Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • systemy wystawiennicze »

  W tym nie różnią się niczym od pozostałych właśnie biur a projektowe które mają w swojej ofercie e systemy wystawiennicze. Każdy przedsiębiorca który ma biuro projektujące i oferujące systemy wystawiennicze firmom które wystawiają się właśnie na targach przekonuje przedsiębiorców że właśnie skorzystanie z jego oferty będzie najlepszym rozwiązaniem. Najlepszym sposobem na wyróżnienie się na rynku jest udowodnienie że należy się do najlepszych a to czasami zajmuje trochę czasu. Zatem ktoś kogo firma oferuje systemy wystawiennicze również powinien uzbroić się w cierpliwość.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabloty »

  Expozycja.com to firma z bardzo dużym doświadczeniem z zakresu wystawiennictwa. Oferujemy różnorodne ciekawe gabloty, które można wykorzystać w biurach, restauracjach oraz hotelach. Zajmujemy się również aranżacją wnętrz, projektujemy m.in. galerie handlowe. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej. Expozycja.com serdecznie zaprasza.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • PopUp - ściany reklamowe »

  Ściany reklamowe SnapUp produkowane przez MarkBric to konstrukcje typu PopUp. Jedynym bezpośrednim dystrybutorem systemów wystawienniczych szwedzkiego producenta w Polsce jest firma ITECO. Ścianki PopUp to szybko-rozkładalne ściany reklamowe wykorzystywane w działaniach reklamowych i promocyjnych w centrach handlowych na tragach i konferencjach. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwość użytkowania i duża powierzchnia reklamy. Ścianki PopUp nie zajmują dużo miejsca w transporcie czo czyni je jeszcze bardzo przydatnymi we wszelkich działaniach pracowników reklamy, marketingu i PR.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www, tworzenie, pozycjonowanie »

  Rozpoczął się XXI wiek, a z nim w nasze życie weszła nowoczesność, której symbolem stał się Internet. Służy on różnym celom, ale niewątpliwie stał się bardzo pomocny w biznesie choćby dlatego, że stanowi najkrótszą drogę między klientem a sprzedawcą, czy między producentem a kooperantem. Dlatego każda osoba zajmująca się prowadzeniem własnego biznesu, a nie posiadająca jeszcze firmowej strony internetowej, powinna niezwłocznie przeanalizować zagadnienia : tworzenie stron www i pozycjonowanie stron. Jeśli na projektowanie stron www brakuje czasu lub umiejętności, tworzenie stron www można zlecić profesjonalistom, którzy mają doświadczenie i odpowiednie do tego umiejętności (najczęściej strony powstają przy współpracy programistów i grafików). Profesjonalnie zaprojektowana i wykonana strona internetowa dla osób prowadzących firmy, stała się wymogiem czasów. Codziennie tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu stron internetowych oferujących potrzebne usługi czy towary. Dlatego strona musi być tak zaprojektowana, aby skutecznie zainteresować potencjalnego klienta. Strony www w nieoceniony sposób pomagają w pozyskiwaniu nowych klientów, a przy tym wymagają niewielkiego nakładu kosztów. Na stronach internetowych jest mnóstwo ofert dotyczących projektowania, tworzenia i pozycjonowania stron.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Gliwice »

  Neokolor zajmuje się projektowaniem i wykonaniem profesjonalnych kampanii promocyjnych. Nasz zespół to profesjonaliści i specjaliści w dziedzinie promocji i reklamy oraz kompetentni projektanci i graficy, starający się znaleźć zadowalające każdego klienta rozwiązania. Pośród naszej oferty znajdziecie państwo, między innymi, oklejanie pojazdów, cieszącą się rosnącym zainteresowaniem formę reklamy zewnętrznej.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »