Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Promocja stron »

  W ostatnich latach bardzo popularne stały się strony internetowe. To jeden z rodzajów reklamowania własnej firmy. Jednak promocja stron w Internecie jest bardzo ważna, ponieważ samo wstawienie strony do wyszukiwarki nie jest jeszcze reklamowaniem jej. Możemy oczywiście wykupić reklamę, jednak reklama taka nie trafi do wielkie grupy osób, natomiast rzetelna promocja stron umożliwia o wiele lepsze efekty niż wyświetlanie reklamy na jakimś portalu. Tym bardziej, że mało kto czyta typowe reklamy.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog ciekawych stron »

  Katalog stron www.katalog4seo.com to idealne miejsce do reklamowania Twoich stron www. Wystarczy jedynie kilka prostych kroków aby dodać własny wpis i zacząć się skutecznie promować. W naszym katalogu oferujemy przyjazne adresy i linki bezpośrednie, co w znaczy sposób przyczynia się do poprawy pozycjonowania stron www. Swój wpis możesz także umieścić w kikudziesięciu kategoriach i kilkuset podkategoriach - zapewniamy że każdy znajdzie odpowiednią dla własnej branży.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Perfekta info drukarnia studio graficzne »

  Profesjonalna drukarnia cyfrowa Perfekta info ma przyjemność przedstawić swoją ofertę. Perfekta to druk cyfrowy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, własna introligatornia i druk offsetowy. W czasach niskich nakładów, dopasowaliśmy się do potrzeb klientów, gwarantując wykonanie każdego nakładu.Dysponujemy nowoczesnymi i technologicznie zaawansowanymi modelami cyfrowych maszyn drukujących firmy Xerox, nasze prasy cyfrowe to kolorowy i czarno-biały druk o bardzo dużym spektrum możliwości, jakości, doskonałej cenie, i profesjonalna produkcja książek oraz publikacji.Jesteśmy wieloletnim partnerem dużych drukarni offsetowych, wydawnictw, agencji reklamowych, uczelni wyższych, firm szkoleniowych i innych. Polecamy nasze usługi wszędzie tam gdzie liczy się jakość i termin realizacji.Zapraszamy do korzystania: www.perfekta.info.pl

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reklama Skarżysko. »

  Recevent to agencja reklamowa, która od wielu lat zajmuje się wysokiej jakości promocją oraz aranżacją widowiskowych wydarzeń, zarówno biznesowych jak i okolicznościowych. Imprezy zewnętrzne, wydarzenia kulturowe, reklama na rozległą skalę i wiele innych. Wykonamy promocję dla każdego! Oferujemy także różnego rodzaju plakaty, szyldy, ulotki, reklamę w mediach, gadżety reklamowe, itp. Stworzymy każdą imprezę z mnóstwem atrakcji dla biorących udział, zarówno masową jak i integracyjną. Nasza zgrana ekipa jest pełna efektownych pomysłów na zorganizowanie Twojej imprezy!

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe Lublin »

  Zawsze każdy rodzaj promocji w różnych miejscach na mieście przynosi rezultat. Zależnie od tego czy jest to promocja za większą kwotę lub mniejszą może ona przynosić różny efekt. Niezastąpionym artykułem reklamowym wspierającym promocję jest dodanie podczas sprzedaży detalicznej gadżetu reklamowego typu długopis lub brelok. Również podczas większej promocji np. na festiwalach lub targach taki upominek może związać klienta z przedsiębiorstwem. Zapewniam że najlepsze nadruki reklamowe pochodzą z produkcji TTN Reklama – tylko tutaj dobra jakość osiąga tak niskie ceny. Zapraszamy do współpracy z agencją reklamową.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »