Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • tworzenie sklepów internetowych wrocław »

  Zapraszamy na naszą stronę internetową. Zajmujemy się obsługą klientów w zakresie usług internetowych takich jak tworzenie stron i sklepów internetowych, utrzymaniu stron na serwerze oraz skutecznym pozycjonowaniu. Tworzenie efektywnych rozwiązań oraz połączenie idealnie dobranej grafiki z nowoczesnymi technologiami zapewni praktyczny i atrakcyjny wygląd Państwa firmy w internecie. Naszym celem jest w pełni zadowolić Państwa oczekiwania. Posiadamy młodą i bardzo zdolną kadrę ze świetnymi pomysłami, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim projektom

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska targowe, degustacje, agencja hostess »

  Nasza agencja hostess jest bezpośrednim producentem żywych stołów, w ofercie bodypainting, stoiska promocyjne, targowe, degustacyjne, scenografia eventowa, stoły cateringowe. Żywe stoły to unikalne rozwiązanie łączące pracę hostessy, stoisko promocyjne oraz sztukę bodypainting. Nasze hostessy/modelki doskonale sprawdzają się także jako tancerki, dzięki czemu podczas eventu możemy dodatkowo zaaranżować pokazy tańca bodypainting. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie pozycjonowanie stron internetowych »

  Seo For You to agencja interaktywna, która operuje na rynku nowych mediów w obszarze webdesign (projektowanie stron www) i reklamy internetowej od 2008 roku. Aby zaistnieć na aktualnym niezwykle konkurencyjnym rynku należy zadbać o wizerunek firmy na różnych obszarach, włączając w to wszechobecny dziś internet. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych daje sposobność zdobycia tego celu. Polega ono na zaaplikowaniu odpowiednich zabiegów mających na celu podniesienie pozycji serwisu internetowego w wyszukiwarce Google. Seo For You stosuje naturalne metody pozycjonowanie stron www, opierając się o właściwej optymalizacji kodu html, pozyskiwaniu tzw. dobrych linków, tym samym unikając nieetycznych sposobów pozycjonowania. Główne etapy pozycjonowanie stron google to: gruntowna analiza potrzeb klienta, zbadanie konkurencji, określenie słów kluczowych oraz optymalizacja serwisu. Pierwsze efekty pracy można zaobserwować już po 2-3 miesiącach, ale czasami zdarza się, że okres ten jest nawet krótszy.
  Firma proponuje również kampanię reklamową używając linki sponsorowane (google adwords). Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych warszawa – zapraszamy!

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Królewicz Szczecin Ulotki Wizytówki »

  Drukarnia Królewicz jest na rynku poligraficznym już od 1991 roku. W ciągu tych lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie i rzeszę wiernych klientów, którzy obdarzają nas pełnym zaufaniem.

  Nasza najwyższa jakość wydruków i ciągle podnoszenie kwalifikacji pozwoliło nam na zwiększanie bazy naszych stałych klientów. Aktualnie z naszych usług korzysta wiele regionalnych firm, w Europie, oraz Ameryce Północnej. Nasze dalsze plany inwestycyjne i chęć do ciągłego rozwoju powoduje, iż zwiększamy nasz park maszynowy, aby być w stanie sprostać najtrudniejszym zleceniom.

  Nasze doświadczenie zdobyliśmy głównie podczas druku etykiet dla bardzo wymagających klientów z całego świata. Wraz z czasem i coraz większą ilością zleceń zaczeliśmy drukować wizytówki, ulotki, teczki i foldery. Aktualnie druk materiałów reklamowych jest jednym z naszych głównych źródeł dochodu.

  Wszystko to zaowocowało, że na swoim koncie posiadamy wiele trudnych i różnorodnych prac poligraficznych. Od jednokolorowej wizytówki do katalogu wydrukowanego technologią hexachrome.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koperty bąbelkowe NEOPAK »

  W przedsiębiorstwie NEOPAK możemy śmiało zaopatrywać się w produkty pakowe, w tym przede wszystkim w różnego rodzaju koperty bąbelkowe zarówno o standardowych wymiarach jak i nietypowej produkcji. Firma ta oferuje swoje wyroby zarówno osobom prywatnym jak i firmom w formie pojedynczych oraz hurtowych zamówień. Szczególnie jeśli chodzi o zamówienia hurtowe wartym podkreślenia są ceny jakie oferuję firma NEOPAK, które to stawiają ją jako jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku kopert bąbelkowych. Firma ta jest rzetelnym i uczciwym dystrybutorem.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »