Prezentacje internetowe Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Prezentacje internetowe Gdynia, Sopot, Trójmiasto Chcesz mieć nowych, atrakcyjnych klientów i stałych odbiorców? Prowadzisz firmę na terenie Trójmiasta - Gdańska, Sopotu i Gdyni albo w Pruszczu gdańskim?

Właśnie u nas dostaniesz profesjonalnie zaprojektowaną, stworzoną i wykonaną prezentację internetową z ofertą Twojej firmy, jej produktów i usług w atrakcyjnie wykonanej oprawie graficznej. Lizard's Design - Trójmiasto

Szczegóły strony www.trojmiasto.biz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Promocja stron »

  W ostatnich latach bardzo popularne stały się strony internetowe. To jeden z rodzajów reklamowania własnej firmy. Jednak promocja stron w Internecie jest bardzo ważna, ponieważ samo wstawienie strony do wyszukiwarki nie jest jeszcze reklamowaniem jej. Możemy oczywiście wykupić reklamę, jednak reklama taka nie trafi do wielkie grupy osób, natomiast rzetelna promocja stron umożliwia o wiele lepsze efekty niż wyświetlanie reklamy na jakimś portalu. Tym bardziej, że mało kto czyta typowe reklamy.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konfekcjonowanie »

  Przedsiębiorstwo PAMAR zajmuje się usługami pocztowymi oraz kurierskimi. Jeżeli szukasz firmy która profesjonalnie obsłuży Twoją firmę w kopertowaniu, mailingu, druku masowym, wysyłce masowej to bardzo dobrze trafiłeś. Firma powstała w 1996 rok, od tego czasu udało się stworzyć bardzo duże zaplecze w obsłudze przesyłek, w magazynie, w rozdzielniach i punktach spedycyjnych przesyłek, Pamar zatrudnia już kilkuset pracowników. Posiadamy również doświadczenie, które nabyliśmy podczas współpracy z Pocztą Polską, która pozostaje naszym kluczowym klientem do dnia dzisiejszego. PAMAR - Centrum Usług Pocztowych to firma która pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i pieniądze. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy.
  Głównymi gałęziami naszej usługi jest:
  Przygotowanie i wysyłka przesyłek mailingowych
  Codzienna lub cykliczna obsługa poczty i przesyłek wychodzących.
  Obsługa logistyczna sklepów internetowych, wydawnictw i innych nadawców
  Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o każdej z proponowanych usług zapraszam na naszą stronę internetową pamarbiuro.pl na której opisano dokładnie wszystkie usługi które realizujemy.
  Naszą stronę internetową możesz znaleźć w Google.pl wpisując np. mailing, kopertowanie, usługi pocztowe, kopertowanie, korespondencja masowa, druk masowy, foliowanie wydawnictw oraz obsługa korespondencji.

  Strona firmy Pamar – pamarbiuro.pl wykonana jest w najnowszych technologiach, użyto php, flasha, js i innych systemów informatycznych. Strona posiada panel administracyjny dzięki któremu właściciel strony może sam zmieniać treść na stronie. Jest to wizytówka firmy, która ma przedstawić referencje, możliwości jak i szczegółową ofertę firmy.

  Pamar Sp. z o.o Zakład Pracy Chronionej

  NIP: 5261207808
  REGON: 931601061

  ul. Bieżuńska 1
  03-578 Warszawa
  tel.: (22) 679 90 57
  fax: (22) 677 81 21

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Aplan - Strony internetowe »

  Witamy Państwa serdecznie. Zajmujemy się szeroko pojętą tworzeniem stron. Zapewniamy państwu mnogą liczbę czynników reklamy, którą pomagamy klientom odpowiednio użyć. Znamy się na reklamie i wiemy jak jej używać. Robimy tradycyjne akcje reklamowe, reklamę w sieci Internet, wizytówki i wszystko inne co pozwala tworzyć silną markę firmie. W naszym portfolio można przeczytać o wielu zakrojonych na ogromną skalę ogromnych imprez. Jesteśmy grupą młodych ludzi z wielką rządzą sukcesu i chęci do pracy. Są wśród nas informatycy, księgowi, specjaliści ds. reklamy, public relations. Nasza praca sprawia nam ogromną radość. Nigdy się nie poddajemy i dzięki temu zawsze dopinamy zadania, a nasi customerzy zawsze byli i są z nas zadowoleni. Dzięki dobrym kontaktom, szerokiej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu, współpraca z nami jest miła, a efekty naszej pracy są niezmiernie pomocne przy prowadzeniu firmy. Czekamy na Państwa mail.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess Warszawa »

  Agencja hostess z Warszawy. W ofercie zapewnia wynajem hostess na Każdego typu kampanie promocyjne: konferencje, targi, premiery filmowe. Zaletą firmy jest zatrudnianie hostess o różnym wyglądzie i praktyce. Przyjęte panie odznaczają się też wiedzą na temat języków obcych oraz osiągnięciami w wyborach miss. Selekcja hostess cechuje staranność i wysokie wymagania. Poza tym firma współpracuje z wizażystami i stylistami, co pozwala na stworzenie wyjątkowo atrakcyjnego wizerunku firm, dających zlecenia agencji. Propozycje charakteryzuje też elastyczne traktowanie klienta.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Warszawa »

  Drukarnia Warszawa jest jedną z najbardziej renomowanych drukarni internetowych. Figurujemy na rynku już od około 20 lat i cieszymy się dobrą renomą, którą zdobyliśmy solidnością, rzetelnością i znakomitą jakością. U nas wydrukujesz ulotki, banery, foldery, wizytówki, koperty a także papier firmowy. Oprócz atrakcyjnych cen mamy też inne zalety, jedną z najważniejszych jest oczywiście jakość, do której przywiązujemy najwyższą wagę. Szanujemy Twój czas, dlatego dostępne mamy tylko bliskie terminy realizacji. W naszym parku maszynowym posiadamy sprzęt najwyższej jakości, między innymi nową drukarkę HP Indygo, dzięki któremu zamówienia realizowane są w wysokiej jakości. Współpracujemy nie tylko z dużymi firmami, nasze drzwi stoją otworem również dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu nie tylko klientów z Warszawy, ale też z okolic.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »