Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projektowanie stron Kraków »

  Budowanie wizerunku, identyfikacja wizualna, kampanie reklamowe, tworzenie stron, usługi multimedialne - Tradelay w Krakowie - Agencja Interaktywna Kraków, małopolskie. Pozycjonowanie, marketing interaktywny, serwisy korporacyjne, reklama w internecie, identyfikacja wizualna i zaawansowany autorski system cms. Marketing w internecie, projektowanie loga, tworzenie i projektowanie stron internetowych - Kraków. Z myślą o Twoich potrzebach - oferujemy najkorzystniejsze rozwiązania dla firmy, dopasowując je do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Gliwice »

  Neokolor zajmuje się projektowaniem i wykonaniem profesjonalnych kampanii promocyjnych. Nasz zespół to profesjonaliści i specjaliści w dziedzinie promocji i reklamy oraz kompetentni projektanci i graficy, starający się znaleźć zadowalające każdego klienta rozwiązania. Pośród naszej oferty znajdziecie państwo, między innymi, oklejanie pojazdów, cieszącą się rosnącym zainteresowaniem formę reklamy zewnętrznej.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony WWW Kielce »

  Specjalizacją naszego przedsiębiorstwa jest branża internetowa. Jako firma tworzona przez młodych profesjonalistów i fachowców w swoich dziedzinach oferujemy nowoczesne i nieszablonowe rozwiązania z zakresu usług takich jak pozycjonowanie i tworzenie stron WWW oraz sklepy internetowe. Naszym mottem jest „ tworzone z pasji”, co precyzyjnie charakteryzuje stosunek członków naszego zespołu do wszelkich wyzwań zawodowych. Stanowiąc grupę pasjonatów tego, co robimy mamy do zaoferowania zdecydowanie więcej niż konkurencja. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy dostępną pod adresem www.amill.pl.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profil napinający »

  Fabryka Reklamy W Łodzi - agencja reklamowa produkuje elementy oznakowania (oznakowanie firm, tabliczki przydrzwiowe). Specjalizacja to reklama zewnętrzna - reklama świetlna, kaony winylowe, tablice wolnostojące, profil napinający, kaony podświetlane, neony, litery przestrzenne. Agencja reklamowa zaprasza - montaże reklam, profil do napinania winylu, reklama Łódź, (Łódzkie). Atrakcyjne materiały reklamowe.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia PrestaShop i pozycjonowanie stron »

  Selljus zajmuje się kompleksowymi wdrożeniami sklepów e-Commerce na PrestaShop. Wykonujemy również modyfikacje oprogramowania w celu szczegółowego dostosowania platformy PrestaShop do realiów prowadzonej branży. Dostarczamy funkcjonalne moduły PrestaShop, które usprawniają, zwiększają możliwości zarządzania sklepem oraz ułatwiają Klientom przeglądanie ofert bądź realizacje zakupów. Nasze działania opierają się również na pozycjonowaniu PrestaShop, które w skuteczny sposób wypromują Państwa oferty w wyszukiwarkach internetowych.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »