Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Litery podświetlane, reklamy świetlne »

  Wpisując w wyszukiwarkę haslo "reklama Busko Zdrój" możesz niekonieczenie znaleźć to czego naprawdę szukasz. MADSTUDIO, agencja reklamy z Busku-Zdroju ma zamiar to zmienić. Jeśli szukasz takich produków jak litery podświetlane lub reklamy świetlne to trafiłeś idealnie na specjalistę w tej dziedzinie. Głównym profilem naszej działalności jest reklama zewnętrzna, która skupia się między innymi na takich elementach. Jeśli potrzebujesz wiedzieć więcej, zajrzyj na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie strony WWW »

  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, zajmującej się kompleksową obsługą w zakresie tworzenia i optymalizacji stron WWW, oraz projektowania grafiki. Nasz zespół pracowników stanowią doświadczeni profesjonaliści, gwarantujący kompleksową obsługę klienta oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego z nich. Ponadto, oferujemy trzy rodzaje pakietów standardowy i profesjonalny, z których każdy, dzięki niewygórowanym cenom, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • MAJINCO » Dotacje UE, Outsourcing IT, Reklama »

  Firma MAJINCO powstała aby pomagać Państwu w bieżącej działalności firmy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw już istniejących jak i do osób, które dopiero planują rozpoczęcie własnej działalności.

  Specjalizujemy się w dziedzinach bezpośrednio powiązanych z działalnością każdego przedsiębiorstwa – niezależnie od jego wielkości. Z naszych usług mogą również korzystać osoby prywatne, organizacje pozarządowe oraz jednostki i organy samorządu terytorialnego.

  Głównym celem MAJINCO jest kompleksowa obsługa Klienta w zakresie pozyskiwania środków finansowych w ramach bezzwrotnych dotacji UE oraz profesjonalne doradztwo w tym zakresie.

  Specjalnie skonstruowana usługa – Pierwsza Działalność ukierunkowana jest na osoby przedsiębiorcze, które zdecydują się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Usługa zawiera katalog produktów skoncentrowanych na powiększaniu dynamiki i ekspansywności rozwoju przyszłego przedsiębiorstwa.

  Wsparcie państwa firmy obejmuje również szeroko rozumiany Outsourcing IT – w szczególności wysoko spersonalizowane portale internetowe i projekty materiałów graficznych niezbędnych przy promocji marki na rynku. Pomagamy Państwu również w szeroko rozumianym brandingu firmy.

  Nasze usługi charakteryzuje profesjonalizm, doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta oraz wysoka skuteczność działania przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen.

  W procesie realizacji usług współpracujemy z Państwem od samego początku – pomagamy w sprecyzowaniu pomysłów, dostosowania najkorzystniejszego sposobu finansowania, tworzeniu i pisaniu wniosków o dofinansowanie ze środków zewnętrznych. MAJINCO pomoże Państwu w sprecyzowaniu budżetu realizowanego projektu oraz jego bieżącym zarządzaniu i rozliczeniu.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting »

  Zastanawiasz się skąd wziąć dobrej jakości teksty na swoją stronę? A może wydajesz poradniki w formie papierowej? Bez względu na to w jakim celu chcesz wykorzystać teksty, zapoznaj się z naszą ofertą w zakresie copywritingu.
  Oferujemy teksty reklamowe, na strony poradnikowe, firmowe i inne. Wykonujemy też teksty wspomagające pozycjonowanie stron. Można je wykorzystać precli lub jako opisy w katalogach stron.
  Poza tym możesz nam zlecić tworzenie haseł reklamowych i sloganów a także tekstów, które wykorzystasz na ulotkach, folderach reklamowych czy w katalogach.
  Oferowany przez nas copywriting jest dobrej jakości. Zapewniamy szybkie terminy realizacji i korzystne ceny.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Poznań »

  Recon+ to spółka z kilkuletnim doświadczeniem, która łączy w sobie role agencji interaktywnej i reklamowej. Każdy Klient jest u nas traktowany indywidualnie. Sporządzamy dla niego szczegółowo spersonalizowaną ofertę, która go zadowoli. Świadczymy usługi z zakresu marketingu sieciowego. Utworzymy stronę WWW dla Ciebie lub Twojej organizacji, spopularyzujemy ją oraz zadbamy o jej obraz w Sieci. Świadczymy w pełni profesjonalne usługi, które charakteryzuje najlepsza jakość i prawdziwe wyniki. Zaznajom się z naszą stroną internetową i pozwól nam ułożyć propozycję skrojoną specjalnie dla Ciebie. Zapewniamy Ci satysfakcję.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »