Pod zastaw

Pod zastaw Firma, która potrzebuje znacznego finansowania na realizację planowanego przedsięwzięcia – może uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości . Takie finansowanie "pod zastaw" jest w banku o wiele korzystniej oprocentowana od zwykłej pożyczki - ponieważ solidne zabezpieczenie oznacza dla banku ograniczenie ryzyka. Witryna PodZastaw.biz poświęcona jest tematyce pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm.

Szczegóły strony podzastaw.biz:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Banki, kredyty online - finanse przez internet »

  Serwis finansowy stanowiący wiarygodne źródło informacji o promocjach i ofertach w polskich bankach. Zawiera przydatne zestawienia i porównania ułatwiające wybór kredytu oraz narzędzia do badania zdolności kredytowej online. Informacja Kredytowa zawiera również adresy placówek bankowych wraz z ofertami bezpośrednimi i kontaktowymi przez co stanowi wartościowe źródło informacji dla Internautów. Informacja Kredytowa polecana jest jako top serwis z produktami bankowymi, dzięki czemu zyskuje przewagę nad konkurencyjnymi portalami.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Banki online »

  Portal regionalny o tematyce finansowej, opisujący ofertę banków i instytucji finansowych ze śląska, a w szczególności z miast - Częstochowa, Katowice, Sosnowiec, mający na celu rzetelne i bezstronne przedstawienie wielu produktów dla osób fizycznych i firm. Serwis koncentruje się przede wszystkim na najpopularniejszych bankach i promocjach w nich dostępnych. Dzięki firmie Altberger odpowiedzialnej za aktualizacje może być wartościowym i cennym narzędziem dla określonej grupy klientów.

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ranking banków w Polsce »

  Portal finansowy bise.pl to niezależny i całkowicie obiektywny ranking wszystkich banków działających na terenie Polski. Zestawienie podzielone jest na kilka najważniejszych kategorii w których możemy zarówno głosować na najlepsze usługi i produkty bankowe oraz pisać i czytać komentarze. Znajdziesz tam także wiele artykułów i porad finansowych zarówno dla szukających środków na inwestycje jak i dla tych, którzy chcą zainwestować własne środki i je bezpiecznie pomnażać.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory Słoneczne Katowice, Śląskie »

  Ekologiczne pozyskiwanie energii staje się nieuniknionym elementem dzisiejszego budownictwa. Domki jednorodzinne, pensjonaty, hotele, baseny, myjnie samochodowe, spółdzielnie mieszkaniowe. Są to miejsca gdzie coraz częściej widzimy zastosowanie kolektorów słonecznych. Robimy kompleksową instalację kolektora wraz z kotłem centralnego ogrzewania. Ekipa firmy Eko Program Systemy Solarne nigdy nie ogląda się wstecz, dlatego z zapałem podejmujemy nowe wyzwania. Jestemy znani na Śląsku głównie w Katowicach.Nawiąż z nami kontakt, a zaznasz fachowej i życzliwej obsługi. Sprawnie organizujemy dotację z NFOŚiGW, czyniąc kredyt dla każdego dostępny. Przyjeżdżamy na konsultację by pomóc wybrać zestaw. Umawiamy się na montaż, który trwa od 6 do 12 godzin. Zapraszamy na szkolenia, z zakresu instalacji całego systemu solarnego. Szkolimy firmy budowlane, które nie mają jeszcze doświadczenia w tej dziedzinie.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze lokaty »

  Lokaty bankowe są najczęściej wykorzystywanym przez wszystkich środkiem oszczędzania i zarabiania pieniędzy. Praktycznie wszystkie banki oferują nam możliwość założenia u nich lokaty. Niezwykle łatwy dostęp do tej usługi, prostota założenia lokaty i przewidywane korzyści to czynniki które mają bezpośredni wpływ na to, że lokaty bankowe cieszą się tak wielką popularnością. Kolejna rzecz która skłania nas do tego by zakładać lokaty to pewność kapitału - lokaty są produktem nieobarczonym ryzykiem i w odróżnieniu od akcji giełdowych, mamy świadomość tego ile po upływie lokaty otrzymamy pieniędzy. Rynek usług bankowych tego typu jest ogromny, zaś produkty znacznie różnią się od siebie. To co nas najbardziej w lokatach powinno interesować to oprocentowanie, częstotliwość kapitalizacji odek i gwarancja depozytów w Polsce. Przed wyborem konkretnej lokaty powinniśmy porównać wszystkie oferty.

  Zakończyłeś rok w firmie z dużym zyskiem? Zastanawiasz się gdzie zainwestować swoje pieniądze, tak aby mieć świadomość tego ile dostaniesz ich po inwestycji? Chcesz wybronić swój kapitał przed niszczącym skutkiem inflacji? Poszukujesz lokaty bankowej która przyniesie Ci największe korzyści? Na wszystkie te pytania mamy jedną odpowiedź - to strona www najlepszelokatybankowe.net. Stworzyliśmy ją z myślą o tych osobach, które do tej pory nie miały czasu by przyglądać się rynkowi lokat bankowych. Na naszej stronie internetowej znajdują się wiadomości dla tych którzy nic nie wiedzą o lokatach jak i tych którzy obserwują oferty bankowe. Przede wszystkim koncentrujemy się na tym by zobrazować rynek usług bankowych, pokazać dobre i złe strony różnych rozwiązań. Publikujemy obecne rankingi, jak i zestawienia z poprzednich miesięcy. Dzięki naszemu portalowi, zawsze będziesz na bieżąco w tym temacie!

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »