Spoty reklamowe

Spoty reklamowe Oferta firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w internecie lub także na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstw. W jakich specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej oparta jest na wielu formatach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD stosuje się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje precyzyjnie parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie przygotowywane są w rozdzielczości FULL HD, a później konwertowane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

Szczegóły strony www.filmica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • systemy wystawiennicze »

  W tym nie różnią się niczym od pozostałych właśnie biur a projektowe które mają w swojej ofercie e systemy wystawiennicze. Każdy przedsiębiorca który ma biuro projektujące i oferujące systemy wystawiennicze firmom które wystawiają się właśnie na targach przekonuje przedsiębiorców że właśnie skorzystanie z jego oferty będzie najlepszym rozwiązaniem. Najlepszym sposobem na wyróżnienie się na rynku jest udowodnienie że należy się do najlepszych a to czasami zajmuje trochę czasu. Zatem ktoś kogo firma oferuje systemy wystawiennicze również powinien uzbroić się w cierpliwość.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bielizna bieliźnie nierówna Obieliznie.pl »

  Bielizna ma w swoich zbiorach bardzo niezwykle okazy. Najlepszym przykładem jest gorset, mocno uciskający klatkę piersiową. Właśnie z tego powodu gorset wycofano z masowej produkcji, a obecnie gorset używany jest jako bielizna erotyczna. W zastępstwie gorsetu wymyślono biustonosz. Dzisiaj znany bardziej jako stanik łączony jest z majtkami np. takimi jak stringi i noszony na plaży jako strój kąpielowy. Biustonosz użyty w stroju kąpielowym musi wyraźnie przylegać do biustu, by nie utrudniać pływania. Bielizna taka jak stringi pływania nigdy nie utrudniała. Majtki te były jednak niegdyś ulubioną bielizną dla naturystów. Sami widzicie z jak obszernym światem bielizny macie do czynienia w projekcie obieliznie.pl. Samych rodzajów majtek wyróżnimy kilkanaście.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe- Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz »

  H2A - jako agencja reklamowa e-marketingu proponuje: tworzenie i projektowanie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych i portali. Zajmujemy się również tworzeniem animacji 3d i flash oraz pozycjonowaniem stron. Służymy Państwu swoja wiedzą i doświadczeniem. Cechuje nas szybka i dokładna realizacja projektu, nieszablonowe rozwiązania oraz najwyższa jakość usług oparta na procedurach europejskich. Nasze działania koncentrujemy głównie na terenie województwa kujawsko- pomorskiego. Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz i inne miasta.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Promocji Lokalnej TIM »

  Decydując się na współpracę z Centrum Promocji Lokalnej TIM, nasi Klienci podejmują decyzje o znaczeniu strategicznym i długofalowym, dlatego dokładamy wszelkich starań aby ta decyzja przyniosła zamierzone korzyści. Reklama stanowi nieodłączny element naszej rzeczywistości i jest przejawem postępu cywilizacji. Najczęściej ma na celu skłonienie do nabycia pewnych towarów czy usług, ale jej celem może być także utrwalenie świadomości istnienia określonej marki.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting »

  Zastanawiasz się skąd wziąć dobrej jakości teksty na swoją stronę? A może wydajesz poradniki w formie papierowej? Bez względu na to w jakim celu chcesz wykorzystać teksty, zapoznaj się z naszą ofertą w zakresie copywritingu.
  Oferujemy teksty reklamowe, na strony poradnikowe, firmowe i inne. Wykonujemy też teksty wspomagające pozycjonowanie stron. Można je wykorzystać precli lub jako opisy w katalogach stron.
  Poza tym możesz nam zlecić tworzenie haseł reklamowych i sloganów a także tekstów, które wykorzystasz na ulotkach, folderach reklamowych czy w katalogach.
  Oferowany przez nas copywriting jest dobrej jakości. Zapewniamy szybkie terminy realizacji i korzystne ceny.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »