Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Katalog ciekawych stron »

  K4.pl - jest zbiorem wartościowych polskich stron www. Odnajdziesz tutaj jedynie wartościowe strony z unikalną zawartością. Nasz spis został podzielony na kategorie i podkategorie, dzięki którym każdy internauta z pewnością znajdzie odpowiadającą mu dziedzinę. Katalog jest całkowicie moderowany dzięki czemu gromadzi jedynie wartościowe wpisy. Reklamuj się już dzisiaj! Dodaj swój wpis! Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • AssistSystems - Oprogramowanie dla Firm »

  Oprogramowanie dla firm. Tworzymy systemy klasy ERP, CRM, B2B pod konkretne potrzeby klienta.Oferujemy również systemy klienckie.Oferujemy innowacyjne systemy, które mogą być współfinansowane ze środków UE.Realizujemy projekty informatyczne kompeksowo - od dokumentacji biznesowej po wdrożenie i support.Zajmujemy się również kampaniami promocyjnymi w internecie (również kampaniami wyborczymi).Oferujemy kompleksowe usługi włącznie z hostingiem i rejestracją domen.Na Naszej stronie znajdą Państwo pełną listę Naszych produktów i usług.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje internetowe Gdynia, Sopot, Trójmiasto »

  Chcesz mieć nowych, atrakcyjnych klientów i stałych odbiorców? Prowadzisz firmę na terenie Trójmiasta - Gdańska, Sopotu i Gdyni albo w Pruszczu gdańskim?

  Właśnie u nas dostaniesz profesjonalnie zaprojektowaną, stworzoną i wykonaną prezentację internetową z ofertą Twojej firmy, jej produktów i usług w atrakcyjnie wykonanej oprawie graficznej. Lizard's Design - Trójmiasto

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • reklama na samochodach »

  Oferujemy następujące produkty i usługi - reklama na samochodach, zmiana koloru auta, oklejanie samochodów foliami ochronymi, projektowanie graficzne reklam pełnokolorowych i całopowierzchniowych na samochodach. Posiadamy oddziały we Wrocławiu, Katowicach, Łodzi ale oklejamy auta z całej Polski. Posiadamy blisko dwunastoletnie doświadczenie w oklejaniu pojazdów co gwarantuje najwyższą jakość gotowych realizacji.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Owocni.pl - nazwy, strony, logotypy »

  Założyłeś firmę? Gratulujemy. Ale wiedz, że to dopiero początek. Zanim zaczniesz na serio zarabiać, musisz zadbać o odpowiedni marketing swojego biznesu.Pozwól, że Ci w tym pomożemy. Jako agencja reklamowa Owocni działamy w czterech dziedzinach kampanii reklamowej:- w copywritingu - a więc stworzymy nazwę dla Twojego biznesu, hasła i slogany reklamowe, napiszemy inspirujące treści na stronę internetową;- przy identyfikacji wizualnej - stworzymy logo firmowe, wzory wizytówek i papieru firmowego;- w marketingu internetowym - zaprojektujemy stronę internetową, na którą będzie chciał wejść każdy internauta;- przy projektach graficznych - plakatów, wizytówek, opakowań graficznych.Jesteśmy zgranym zespołem, co oznacza, że i wdrażane przez nas kampanie reklamowe są spójne. I choć kochamy słowa, to przede wszystkim preferujemy czyny - dlatego zapraszamy na stronę internetową www.owocni.pl w celu zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i pełną ofertą.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »