Spółdzielnia Socjalna 01 - Wałbrzych

Spółdzielnia Socjalna 01 - Wałbrzych Nasza spółdzielnia oferuje Państwu zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy na bieżąco podnoszą swoje umiejętności poprzez systematyczne szkolenia, aby sprostać wymaganiom zmieniającego się prawa gospodarczego i podatkowego. W ofercie: obsługa księgowo-rachunkowa podmiotów gospodarczych, organizacja rachunkowości organizacji pozarządowych, rozliczenia PIT, odliczenia VAT, doradztwo księgowe, ewidencja księgowa i rozliczanie projektów unijnych, usługi rachunkowe dla klientów indywidualnych. Nawiązanie współpracy z naszą spółdzielnią ograniczy do minimum Państwa kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz zmniejszy ilość pracy biurowej, a tym samym pozwoli na obniżenie kosztów działalności Państwa firmy co pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie zaoszczędzonego w ten sposób czasu.

Szczegóły strony www.ss01.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprawdzanie zagranicznych domen »

  Program eXdomain umożliwia wychwycenie i wykupienie najlepszych domen internetowych. To właśnie dzięki temu oprogramowaniu wychwycisz najbardziej interesujące wygasłe domeny i zakupisz u swojego ulubionego rejestratora. Dzięki zastosowanej wielowątkowości eXdomain pracuje niesamowicie szybko, przez co będziesz w stanie poddawać analizie wiele tysięcy domen w niesamowicie krótkim czasie. Każdego dnia wygasa sporo naprawdę silnych i wartościowych domen, jednak trudno je wyłuskać bez specjalnego oprogramowania takiego jak eXdomain.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Sem »

  Usługi Semado związane są z marketingiem w Internecie. Oferta naszej agencji reklamowej dostosowana jest do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Za pomocą linków sponsorowanych w wyszukiwarkach dostarczamy nie tylko widzów na strony www wyłonionych z precyzyjnie określonej grupy docelowej, ale i klientów, którzy będą podstawą zwiększenia przychodów w Państwa biznesie. Nasze kampanie oparte są o analitykę a klienci mają prawo mieć wgląd do wyników kampanii oraz znać jej założenia.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Krzepice, Polmar, masarnia »

  Oferta naszej masarni Polmar mieszczącej się w Krzepicach w szczególności skierowana jest do odbiorców sieciowych, restauracji i klientów indywidualnych. Kupując w naszej masarni macie Państwo pewność, zawsze świeżych i zdrowych wyrobów. Swoje usługi świadczymy już od roku 1998, od tamtej pory zyskaliśmy już miano renomowanej masarni, której ufają najwięksi i najbardziej wymagający odbiorcy z całego województwa śląskiego i Krzepic.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taksówka »

  SuperRadioTaxi to czołowa legnicka firma oferująca taksówki na telefon. Duża liczba jeżdżących kierowców sprawia, że taksówka przyjedzie pod dom lub firmę dosłownie w kilka chwil. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, że nie spóźnią się na spotkanie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie i jest prekursorem usług taxi na telefon. Na stronie znajdą Państwo dane kontaktowe a także informację o kosztach przewozu.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogniwa Słoneczne »

  Zapewniamy Państwu wysokiej jakości ogniwa słoneczne. Pozwolę one Państwu zaspokoić swoje zapotrzebowanie na energię elektryczną nawet w 100%. Przydomowe instalacje fotowoltaiczne już od dawna są szeroko wykorzystywane u naszych zachodnich sąsiadów. Warto abyśmy my również skorzystali z dobrodziejstw techniki i obniżyli swoje rachunki za energię elektryczną.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »