Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • agencja reklamowa kraków »

  Agencja reklamowa Kraków-zajmujemy się projektowanie stron internetowych, dodatkowo przygotowuje eventy, outdoor. Visual Promotion to nowoczesna agencja reklamowa, przygotowuje eventy, outdoor, to najlepsza agencja interaktywna i studio graficzne, zajmujemy sie promocja sprzedaży (hostessy, promotorki),, to najlepsza agencja interaktywna i studio graficzne, zajmujemy sie tworzeniem stron www.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • tworzenie sklepów internetowych wrocław »

  Zapraszamy na naszą stronę internetową. Zajmujemy się obsługą klientów w zakresie usług internetowych takich jak tworzenie stron i sklepów internetowych, utrzymaniu stron na serwerze oraz skutecznym pozycjonowaniu. Tworzenie efektywnych rozwiązań oraz połączenie idealnie dobranej grafiki z nowoczesnymi technologiami zapewni praktyczny i atrakcyjny wygląd Państwa firmy w internecie. Naszym celem jest w pełni zadowolić Państwa oczekiwania. Posiadamy młodą i bardzo zdolną kadrę ze świetnymi pomysłami, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim projektom

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting »

  Zastanawiasz się skąd wziąć dobrej jakości teksty na swoją stronę? A może wydajesz poradniki w formie papierowej? Bez względu na to w jakim celu chcesz wykorzystać teksty, zapoznaj się z naszą ofertą w zakresie copywritingu.
  Oferujemy teksty reklamowe, na strony poradnikowe, firmowe i inne. Wykonujemy też teksty wspomagające pozycjonowanie stron. Można je wykorzystać precli lub jako opisy w katalogach stron.
  Poza tym możesz nam zlecić tworzenie haseł reklamowych i sloganów a także tekstów, które wykorzystasz na ulotkach, folderach reklamowych czy w katalogach.
  Oferowany przez nas copywriting jest dobrej jakości. Zapewniamy szybkie terminy realizacji i korzystne ceny.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa HEXO - Nadruki na odziez »

  Agencja Reklamowa HEXO. Nadruki na odzież, banery, wyklejki, wydruki wielkoformatowe, projektowanie stron internetowych, gadżety reklamowe. Zapraszamylubin, w lubinie, reklama, reklamy, banery, gadzety, wydruki, gadżety, baner, strony, www, internet, internetowe, nadruki, odzież, na odzież, sitodruk, termotransfer, folie, portale, reklamowa, reklamowe, projektowanie

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koperty bąbelkowe NEOPAK »

  W przedsiębiorstwie NEOPAK możemy śmiało zaopatrywać się w produkty pakowe, w tym przede wszystkim w różnego rodzaju koperty bąbelkowe zarówno o standardowych wymiarach jak i nietypowej produkcji. Firma ta oferuje swoje wyroby zarówno osobom prywatnym jak i firmom w formie pojedynczych oraz hurtowych zamówień. Szczególnie jeśli chodzi o zamówienia hurtowe wartym podkreślenia są ceny jakie oferuję firma NEOPAK, które to stawiają ją jako jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku kopert bąbelkowych. Firma ta jest rzetelnym i uczciwym dystrybutorem.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »