, które cenią programy freeware, ale zastanawiają się gdzie je w zasadzie znaleźć. Tutaj mają wszystko na miejscu, w jednym zestawieniu. Wszystkie aplikacje posiadają też dodatkowy opis pozwalający ocenić, czy akurat dany, wybrany darmowy program jest tym, czego się właśnie w danej chwili potrzebuje.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta »

  Enova - programy crm (Customer Relationship Management) i inne oprogramowanie dla firm. Oferujemy atrakcyjne warunki na zakup oprogramowania. Wysoka funkcjonalność - rozwiązania dla sektora publicznego, integracja z popularnymi aplikacjami, narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi. Oprogramowanie dla firm - system ERP Enova to najnowszej generacji aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Oprogramowanie dla firm crm - moduł szkolenia, nowoczesny program księgowy, program do kadr i handlu, program dla biura rachunkowego. nowoczesny programy dla firm to oszczędność czasu i środków - osoby zainteresowane prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamsoft - systemy informatyczne dla medycyny »

  KAMSOFT jest firmą działającą na pograniczu dwóch, nie tak bardzo dalekich od siebie dziedzin: informatyki oraz medycyny. Firma produkuje wyspecjalizowane oprogramowanie, przeznaczone szczególnie dla sektora farmaceutycznego i medycznego oraz zapewnia wsparcie merytoryczne i techniczne podczas jego wdrażania. Firma ta odpowiada za projektowanie procesów biznesowych w zakresie ochrony zdrowia, wykorzystując do tego nowoczesne narzędzia IT, jakimi są np. rozbudowane oprogramowanie dla hurtowni, EHR czy podpis elektroniczny.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »