Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skuteczne pozycjonowanie stron Katowice »

  Właściciele witryn internetowych zlecając pozycjonowanie liczą, że w bardzo krótkim czasie osiągną oczekiwane efekty w postaci zwiększenia liczby odsłon ich strony. Nie zdają sobie jednak sprawy, że praca związana z pozycjonowaniem to długi i żmudny proces. Niekiedy żeby reklamowana witryna internetowa mogła znaleźć się wśród czołowych wyników wskazanych przez wyszukiwarkę trzeba poczekać nawet kilka miesięcy. Skuteczne pozycjonowanie to nie tylko szybkie i chwilowe usytuowanie strony na odpowiedniej lokacie ale również jak najdłuższe utrzymanie jej na wypracowanej pozycji.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Gliwice »

  Neokolor zajmuje się projektowaniem i wykonaniem profesjonalnych kampanii promocyjnych. Nasz zespół to profesjonaliści i specjaliści w dziedzinie promocji i reklamy oraz kompetentni projektanci i graficy, starający się znaleźć zadowalające każdego klienta rozwiązania. Pośród naszej oferty znajdziecie państwo, między innymi, oklejanie pojazdów, cieszącą się rosnącym zainteresowaniem formę reklamy zewnętrznej.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem »

  Kamizelki ostrzegawcze / odblaskowe z nadrukiem. kamizelki, kamizelka, ostrzegawcza, odblaskowa, ostrzegawcze, odblaskowe, z nadrukiem, nadruk, straż, służba, geodeta, geodezja, logo firmy, nadruk indywidualny kamizelki, kamizelka, ostrzegawcza, odblaskowa, ostrzegawcze, odblaskowe, z nadrukiem, nadruk, straż, służba, geodeta, geodezja, logo firmy, nadruk indywidualny

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rollupy »

  Ultima Displyas to będący w czołówce europejski producent i dostawca szerokiego asortymentu urządzeń sygnalizacyjnych oraz przenośnych rozwiązań dla marketingu. W ofercie znajdują się banery, pop-upy, systemy wystawiennicze, przenośne meble, stojaki, systemy POS, akcesoria. Produkty są dostępne poprzez sieć europejskich dealerów. Ultima Polska zaczyna działalność w kwietniu tego roku i jest trzecią niezależną spółką powołaną przez Grupę, po Ultima France i Ultima Italy. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Straszynie pod Gdańskiem. Kierujemy naszą ofertę do podmiotów biznesowych, którymi w naszym przypadku są m.in. agencje reklamowe i drukarnie. Naszym celem są nie jednorazowe transakcje, ale długotrwałe relacje biznesowe oparte o wzajemne zaufanie i wsparcie potrzebne naszym partnerom w ramach wykonywanej przez nich działalności gospodarczej. Ultima Displays ma zamiar poprzez tą inwestycję rozszerzyć swoją ofertę biznesową a także wzmocnić partnerstwo z istniejącymi i przyszłymi klientami. Wejdź i przekonaj się już dziś, że to odpowiednia reklama dla Twojej firmy.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe cennik »

  Niestety często trafia się na tzw. projektantów stron, którzy za dwieście złotych oferują klientom lekko zmodyfikowane darmowe templatki od Joomli albo Wordpressa. Tymczasem indywidualny projekt strony internetowej może być niewiele droższy, a będzie cieszył oko klienta i pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż.Jak to możliwe? Bardzo prosto. Jako agencja reklamowa Owocni zdobyliśmy doświadczenie w różnych obszarach marketingu i zdajemy sobie sprawę, że strona internetowa powinna być elementem szerszej strategii, a nie tylko celem samym w sobie. Dlatego też projektujemy strony internetowe tak, aby: - osiągały jak największą liczbę odwiedził;- wzywały do akcji (konwersji) i generowały jak najmniejszy bouncing rate;- przyciągały interesujący tekstami na stronie dzięki stosowaniu się do zasad content marketingu.Jak widzisz, projektowanie stron internetowych to nie tylko usługi programistyczne.Chcesz się dowiedzieć, ile kosztuje Twój pomysł? Odwiedź serwis etworzenie.pl i wyceń swój projekt strony internetowej za darmo.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »