Spółdzielnia Socjalna 01 - Wałbrzych

Spółdzielnia Socjalna 01 - Wałbrzych Nasza spółdzielnia oferuje Państwu zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy na bieżąco podnoszą swoje umiejętności poprzez systematyczne szkolenia, aby sprostać wymaganiom zmieniającego się prawa gospodarczego i podatkowego. W ofercie: obsługa księgowo-rachunkowa podmiotów gospodarczych, organizacja rachunkowości organizacji pozarządowych, rozliczenia PIT, odliczenia VAT, doradztwo księgowe, ewidencja księgowa i rozliczanie projektów unijnych, usługi rachunkowe dla klientów indywidualnych. Nawiązanie współpracy z naszą spółdzielnią ograniczy do minimum Państwa kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz zmniejszy ilość pracy biurowej, a tym samym pozwoli na obniżenie kosztów działalności Państwa firmy co pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie zaoszczędzonego w ten sposób czasu.

Szczegóły strony www.ss01.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • konsultantka Avon w UK »

  Żeby zostać konsultantką Avon w UK musisz mieć ukończone 18 lat i mieszkać w Wielkiej Brytanii. : Konsultantka Avon w UK - Jak dokładnie wygląda praca w angielskim Avon i czego od Ciebie będzie oczekiwał wszystko znajdziesz poniżej. Zaczynając prace w Avon, każda konsultantka ma mnóstwo pytań. Pytać zawsze warto, bo każdy chce być dobrze poinformowany na samym początku swojej działalności.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Oferujemy kilka form pomocy psychologicznej i psychoterapii. Pierwsza to konsultacja. Służy sprawdzeniu potrzeb klienta i dobraniu odpowiedniej formy pomocy. Druga forma to psychoterapia krótkoterminowa. Umożliwia ona pomoc w kryzysowej sytuacji takiej jak np konieczność podjęcia ważnej decyzji życiowej. Trzecia forma to psychoterapii długoterminowa. Ta forma psychoterapii jest nastawiona na głębokie poznanie siebie i całkowitą zmianę w życiu. Minimalny czas trwania takie terapii to dwa lata. Ostatnią formą jest terapia par. Służy rozwiązywaniu kryzysów, konfliktów oraz poprawianiu wzajemnych relacji.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy fotografii »

  Akademia Nikona zaprasza na warsztaty robienia zdjęć. Dowiesz się na nich przede wszystkim wszelkich podstaw fotografowania, które z kolei będą rozwijanej o tajniki robienia zdjęć, które w pracy wykorzystują profesjonaliści. Ty też możesz zostać profesjonalnym fotografem, wystarczy że zapiszesz się na warsztaty w Akademii, w której ucząc specjaliści.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie parkingów Wrocław »

  Oferujemy odśnieżanie dachów i posesji na terenie całej Polski. Stosując metody mechaniczne i chemiczne usuwamy śnieg, sople, nawisy śnieżne, udrażniamy zalodzone rynny. Świadcząc prace wysokościowe, działamy na rynku od blisko 15 lat. Zatrudniamy profesjonalną kadrę - nasi pracownicy mają niezbędne uprawnienia i umiejętności, a ponadto wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zleceń wysokościowych, ze szczególnym uwzględnieniem dachów obiektów wielkopowierzchniowych. Jako fachowcy w zakresie systemów odgromowych, wyjątkową uwagę w trakcie odśnieżania, zwracamy na instalację odgromową. Z doświadczenia wiemy, że bardzo w znaczącej liczbie przypadków zostaje ona uszkodzona poprzez nieprofesjonalne odśnieżanie, co powoduje wzrost kosztów.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dzieci »

  Fabryka Misia zapraszamy codziennie w godzinach 10:00 - 20:00 w magiczny świat bajek. Nasi animatorzy zorganizują dla Twojego dziecka przyjęcia urodzinowe o jakim nawet nie śniło. Atrakcje urodzinowe jakie proponujemy, to: malowanie twarzy, poszukiwanie skarbów, tatuaże, olimpiada sportowa oraz samodzielne zrobienie pluszowego misia. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »