Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • systemy wystawiennicze »

  W tym nie różnią się niczym od pozostałych właśnie biur a projektowe które mają w swojej ofercie e systemy wystawiennicze. Każdy przedsiębiorca który ma biuro projektujące i oferujące systemy wystawiennicze firmom które wystawiają się właśnie na targach przekonuje przedsiębiorców że właśnie skorzystanie z jego oferty będzie najlepszym rozwiązaniem. Najlepszym sposobem na wyróżnienie się na rynku jest udowodnienie że należy się do najlepszych a to czasami zajmuje trochę czasu. Zatem ktoś kogo firma oferuje systemy wystawiennicze również powinien uzbroić się w cierpliwość.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki Ząbki - studio reklamy »

  Otwierając własną działalność biznesową każdy trzeźwo myślący przedsiębiorca powinien posiadać zestaw choćby podstawowych artykułów promujących jego firmę. Należą do nich przede wszystkim wizytówki i oznakowanie lokalu w postaci szyldu lub tablicy informacyjnej. Bez nich niezmiernie trudno jest zaistnieć na coraz bardziej wymagającym rynku. Oznakowanie firmowego samochodu także odgrywa ostatnimi czasy coraz bardziej istotną rolę. Podnosi prestiż firmy, jednocześnie ułatwiając nawiązanie kontaktu potencjalnym klientom.
  Osoby przeznaczające więcej funduszy na autoreklamę zamawiają również często dla swych klientów gadżety reklamowe, będące formą sympatycznych upominków podtrzymujących więź pomiędzy kontrahentami.

  Działająca w podwarszawskich Ząbkach agencja reklamowa zapewnić może wykonanie wszystkich wspomnianych elementów identyfikacji firmy. Specjalizuje się również w tworzeniu projektów graficznych i ich dalszej obróbce, dzięki której finalnie uzyskuje się poprawne wydruki wielkoformatowe lub offsetowe.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www. »

  Firma Meethod to głównie zespół młodych i wartościowych osób, pełnych zamysłów i zacięcia, pragnących spełniać się w takich specjalizacjach, jak tworzenie stron Warszawa, pozycjonowanie, projekty graficzne czy też sklepy internetowe. Oferujemy wysokiej jakości usługi oraz najlepsze metody. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, aby jak najlepiej spełnić jego kryteria i oczekiwania. Kreowane przez nas witryny są wyraźne i przejrzyste oraz efektywne wizualnie, ale nie odwracają uwagi od tematu strony, są kompatybilne z założeniami i standardami sieciowymi W3C.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess Warszawa »

  Agencja hostess z Warszawy. W ofercie zapewnia wynajem hostess na Każdego typu kampanie promocyjne: konferencje, targi, premiery filmowe. Zaletą firmy jest zatrudnianie hostess o różnym wyglądzie i praktyce. Przyjęte panie odznaczają się też wiedzą na temat języków obcych oraz osiągnięciami w wyborach miss. Selekcja hostess cechuje staranność i wysokie wymagania. Poza tym firma współpracuje z wizażystami i stylistami, co pozwala na stworzenie wyjątkowo atrakcyjnego wizerunku firm, dających zlecenia agencji. Propozycje charakteryzuje też elastyczne traktowanie klienta.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja - marketing szeptany »

  Marketing szeptany (ang. whisper marketing, word of mouth marketing) – to działania marketingowe mające za zadanie dotarcie z informacją marketingową do odbiorcy za pośrednictwem bezpośredniego "spontanicznego" przekazu ustnego. Ważne jest jednak aby działaniami zajmowali się ludzie, którzy rozumieją, że spamowanie forum to nie jest marketing szeptany. Agencja marketing szeptany powinna zaprojektować skutecznie, nie zapominając jednak o etyce. Klienci są bowiem czuli na podszywanie się marketerów pod anonimowych internautów. Ażeby efektywnie wypromować jakąś markę agencja marketingu szeptanego wykorzystuje najlepszy kanał promocji, jakim jest Internet. Ale etyczny marketing szeptany zawsze bazuje na internautach, którzy wypróbowali dany produkt, a nigdy na fałszywych spostrzeżeniach marketerów. Agencja marketing szeptany jest zobowiązana zaprojektować uczciwie. Marketing szeptany to forma promocji umożliwiająca przedsiębiorstwom zaistnienie w spontanicznych dialogach internautów. Fakty przenoszone dzięki wykorzystaniu marketingu szeptanego rozchodzą się błyskawicznie. O zaletach korzystania z narzędzi marketingu szeptanego można pisać bez końca. Ale nie warto ryzykować wybierając do takich akcji nieprofesjonalnych partnerów. Ofertę na marketing szeptany agencja specjalizująca się w marketingu szeptanym zaprezentowała na stronie: alecsredhouse.com.pl

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »