Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • tworzenie sklepów internetowych wrocław »

  Zapraszamy na naszą stronę internetową. Zajmujemy się obsługą klientów w zakresie usług internetowych takich jak tworzenie stron i sklepów internetowych, utrzymaniu stron na serwerze oraz skutecznym pozycjonowaniu. Tworzenie efektywnych rozwiązań oraz połączenie idealnie dobranej grafiki z nowoczesnymi technologiami zapewni praktyczny i atrakcyjny wygląd Państwa firmy w internecie. Naszym celem jest w pełni zadowolić Państwa oczekiwania. Posiadamy młodą i bardzo zdolną kadrę ze świetnymi pomysłami, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim projektom

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Kraków »

  PromoAgency to interaktywna agencja reklamowa zajmująca się projektowaniem, optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych.
  Nasze ogromne doświadczenie na rynku reklamy internetowej to gwarancja Twojego sukcesu. Oferujemy zarówno pozycjonowanie w wynikach naturalnych jak i tworzenie oraz prowadzenie kampanii linków sponsorowanych (AdWords)
  PromoAgency - stworzymy Twoja reklamę w Internecie.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Aplan - Strony internetowe »

  Witamy Państwa serdecznie. Zajmujemy się szeroko pojętą tworzeniem stron. Zapewniamy państwu mnogą liczbę czynników reklamy, którą pomagamy klientom odpowiednio użyć. Znamy się na reklamie i wiemy jak jej używać. Robimy tradycyjne akcje reklamowe, reklamę w sieci Internet, wizytówki i wszystko inne co pozwala tworzyć silną markę firmie. W naszym portfolio można przeczytać o wielu zakrojonych na ogromną skalę ogromnych imprez. Jesteśmy grupą młodych ludzi z wielką rządzą sukcesu i chęci do pracy. Są wśród nas informatycy, księgowi, specjaliści ds. reklamy, public relations. Nasza praca sprawia nam ogromną radość. Nigdy się nie poddajemy i dzięki temu zawsze dopinamy zadania, a nasi customerzy zawsze byli i są z nas zadowoleni. Dzięki dobrym kontaktom, szerokiej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu, współpraca z nami jest miła, a efekty naszej pracy są niezmiernie pomocne przy prowadzeniu firmy. Czekamy na Państwa mail.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolportaż ulotek Warszawa. »

  Sektor małych i średnich firm ze względu na koszty musi posiłkować się taką formą reklamy, aby jej efekt był proporcjonalny do wkładu. Najlepszym wyborem jest kolportaż ulotek bezpośrednio do klienta. Ta tania forma reklamy pozwala trafić do odpowiedniej grupy docelowej naszych usług. Oferujemy profesjonalne roznoszenie ulotek w Warszawie, a także w województwie mazowieckim. Nasza działalność w branży reklamowej rozpoczęła się w roku 2006. Zaangażowaniem zyskaliśmy grono wiernych klientów. Naszą główną formą działalności jest roznoszenie ulotek, materiałów propagandowych, bezpłatnych druków wraz z ogłoszeniami i innych. Ulotki kładziemy wprost do skrzynek pocztowych lub lokujemy blisko drzwi. Dotrzemy do każdych wytypowanych w akcji reklamowej osiedli. Posiadamy bardzo dokładne dane o punktach adresowych dowolnego rejonu Warszawy. Pozwala to nam na określenie dokładnej ilości wydrukowanych ulotek. Inne informacje na temat dystrybucji zapisaliśmy na swojej stronie. Zachęcamy do współpracy z nami drukarnie.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Tworzenie stron warszawa »

  Pragniemy przedstawić Państwu firmę Effectmedia - Zajmujemy się reklamą. Tworzymy i pozycjonujemy strony internetowe. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w tym co robimy, a nasi pracownicy to świetni specjaliści. Współpracujemy z dużymi i małymi agencjami reklamowymi. Zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą kompletną ofertą internetową na naszej stronie www!

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »