Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Promocja stron »

  W ostatnich latach bardzo popularne stały się strony internetowe. To jeden z rodzajów reklamowania własnej firmy. Jednak promocja stron w Internecie jest bardzo ważna, ponieważ samo wstawienie strony do wyszukiwarki nie jest jeszcze reklamowaniem jej. Możemy oczywiście wykupić reklamę, jednak reklama taka nie trafi do wielkie grupy osób, natomiast rzetelna promocja stron umożliwia o wiele lepsze efekty niż wyświetlanie reklamy na jakimś portalu. Tym bardziej, że mało kto czyta typowe reklamy.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie strony WWW »

  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, zajmującej się kompleksową obsługą w zakresie tworzenia i optymalizacji stron WWW, oraz projektowania grafiki. Nasz zespół pracowników stanowią doświadczeni profesjonaliści, gwarantujący kompleksową obsługę klienta oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego z nich. Ponadto, oferujemy trzy rodzaje pakietów standardowy i profesjonalny, z których każdy, dzięki niewygórowanym cenom, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa »

  Poszukujesz profesjonalnej agencji reklamy? Wybrałeś idealnie! Wildesign to agencja reklamowa położona w Częstochowie, która zajmie się organizacją profesjonalnych kampanii reklamowych, w internecie, jak i poligrafią. Wykonamy dla Ciebie plakaty, reklamę mobilną, witryny internetowe, kampanie adwords, a także pozycjonowanie i optymalizację Twojej witryny internetowej.Pełną ofertę naszych usług możesz poznać wchodząc na wildesign.pl.Na stronie także wszystkie dane telefoniczne i adresowe.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż Telebimów Led »

  Od 2008 roku zajmujemy się sprzedażą ekranów led. Nasz produkt wyróżnia się 4 letnią gwarancją, łatwym dostępem do części zamiennych oraz wysoką jakością wyświetlanego obrazu. Od roku w naszej ofercie pojawiła się nowa pozycja. Jest to wynajem telebimów na różne okazje typu dni miasta, koncerty i imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą sprzedaży, reklamy oraz najmu ekranów led zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Zapraszamy

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Mielec »

  Przedsiębiorstwo OCTOMedia powstała w pierwszej połowie 2002 roku w Mielcu. Na bazie kilkuletniego doświadczenia w biznesie IT możliwe było stworzenie oferty, która była i jest bezkonkurencyjna w obszarze działania spółki. Kluczowym czynnikiem oferty są usługi w zakresie projektowania stron internetowych. Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta od samych podstaw procesu budowy, przez wdrożenie strony internetowe, kończąc na opiece w trakcie okresu hostingowego. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełnia nadzieje najbardziej wymagających Kontrahentów. Wieloletnie doświadczenie zespołu OCTOMedia pozwala wykonywać najbardziej wyrafinowane projekty jakich potrzebuje ówczesny wymagający rynek.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »