Przysięgły angielskiego

Przysięgły angielskiego Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka angielskiego i na język angielski, tak samo robimy z językami: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim i innymi językami z Europy.
Nasza oferta obejmuje teksty prawnicze takie jak umowy, akty notarialne, certyfikaty ale także pisma ekonomiczne, sprawozdania finansowe i dokumenty księgowe.
Tłumaczymy różne instrukcje obsługi, dokumenty techniczne ale też teksty niespecjalistyczne. Wykonujemy też weryfikacje i poświadczenia przysięgłe przetłumaczonych już dokumentów.
Szybko realizujemy zlecone nam tłumaczenia

Szczegóły strony www.polpan.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zadaszenia tarasów »

  Almos-2 proponuje państwu jedną z najefektywniejszych form doświetlenia wnętrza, jaką są świetliki łukowe z płyt poliwęglanowych komorowych wykonanych na konstrukcji aluminiowej Proponowane przez nas świetliki farbowane są metodą proszkową, lub na "mokro" w pełnej gamie kolorystycznej według palety RAL. Propozycja naszej spółki obejmuje: pasma świetlne, świetliki dachowe, doświetlenia dla rolnictwo, świetliki kopółkowe, doświetlenia ścian, okien. Najczęściej ostatnio wykonywanymi przez naszą firmę świetlikami są : półokrągłe, łukowe, trójkątne, płaskie (jednospadowe) oraz piramidy.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla przedsiębiorstw »

  Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa i zarządzanie projektami - Aplixcom - oprogramowanie dla przedsiębiorstw, Infor, systemy BI, systemy Erp II, EDI, Baan. Analizy biznesowe pod kątem zwiększenia wydajności produkcji, optymalizacja procesów, automatyka przemysłowa, zarządzanie łańcuchem dostaw i projektami. Optymalizacja procesów, analizy biznesowe - systemy BI, Infor, systemy Erp, Edi, Baan. Oprogramowanie dla firm, systemy kontroli dostępu, zarządzanie Procesami Biznesowymi, Business intelligence, As400.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu, alkoholizm, ośrodek leczenia »

  Coraz częściej mamy do czynienia z różnego rodzaju uzależnieniami. Najczęściej spotykamy się z uzależnieniem od alkoholu, na które narażony jest każdy bez względu na płeć, wiek czy wykształcenie. Wszystkie uzależnienia przynoszą ogromne szkody i należy je jak najszybciej leczyć, gdyż są to poważne choroby społeczne. Podstawą leczenia uzależnienia od alkoholu są terapie alkoholowe. Prowadzą je psychoterapeuci najczęściej w grupach. Pacjenci podejmujący się leczenia tworzą grupy, zwane Wspólnotami Anonimowych Alkoholików i wzajemnie sobie pomagają. Aby leczenie alkoholizmu było skuteczne, należy uświadomić zarówno chorym, jak i ich bliskim, że uzależnienie to choroba i jednocześnie zaznajomić ich z mechanizmem nią rządzącym. Pacjenci muszą też być świadomi strat wynikających z uzależnienia. Zarówno do leczenia jak i trwania w trzeźwości muszą być odpowiednio zmotywowani. Leczenie alkoholizmu może też być prowadzone metodami niestandardowymi np. przez akupunkturę czy hipnozę, co nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. W celu zapobiegania nawrotom picia, a także zmniejszenia głodu alkoholowego stosuje się środki farmakologiczne. Równie niebezpieczne jest uzależnienie od hazardu. Gry najczęściej traktowane są jako zabawa, lecz czasem chęć wygrywania nabiera cech patologii i nierzadko prowadzi do tragedii. Dlatego i w tym przypadku konieczne jest leczenie hazardu.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Gdańsk »

  Gdy jest się międzynarodowym przewoźnikiem, nie można sobie pozwolić na dowolne komplikacje, a na przykład taką może być przypadek, gdy chcemy dostarczyć zamówiony produkt choćby do centrum Brukseli, a na miejscu ujawnia się, że ciężarówka danego spedytora nie realizuje standardów spalin i inspekcja transportu drogowego nie chce jej wpuścić dalej. Zatrudniając flotę przewozową firmy moto-abc.eu takie żenujące wpadki nam nie grożą, dlatego że wszystkie pojazdy owego przedsiębiorstwa dopełniają surowe normy euro 5. Toteż mając do dostarczenia szybko i bezpiecznie, pożądane surowce, najkorzystniej jest zatrudnić pracowników z tej firmy transportowej. Przyczepy użytkowane przez tego przewoźnika, zwykle zbudowane są w wariancie tzw. "firanki". Zezwala to w sposób natychmiastowy i bezpieczny załadować, a potem rozładować takie auto.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mapi Media – agencja SEO oferująca pozycjonowanie »

  Jesteśmy interaktywną agencją SEO, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i pozycjonowania stron internetowych. Naszą firmę tworzą młodzi i kreatywni ludzie, który mają mnóstwo pomysłów na skuteczny marketing w internecie. Kładziemy nacisk na to, by tworzone przez nas witryny były funkcjonalne i zachwycały swym designem. Z kolei, jeśli chodzi o pozycjonowanie, to skupiamy się na doborze różnorodnych metod działania i monitorowaniu efektów naszej pracy. Gwarantujemy wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny. Stawiamy na efektywność, dobry kontakt z klientem i świadczenie usług, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających z nich.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »