Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Promocji Lokalnej TIM »

  Decydując się na współpracę z Centrum Promocji Lokalnej TIM, nasi Klienci podejmują decyzje o znaczeniu strategicznym i długofalowym, dlatego dokładamy wszelkich starań aby ta decyzja przyniosła zamierzone korzyści. Reklama stanowi nieodłączny element naszej rzeczywistości i jest przejawem postępu cywilizacji. Najczęściej ma na celu skłonienie do nabycia pewnych towarów czy usług, ale jej celem może być także utrwalenie świadomości istnienia określonej marki.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne pozycjonowanie stron Katowice »

  Właściciele witryn internetowych zlecając pozycjonowanie liczą, że w bardzo krótkim czasie osiągną oczekiwane efekty w postaci zwiększenia liczby odsłon ich strony. Nie zdają sobie jednak sprawy, że praca związana z pozycjonowaniem to długi i żmudny proces. Niekiedy żeby reklamowana witryna internetowa mogła znaleźć się wśród czołowych wyników wskazanych przez wyszukiwarkę trzeba poczekać nawet kilka miesięcy. Skuteczne pozycjonowanie to nie tylko szybkie i chwilowe usytuowanie strony na odpowiedniej lokacie ale również jak najdłuższe utrzymanie jej na wypracowanej pozycji.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marketing szeptany »

  Jak dowodzą ostatnie badania jedna z najefektywniejszych form do promocji nowych usług czy produktów jest marketing szeptany. Dzieje się tak za sprawą internetów którzy po pierwszą opinię czy informację sięgają na fora czy blogi.
  Agencja reklamowa MTR Media posiadając wieloletnie doświadczenie w działaniach typu public relations, oferuje działania związane z marketingiem szeptanym. Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie pozycjonowanie stron internetowych »

  Seo For You to agencja interaktywna, która operuje na rynku nowych mediów w obszarze webdesign (projektowanie stron www) i reklamy internetowej od 2008 roku. Aby zaistnieć na aktualnym niezwykle konkurencyjnym rynku należy zadbać o wizerunek firmy na różnych obszarach, włączając w to wszechobecny dziś internet. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych daje sposobność zdobycia tego celu. Polega ono na zaaplikowaniu odpowiednich zabiegów mających na celu podniesienie pozycji serwisu internetowego w wyszukiwarce Google. Seo For You stosuje naturalne metody pozycjonowanie stron www, opierając się o właściwej optymalizacji kodu html, pozyskiwaniu tzw. dobrych linków, tym samym unikając nieetycznych sposobów pozycjonowania. Główne etapy pozycjonowanie stron google to: gruntowna analiza potrzeb klienta, zbadanie konkurencji, określenie słów kluczowych oraz optymalizacja serwisu. Pierwsze efekty pracy można zaobserwować już po 2-3 miesiącach, ale czasami zdarza się, że okres ten jest nawet krótszy.
  Firma proponuje również kampanię reklamową używając linki sponsorowane (google adwords). Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych warszawa – zapraszamy!

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Poznań »

  Recon+ to spółka z kilkuletnim doświadczeniem, która łączy w sobie role agencji interaktywnej i reklamowej. Każdy Klient jest u nas traktowany indywidualnie. Sporządzamy dla niego szczegółowo spersonalizowaną ofertę, która go zadowoli. Świadczymy usługi z zakresu marketingu sieciowego. Utworzymy stronę WWW dla Ciebie lub Twojej organizacji, spopularyzujemy ją oraz zadbamy o jej obraz w Sieci. Świadczymy w pełni profesjonalne usługi, które charakteryzuje najlepsza jakość i prawdziwe wyniki. Zaznajom się z naszą stroną internetową i pozwól nam ułożyć propozycję skrojoną specjalnie dla Ciebie. Zapewniamy Ci satysfakcję.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »