Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Litery podświetlane, reklamy świetlne »

  Wpisując w wyszukiwarkę haslo "reklama Busko Zdrój" możesz niekonieczenie znaleźć to czego naprawdę szukasz. MADSTUDIO, agencja reklamy z Busku-Zdroju ma zamiar to zmienić. Jeśli szukasz takich produków jak litery podświetlane lub reklamy świetlne to trafiłeś idealnie na specjalistę w tej dziedzinie. Głównym profilem naszej działalności jest reklama zewnętrzna, która skupia się między innymi na takich elementach. Jeśli potrzebujesz wiedzieć więcej, zajrzyj na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • AssistSystems - Oprogramowanie dla Firm »

  Oprogramowanie dla firm. Tworzymy systemy klasy ERP, CRM, B2B pod konkretne potrzeby klienta.Oferujemy również systemy klienckie.Oferujemy innowacyjne systemy, które mogą być współfinansowane ze środków UE.Realizujemy projekty informatyczne kompeksowo - od dokumentacji biznesowej po wdrożenie i support.Zajmujemy się również kampaniami promocyjnymi w internecie (również kampaniami wyborczymi).Oferujemy kompleksowe usługi włącznie z hostingiem i rejestracją domen.Na Naszej stronie znajdą Państwo pełną listę Naszych produktów i usług.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www. »

  Firma Meethod to głównie zespół młodych i wartościowych osób, pełnych zamysłów i zacięcia, pragnących spełniać się w takich specjalizacjach, jak tworzenie stron Warszawa, pozycjonowanie, projekty graficzne czy też sklepy internetowe. Oferujemy wysokiej jakości usługi oraz najlepsze metody. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, aby jak najlepiej spełnić jego kryteria i oczekiwania. Kreowane przez nas witryny są wyraźne i przejrzyste oraz efektywne wizualnie, ale nie odwracają uwagi od tematu strony, są kompatybilne z założeniami i standardami sieciowymi W3C.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia wielkoformatowa »

  Nasza drukarnia wielkoformatowa oferuje wydruki wielkoformatowe wycinamy po obrysie tworząć naklejki, metki, etykiety, ofertówki, plansze, tablice reklamowe, szyldy, witryny. Laminujemy wydruki płynnie oraz laminatami stałymi, oklejamy samochody. Wycinamy litery i grafikę z folii samoprzylepnej ploterowej. Służymy naszą wiedzą i pomocą na każdym kroku prowadzonych prac. Mamy w posiadaniu studio graficzne, które pozostaje do Państwa dyspozycji w toku projektowania i doradztwa. Drukarnia wielkoformatowa jest dostępna dla klientów na terytorium całego kraju. Dla agencji reklamowych proponujemy specjalne warunki handlowe. W sprawie ROZPOCZĘCIA współpracy prosimy o kontakt. Drukarnia wielkoformatowa. Chcemy zaproponować druk wielkformatowy, cyfrowy i offowy. Drukujemy na papierach, foliach samoprzylepnych, OWV, siatkach, banerach, płótnach oraz materiałach specjalnych, takich jak folie ścienne czy podłogowe.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie bielsko »

  Nasza firma zajmuje się reklamą. Naszym atutem są konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji. Oferowane przez DESIGNGRAF produkty są najwyższej jakości. Zajmujemy się drukiem offowym, wielkim formatem i drukiem zwykłym. Projektujemy Strony internetowe oraz szablony ebay. Oferujemy także pozycjonowanie. Zapraszamy każdego na naszą stronę internetową - przejrzyjcie naszą ofertę.

  Data dodania: 24 04 2011 · szczegóły wpisu »