Sieć Pizzerii PizzaPunkt - Pizza - Jasło, Tarnów

Sieć Pizzerii PizzaPunkt - Pizza - Jasło, Tarnów PizzaPunkt to nowo powstała, szybko rozwijająca się sieć restauracji - najlepsza i najsmaczniejsza pizza w Twoim mieście.
Zapraszamy do restauracji w Jaśle i Tarnowie. Zapoznaj się z obszerną ofertą wspaniałej pizzy, zapiekanek, bułeczek, przekąsek i sałatek.
W pizzeriach sieci PizzaPunkt czekają na Państwa cały czas ciekawe promocje.
Proponujemy pizze o średnicy: 30cm, 40cm oraz 50cm. Wstąp i zamów już teraz!
Dowozimy pizzę na terenie Jasła i Tarnowa. Zapraszamy także do naszych lokali - wejdź na naszą witrynę internetową, sprawdź adres, numer telefonu oraz godziny otwarcia Twojego PizzaPunktu.
Zapraszamy!

Szczegóły strony www.pizzapunkt.pl:

Komentarze:

 • janio » (raport)

  Smaczna pizza ładne samochody (logo i cała WIZUALIZACJA)

  Data dodania: 25 07 2011

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ibm bladecenter »

  ZETO SA ciągle poszerza swoją ofertę, zasoby ludzkie jak też technologiczne. W skutek aktualnych dążeń do doskonalenia jak też wymogu potwierdzenia jakości oferowanych usług, ZETO SA certyfikowało swój System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, zgodnie z obowiązującymi normami. ZETO kooperuje z wieloma krajowymi producentami sprzętu, oprogramowania jak również rozwiązań IT, zdobywając z dnia na dzień bogate grono zadowolonych klientów. Bogate doświadczenie, profesjonalizm zespołu, bezpieczne procedury i trwałe fundamenty finansowe tworzą podstawę naszej działalności. Szybka jak również specjalistyczna obsługa klientów sprawia, że okres czasu zrealizowania każdego zamówienia ograniczony jest koniecznego minimum. Na dzień dzisiejszy CK ZETO jest nie tylko trwałym dostawcą usług oraz produktów ale też sprawdzonym doradcą i partnerem biznesowym. Pokaźna gama produktów, wieloletnie doświadczenie w zakresie różnorodnych projektów jak też orientacja na Klienta pozwalają reagować na potrzeby stale przeobrażającego się otoczenia rynkowego.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eko Trans Kontenery wywóz gruzu Jelenia Góra »

  Eko Trans. Podstawową usługą, proponowaną przez naszą firmę, jest wywóz gruzu od osób indywidualnych mieszkających w blokach lub w domkach jednorodzinnych jak również od firm remontowo-budowlanych, Działamy na terenie Jeleniej Góry i okolic. Posiadamy niewielkie kontenery na gruz wystarczające do wywiezienia gruzu powstałego przy remoncie mieszkania lub domu. Ich zaletą jest to, że zajmują niewiele miejsca i można je ustawić w bezpośredniej bliskości wejścia do domu lub bloku, nie utrudniając życia sąsiadom, Jak również niska cena. Przy dużych remontach podstawiamy sukcesywnie puste kontenery po uprzednim zabraniu pełnych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Myślenice »

  Tworzymy strony internetowe, wykonujemy też inne usługi takie jak pozycjonowanie, tworzeniem sklepów internetowych, hosting i banery internetowe. Zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie takich miast jak Kraków, Myślenice ale niema problemu jeśli znajdujesz się na drugim końcu Polski, bez żadnego problemu wykonamy dla Ciebie stronę internetową.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • EVO Daniel Siemiński »

  Jedną z usług jaka może być w autoserwisie jest wypożyczalnia pojazdów na życzenie klienta. To bardzo dobra alternatywa szczególnie dla tych klientów którzy potrzebują samochodu zastępczego. Kiedy mają wypadek a auto idzie do naprawy wtedy autoserwis może w zamianę dać inny samochód. Są to również usługi wypożyczania samochodów okolicznościowych czy na specjalne okazje. Koszty takich usług wynoszą trzysta złotych za cały dzień, w zależności od wypożyczonej marki. Wypożyczalnia pojazdów w autoserwisie cieszy się dużym powodzeniem i dlatego, zamiast kupować nowe samochody to można je wypożyczyć. Autoserwis spisuje umowę i na tej podstawie wie jaki klient i na jaki czas wykorzystuje dane auto.
  Jeżeli musisz naprawić auto i potrzebujesz inne na czas naprawy polecamy firmę Autoserwis EVO Daniel Siemiński z Legionowa gdzie klient może otrzymać auto zastępcze na czas naprawy swojego.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krzysiekkrusinski.pl »

  Od wielu lat nasza firma działa na rynku usług fotograficznych. Doświadczony fotograf ślubny Włocławek, który działa w naszej firmie zapewnia wykonanie zdjęć z wykorzystaniem nowoczesnej obróbki. Jednocześnie oferujemy naszym klientom usługi indywidualnie dopasowane. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do kontaktu z naszą firmą!

  Data dodania: 02 08 2015 · szczegóły wpisu »