Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Litery podświetlane, reklamy świetlne »

  Wpisując w wyszukiwarkę haslo "reklama Busko Zdrój" możesz niekonieczenie znaleźć to czego naprawdę szukasz. MADSTUDIO, agencja reklamy z Busku-Zdroju ma zamiar to zmienić. Jeśli szukasz takich produków jak litery podświetlane lub reklamy świetlne to trafiłeś idealnie na specjalistę w tej dziedzinie. Głównym profilem naszej działalności jest reklama zewnętrzna, która skupia się między innymi na takich elementach. Jeśli potrzebujesz wiedzieć więcej, zajrzyj na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reklama Skarżysko. »

  Recevent to agencja reklamowa, która od wielu lat zajmuje się wysokiej jakości promocją oraz aranżacją widowiskowych wydarzeń, zarówno biznesowych jak i okolicznościowych. Imprezy zewnętrzne, wydarzenia kulturowe, reklama na rozległą skalę i wiele innych. Wykonamy promocję dla każdego! Oferujemy także różnego rodzaju plakaty, szyldy, ulotki, reklamę w mediach, gadżety reklamowe, itp. Stworzymy każdą imprezę z mnóstwem atrakcji dla biorących udział, zarówno masową jak i integracyjną. Nasza zgrana ekipa jest pełna efektownych pomysłów na zorganizowanie Twojej imprezy!

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www, tworzenie, pozycjonowanie »

  Rozpoczął się XXI wiek, a z nim w nasze życie weszła nowoczesność, której symbolem stał się Internet. Służy on różnym celom, ale niewątpliwie stał się bardzo pomocny w biznesie choćby dlatego, że stanowi najkrótszą drogę między klientem a sprzedawcą, czy między producentem a kooperantem. Dlatego każda osoba zajmująca się prowadzeniem własnego biznesu, a nie posiadająca jeszcze firmowej strony internetowej, powinna niezwłocznie przeanalizować zagadnienia : tworzenie stron www i pozycjonowanie stron. Jeśli na projektowanie stron www brakuje czasu lub umiejętności, tworzenie stron www można zlecić profesjonalistom, którzy mają doświadczenie i odpowiednie do tego umiejętności (najczęściej strony powstają przy współpracy programistów i grafików). Profesjonalnie zaprojektowana i wykonana strona internetowa dla osób prowadzących firmy, stała się wymogiem czasów. Codziennie tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu stron internetowych oferujących potrzebne usługi czy towary. Dlatego strona musi być tak zaprojektowana, aby skutecznie zainteresować potencjalnego klienta. Strony www w nieoceniony sposób pomagają w pozyskiwaniu nowych klientów, a przy tym wymagają niewielkiego nakładu kosztów. Na stronach internetowych jest mnóstwo ofert dotyczących projektowania, tworzenia i pozycjonowania stron.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa HEXO - Nadruki na odziez »

  Agencja Reklamowa HEXO. Nadruki na odzież, banery, wyklejki, wydruki wielkoformatowe, projektowanie stron internetowych, gadżety reklamowe. Zapraszamylubin, w lubinie, reklama, reklamy, banery, gadzety, wydruki, gadżety, baner, strony, www, internet, internetowe, nadruki, odzież, na odzież, sitodruk, termotransfer, folie, portale, reklamowa, reklamowe, projektowanie

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony WWW Kielce »

  Specjalizacją naszego przedsiębiorstwa jest branża internetowa. Jako firma tworzona przez młodych profesjonalistów i fachowców w swoich dziedzinach oferujemy nowoczesne i nieszablonowe rozwiązania z zakresu usług takich jak pozycjonowanie i tworzenie stron WWW oraz sklepy internetowe. Naszym mottem jest „ tworzone z pasji”, co precyzyjnie charakteryzuje stosunek członków naszego zespołu do wszelkich wyzwań zawodowych. Stanowiąc grupę pasjonatów tego, co robimy mamy do zaoferowania zdecydowanie więcej niż konkurencja. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy dostępną pod adresem www.amill.pl.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »