Promocja gminy

Promocja gminy Wydawnictwo reklamowe Pomorza i Kujaw zajmuje się reklamą i produkcją plansz, tablic, banerów planszowych. Promocja gminy, tablice z planem miasta lub powiatu. Poligrafia profesjonalna, w ofercie kalendarze, wizytówki, foldery, widokówki oraz gadżety firmowe.Strona wydawnictwa Pomorza i Kujaw. Reklama i promocja gmin, poligrafia i produkcja plansz i tablic reklamowych. Plany miast, powiatów. Wydawnictwo zajmuje się także wykonywaniem tablic projektów Unii Europejskiej tj. muzea, mosty.Szukasz firmy reklamowej? Wydawnictwo Pomorza i Kujaw wykona dla Ciebie profesjonalną robotę. Plansze, plany powiatu i miasta, gadżety reklamowe. Poligrafia do wyboru, kalendarze, wizytówki, foldery oraz upominki z logo, odzież firmowa, długopisy, porcelana i inne. Szeroka oferta na tej stronie.

Szczegóły strony www.wydawnictwo-pik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Monety »

  Sklep numizmatyczny i skup monet- Collection - specjalizacja to numizmatyka. Szwoleżer AG, Historia Jazdy Polskiej, Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I, Solne Drogi Proof, Polska Droga do Wolności, Polska Reprezentacja Olimpijska Vancouver, Sokół Wędrowny, Świeradowska, Foka Szara, Żagań. Sklep kolekcjonerski oferuje klasery, woreczki strunowe, przekładka do klasera, monety, koperty, medale, katalogi i abonament na monety, akcesoria kolekcjonerskie, albumy. Prowadzimy także skup monet. Numizmatyka, monety zastępcze, banknoty, abonamenty numizmatyczne, Leuchtturm, Karty TelePin, Zestawy Upominkowe.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna strona Art.-Portfolio Webmaster »

  Jestem freelancerem, a przede wszystkim pasjonatem tego co robię. Firma SOTER_WEB specjalizuję się w tworzeniu stron WWW oraz grafiki na potrzeby internetu.Posiadam jednak szeroki zakres usług a wiedza którą codziennie staram się poszerzać - usługi te powiększa...Jestem wielkim zwolennikiem języka PHP z którym musi wiązać się dalszy rozwój aplikacji webowych na świecie.Codziennie staram się pogłębiać wiedzę dotyczącą tego właśnie języka aby w przyszłości móc swobodnie się nim posługiwać (+ bazy danych), a co z tym związane i Państwu oferować lepszą jakość, profesjonalizm a może nawet nowy styl stron WWW.PRZYSZŁOŚĆ TO PHP.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kompensator mieszkowy - zastosowanie »

  Kompensator ma zastosowanie w wielu gałęziach pzremysłu, wszędzie tam gdzie znajdujemy instalacje, oraz maszyny i urządzenia. Kompensator niweluje naprężenia w instalacjach oraz może służyć do niwelowania drgań które powstają podczas pracy pom, silników lub innych urządzeń wytwarzających wibracje. Podstawowy zakres naszej działalności obejmuje kompensatory mieszkowe (stalowe) działające w jednej lub wielu płaszczyznach (osiowe, kątowe, boczne). Ofertę rozszerzają kompensatory gumowe, kompensatory tkaninowe, soczewkowe i dławnicowe oraz podparcia rurociągów. Zapraszamy na naszą stronę www w celu szerszego zapoznania się z kompensatorami jakie oferujemy. Wykonujemy także zdjęcia termowizyjne. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary termowizyjne »

  Firma Hendson przeprowadza badania oraz dodatkowo pomiary termowizyjne. Wystawiamy także świadectwa energetyczne i lokalizujemy wycieki, co okazuje się niezbędne w przypadku dysfunkcji armatury wodnej. Firma Hendson posiada wykwalifikowany sprzęt termowizyjny oraz dodatkowo referencje Świadectwa Charakterystyki Energetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Hendson na naszej stronie internetowej. Zapewniamy atrakcyjne ceny i również profesjonalną jakość świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • WRCS - Regeneracja turbosprężarek »

  Podstawą działalności przedsiębiorstwa WRCS (Warsztatu Regeneracji Części Samochodowych) jest kompleksowa naprawa i regeneracja turbosprężarek i układów turbodoładowania w pojazdach z silnikami o zapłonie samoczynnym i iskrowym. Ponadto, Naszym Klientom oferujemy: demontaż i montaż turbosprężarek i układów turbodoładowania, wymianę elementów układów doładowania, doradztwo w ustalaniu przyczyn uszkodzenia turbosprężarek, sprzedaż zregenerowanych turbosprężarek i układów turbodoładowania. Mieścimy się w Tarczynie pod Warszawą.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »