Środki czystości

Środki czystości Opracowujemy i sprzedajemy nowoczesne środki czyszczące oraz maszyny czyszczące. Gwarantujemy szybką realizację złożonych zamówień oraz darmową dostawę pod wskazany przez klienta adres. Nasze środki dezynfekcyjne oraz inne zamówione produkty wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty przyjęcia do realizacji zamówienia. Ze wszystkimi naszymi produktami można zapoznać się szczegółowo na naszej stronie internetowej, ale istnieje także możliwość zorganizowania dla Państwa profesjonalnej prezentacji produktów, na której mogą być one zaprezentowane w działaniu. Prezentacji dokonują nasi eksperci.

Szczegóły strony www.norenco.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • swimmER przydomowe Baseny Ogrodowe naziemne »

  Sprzedaż przydomowych basenów ogrodowych i akcesoriów firmy INTEX. Wysyłka poprzez firmę kurierską oraz odbiór osobisty. Od momentu złożenia zamówienia klient otrzymuje towar najdalej w ciągu 48 godzin /ponad 90% zamówień/. Dziś posiadanie własnego basenu w ogrodzie przy niedużych kosztach zakupu stało się realne dla sporej części społeczeństwa. Sprzedawane produkty zawierają komplet akcesoriów niezbędnych do funkcjonowania basenu ogrodowego. udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Casio »

  Najnowsze modele, najniższe ceny i darmowa wysyłka. Czego chcieć więcej? A to wszystko znajdziesz w jednym sklepie: Casio-Polska.pl Renomowana firma Casio gwarantuje doskonałą jakość i długoletnią trwałość. A dodatkowo można przedłużyć gwarancję z 3 do 6 lat! Zegarki wysyłamy w ciągu 24h za darmo Kurierem DHL!
  Casio to firma, której zegarki znane są wszystkim na całym świecie. Estetyka wykonania, innowacyjny wygląd i niemożliwie ogromna gama różnych modeli przy 6-letniej gwarancji istotnie gwarantują najwyższy poziom satysfakcji. A do tego wszystkiego darmowa wysyłka Kurierem DHL. Casio-Polska.pl – zapraszamy!

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tonsil »

  Od wielu lat firmę Tonsil cechuje idealna jakość pod względem brzmienia jak i wykonania swoich produktów. Zestawy głośnikowe Tonsil jak i same głośniki (głośniki średniotonowe, głośniki wysokotonowe, głośniki niskotonowe)Tonsil znane są na całym świecie. W ofercie Tonsilu możemy zapoznać się z szeroką kamą Kina domowego oraz Kolumn HiFi. Tonsil posiada również swój sklep internetowy audio - www.kupglośnik.pl, oferta, która jest umieszczona na owym sklepie jest bogata w zestawy głośnikowe, kolumny głośnikowe, oraz głośniki.

  Data dodania: 25 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • sklep z zabawkami »

  Nasz sklep z zabawkami wychodzi na przeciw oczekiwaniom nowoczesnych rodziców, którzy zdają sobie sprawę, jak ważna w życiu każdego maluszka jest zabawa połączona z z nauką. Oferowane przez nas zabawki to produkty z najwyższej półki, które na pewno usatysfakcjonują każdego rodzica i podarują mu to, co najcenniejsze czyli radosny uśmiech ich pociechy.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy finansowo-księgowe Symfonia oraz Forte »

  Program Symfonia Finanse i Księgowość to renomowany produkt, który stworzony został na potrzeby prowadzenia ewidencji zdarzeń gospodarczych w jednostkach gospodarczych zobowiązanych przepisami prawa do prowadzenia pełnej księgowości. Program jest stale modyfikowany stosownie do zmieniających się przepisów prawnych. Pozwala na ewidencję ksiąg rachunkowych, prowadzenie rejestrów VAT oraz rozrachunków. Ergonomiczny interfejs programu zmniejsza pracochłonność wprowadzania danych oraz ułatwia ich przeglądanie i analizowanie. Bazując na wprowadzonych zapisach pozwala on na łatwe otrzymanie wymaganych przepisami prawa zestawień z ksiąg rachunkowych, zestawień do podatku od towarów i usług, w tym deklaracji podatkowych. Rozbudowany plan kont oraz możliwość definiowania własnych zestawień rachunku zysków i strat przy wykorzystaniu różnorodnego zestawu funkcji przetwarzania danych, sprostają wymaganiom sprawozdawczości korporacyjnej każdego przedsiębiorstwa.Przedmiotem naszej działalności są usługi do Systemu Symfonia firmy Sage sp. z o.o. Doradzamy wybór aplikacji oraz prowadzimy w Warszawie jego sprzedaż. Doradzamy jak wykonać instalacje i przetwarzanie danych, porządkujemy sposób wykorzystania Systemu do specyfiki działalności biznesowych. Uzupełniamy funkcjonalność o możliwość importowania danych z aplikacji zewnętrznych, rozszerzamy standardowe możliwości sprawozdawcze. Jesteśmy jedną z najwcześniej autoryzowanych firm wdrożeniowych. Odbiorcami naszych usług jest więcej niż 500 przedsiębiorstw.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »