Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Litery podświetlane, reklamy świetlne »

  Wpisując w wyszukiwarkę haslo "reklama Busko Zdrój" możesz niekonieczenie znaleźć to czego naprawdę szukasz. MADSTUDIO, agencja reklamy z Busku-Zdroju ma zamiar to zmienić. Jeśli szukasz takich produków jak litery podświetlane lub reklamy świetlne to trafiłeś idealnie na specjalistę w tej dziedzinie. Głównym profilem naszej działalności jest reklama zewnętrzna, która skupia się między innymi na takich elementach. Jeśli potrzebujesz wiedzieć więcej, zajrzyj na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki reklamowe »

  Stojaki reklamowe jakie oferuje Extend Vision to unikalny design i wyjątkowa użyteczność. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą materiałów wystawienniczych. Oferujemy ponadto zabudowę targową. Nasza firma posiada bogate doświadczenie i setki zadowolonych klientów. Działamy na terenie kraju jak również rynkach UE. Zapraszamy do skorzystania z oferty Extend Vision.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konfekcjonowanie »

  Przedsiębiorstwo PAMAR zajmuje się usługami pocztowymi oraz kurierskimi. Jeżeli szukasz firmy która profesjonalnie obsłuży Twoją firmę w kopertowaniu, mailingu, druku masowym, wysyłce masowej to bardzo dobrze trafiłeś. Firma powstała w 1996 rok, od tego czasu udało się stworzyć bardzo duże zaplecze w obsłudze przesyłek, w magazynie, w rozdzielniach i punktach spedycyjnych przesyłek, Pamar zatrudnia już kilkuset pracowników. Posiadamy również doświadczenie, które nabyliśmy podczas współpracy z Pocztą Polską, która pozostaje naszym kluczowym klientem do dnia dzisiejszego. PAMAR - Centrum Usług Pocztowych to firma która pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i pieniądze. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy.
  Głównymi gałęziami naszej usługi jest:
  Przygotowanie i wysyłka przesyłek mailingowych
  Codzienna lub cykliczna obsługa poczty i przesyłek wychodzących.
  Obsługa logistyczna sklepów internetowych, wydawnictw i innych nadawców
  Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o każdej z proponowanych usług zapraszam na naszą stronę internetową pamarbiuro.pl na której opisano dokładnie wszystkie usługi które realizujemy.
  Naszą stronę internetową możesz znaleźć w Google.pl wpisując np. mailing, kopertowanie, usługi pocztowe, kopertowanie, korespondencja masowa, druk masowy, foliowanie wydawnictw oraz obsługa korespondencji.

  Strona firmy Pamar – pamarbiuro.pl wykonana jest w najnowszych technologiach, użyto php, flasha, js i innych systemów informatycznych. Strona posiada panel administracyjny dzięki któremu właściciel strony może sam zmieniać treść na stronie. Jest to wizytówka firmy, która ma przedstawić referencje, możliwości jak i szczegółową ofertę firmy.

  Pamar Sp. z o.o Zakład Pracy Chronionej

  NIP: 5261207808
  REGON: 931601061

  ul. Bieżuńska 1
  03-578 Warszawa
  tel.: (22) 679 90 57
  fax: (22) 677 81 21

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Gliwice »

  Neokolor zajmuje się projektowaniem i wykonaniem profesjonalnych kampanii promocyjnych. Nasz zespół to profesjonaliści i specjaliści w dziedzinie promocji i reklamy oraz kompetentni projektanci i graficy, starający się znaleźć zadowalające każdego klienta rozwiązania. Pośród naszej oferty znajdziecie państwo, między innymi, oklejanie pojazdów, cieszącą się rosnącym zainteresowaniem formę reklamy zewnętrznej.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Owocni.pl - nazwy, strony, logotypy »

  Założyłeś firmę? Gratulujemy. Ale wiedz, że to dopiero początek. Zanim zaczniesz na serio zarabiać, musisz zadbać o odpowiedni marketing swojego biznesu.Pozwól, że Ci w tym pomożemy. Jako agencja reklamowa Owocni działamy w czterech dziedzinach kampanii reklamowej:- w copywritingu - a więc stworzymy nazwę dla Twojego biznesu, hasła i slogany reklamowe, napiszemy inspirujące treści na stronę internetową;- przy identyfikacji wizualnej - stworzymy logo firmowe, wzory wizytówek i papieru firmowego;- w marketingu internetowym - zaprojektujemy stronę internetową, na którą będzie chciał wejść każdy internauta;- przy projektach graficznych - plakatów, wizytówek, opakowań graficznych.Jesteśmy zgranym zespołem, co oznacza, że i wdrażane przez nas kampanie reklamowe są spójne. I choć kochamy słowa, to przede wszystkim preferujemy czyny - dlatego zapraszamy na stronę internetową www.owocni.pl w celu zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i pełną ofertą.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »