SERWIS MP3 NAPRAWA ODTWARZACZY MP4

SERWIS MP3 NAPRAWA ODTWARZACZY MP4 Gdzie naprawić mp3? Jak naprawić mp3? Ratunku! Pomocy! Problemy z MP4 MP5! SERWIS MP3!

SERWIS MP3 - NAPRAWA odtwarzaczy mp4 CREATIVE ZEN, PHILIPS GoGear, TEAC, IRIVIER, COWON, SAMSUNG, APPLE IPOD, VTEC, SANDISK, SONY.
www.SEVENTI.pl
Serwis@Seventi.pl
tel.519-729-550

Kontakt BŁYSKAWICZNY !!
www.CREATIVE-ZEN.prv.pl
www.SERWISMP3.orangespace.pl

Mamy do zaoferowania wszystkim Państwu możliwość naprawy Państwa mp3 playerów ! Specjalizujemy się głównie w modelach CREATIVE ZEN. Realizujemy wysyłkę do

wszystkich miast w POLSCE:
- WARSZAWA
- LUBLIN
- POZNAŃ
- KRAKÓW
- WROCŁAW
- ŁÓDŹ
- GDAŃSK
- GDYNIA

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek problemy ze swoim odtwarzaczem mp3 to zapraszamy! Napraw swój odtwarzacz! Rozwiąż problem z uszkodzonym dźwiekiem, pęknietym

ekranem bądź uszkodzoną płytą główną! Naprawimy każdym odtwarzacz mp3, mp4 czy mp5! :)

Jeżeli posiadają Państwo jeden z następujących modeli odtwarzaczy mp3 marki CREATIVE m.in.:
- ZEN VISION M,
- ZEN VISION W,
- ZEN V,
- ZEN V PLUS,
- ZEN VIDEO,
- ZEN MICRO,
- ZEN MICRO PHOTO,
- ZEN SLEEK,
- ZEN SLEEK PHOTO,
- ZEN TOUCH,
- ZEN STONE,
- ZEN STONE PLUS,
- ZEN,
- ZEN MX,
- ZEN X-FI,
- ZEN X-FI 2,
- ZEN XTRA,
- ZEN STYLE.

To dobrze Państwo trafili, gdyż tu można wszystkie je naprawić! Naprawiamy również modele takich marek jak:
- PHILIPS GOGEAR,
- TEAC,
- IRIVIER,
- COWON,
- SAMSUNG,
- APPLE IPOD,
- VTEC,
- SANDISK,
- SONY.

Jeżeli Państwa mp3:
- gra za cicho lub słychać szum/trzeszczenie w słuchawkach;
- dźwięk jest mono lub go wogóle go nie ma;
- są problemy z wyświetlaczem / ekran jest pęknięty;
- zawiesza się i nie chce uruchomić / sam się wyłącza;
- uszkodzony jest dysk twardy / piszczy lub trzeszczy napęd;
- uszkodzona jest płyta główna / świeci się niebieska dioda;
- uszkodzony ekran / wyświetlacz; sprzęt, odtwarzacz się nie ładuje / jest "martwy";
- nie świeci się żadna dioda;
- nie wykrywa go komputer - wtedy zapraszamy do nas! :)

www.SEVENTI.pl
Serwis@Seventi.pl
tel.519-729-550

Kontakt BŁYSKAWICZNY !!
www.CREATIVE-ZEN.prv.pl
www.SERWISMP3.orangespace.pl

Szczegóły strony serwismp3.orangespace.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Komputery Poznań »

  Komputery InwazjaPC jest na rynku komputerowym od roku 2002. Należymy do czołówki dynamicznie rozwijających się sklepów prowadzących sprzedaż detaliczną sprzętu komputerowego i multimedialnego w kraju, wielokrotnie docenione i potwierdzone nagrodą Gazela Biznesu. Dowodem rzetelności prowadzonych działań biznesowych oraz poszanowania praw konsumenta jest otrzymanie w roku 2009 i 2010 certyfikatu SOLIDNA FIRMA, nagroda Lenovo w kategorii Największy wzrost sprzedaży w roku 2008, nagroda Złota paleta TechData - największy dystrybutor sprzętu IT na świecie.

  Oferta InwazjaPC to jakość, zadowolenia dobra cena i bezpieczeństwo transakcji w internecie. Internetowy sklep to oferta m.in. laptopy, komputery, skanery, monitory plazmowe, oprogramowanie. InwazjaPC.pl to szeroka oferta sprzętu komputerowego, akcesoriów, podzespołów i multimediów oferowanych w najlepszych cenach.

  InwazjaPC to nie tylko sklep www - prowadzimy sieć sklepów zlokalizowanych m.in. w miastach - Warszawa, Gdańsk, Łódź, Katowice, Gliwice, Bielsko Biała, Szczecin, Dąbrowa Górnicza, Piła, Jelenia Góra oraz większe grono partnerów.

  Współpraca z najważniejszymi producentami i dystrybutorami jak np. AMD, Dell, Fulitsu - Siemens, Intel, Microsoft. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu on-line InwazjaPC.pl

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Faktura VAT online »

  Prowadzenie spraw księgowych przez Internet to obecnie nowatorski sposób na użycie Sieci w zakładzie pracy. By wystawić dokument wystarczy nam jedynie komputer oraz dostęp do Internetu. W ten sposób, nie posiadając drogich programów komputerowych, w prosty sposób można zawiadywać finansami firmy. Przetestuj naszą ofertę i przetestuj iWystaw - księgowość online - prekursorskie podejście do księgowości w biznesie.

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ireneusz Mikucki - Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i innych podmiotów (np.: administracji, szkół wyższych, podmiotów medycznych). Nasza specjalność to rozwód, windykacja, sporządzania pism procesowych, obsługa prawna firm oraz porady prawne dla wszystkich zainteresowanych klientów.

  Oferta:
  # spraw z zakresu dyscypliny finansów publicznych,
  # spraw administracyjnych (np.: spraw przed WSA i NSA),
  # spraw z zakresu problematyki szkolnictwa wyższego,
  # spraw podatkowych i celnych.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • kurs Excel »

  Akademia Edukacji Informatycznej Anscom zaprasza do zapoznania się z ofertą kursów i szkoleń dostępnych na naszej stronie www. Wśród nich m.in. Profesjonalne kursy komputerowe pakietu Office - Excel, Access, Word, PowerPoint oraz nowość dla firm, alternatywny program Microsoft - OpenOffice. Nasza firma doradza również Państwu w przypadku problemów z obsługą wcześniej wymienionych produktów.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu, alkoholizm, ośrodek leczenia »

  Coraz częściej mamy do czynienia z różnego rodzaju uzależnieniami. Najczęściej spotykamy się z uzależnieniem od alkoholu, na które narażony jest każdy bez względu na płeć, wiek czy wykształcenie. Wszystkie uzależnienia przynoszą ogromne szkody i należy je jak najszybciej leczyć, gdyż są to poważne choroby społeczne. Podstawą leczenia uzależnienia od alkoholu są terapie alkoholowe. Prowadzą je psychoterapeuci najczęściej w grupach. Pacjenci podejmujący się leczenia tworzą grupy, zwane Wspólnotami Anonimowych Alkoholików i wzajemnie sobie pomagają. Aby leczenie alkoholizmu było skuteczne, należy uświadomić zarówno chorym, jak i ich bliskim, że uzależnienie to choroba i jednocześnie zaznajomić ich z mechanizmem nią rządzącym. Pacjenci muszą też być świadomi strat wynikających z uzależnienia. Zarówno do leczenia jak i trwania w trzeźwości muszą być odpowiednio zmotywowani. Leczenie alkoholizmu może też być prowadzone metodami niestandardowymi np. przez akupunkturę czy hipnozę, co nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. W celu zapobiegania nawrotom picia, a także zmniejszenia głodu alkoholowego stosuje się środki farmakologiczne. Równie niebezpieczne jest uzależnienie od hazardu. Gry najczęściej traktowane są jako zabawa, lecz czasem chęć wygrywania nabiera cech patologii i nierzadko prowadzi do tragedii. Dlatego i w tym przypadku konieczne jest leczenie hazardu.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »