Strony internetowe cennik

Strony internetowe cennik Niestety często trafia się na tzw. projektantów stron, którzy za dwieście złotych oferują klientom lekko zmodyfikowane darmowe templatki od Joomli albo Wordpressa. Tymczasem indywidualny projekt strony internetowej może być niewiele droższy, a będzie cieszył oko klienta i pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż.Jak to możliwe? Bardzo prosto. Jako agencja reklamowa Owocni zdobyliśmy doświadczenie w różnych obszarach marketingu i zdajemy sobie sprawę, że strona internetowa powinna być elementem szerszej strategii, a nie tylko celem samym w sobie. Dlatego też projektujemy strony internetowe tak, aby: - osiągały jak największą liczbę odwiedził;- wzywały do akcji (konwersji) i generowały jak najmniejszy bouncing rate;- przyciągały interesujący tekstami na stronie dzięki stosowaniu się do zasad content marketingu.Jak widzisz, projektowanie stron internetowych to nie tylko usługi programistyczne.Chcesz się dowiedzieć, ile kosztuje Twój pomysł? Odwiedź serwis etworzenie.pl i wyceń swój projekt strony internetowej za darmo.

Szczegóły strony www.etworzenie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Katalog ciekawych stron »

  Katalog stron www.katalog4seo.com to idealne miejsce do reklamowania Twoich stron www. Wystarczy jedynie kilka prostych kroków aby dodać własny wpis i zacząć się skutecznie promować. W naszym katalogu oferujemy przyjazne adresy i linki bezpośrednie, co w znaczy sposób przyczynia się do poprawy pozycjonowania stron www. Swój wpis możesz także umieścić w kikudziesięciu kategoriach i kilkuset podkategoriach - zapewniamy że każdy znajdzie odpowiednią dla własnej branży.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jacek Borkowski »

  Organizacja imprez firmowych przez sprawdzonych twórców zapewnia udany event. Współpraca z znanymi prezenterami sprawi iż będziecie Państwo zadowoleni. Polecani przez nas konferansjerzy mają wieloletnie doświadczenie w swojej pracy. Nie tylko konferansjerki oraz prezenterzy również kompleksowa organizacja eventów. Proponujemy sprawdzonych prowadzących też sprawdzone prowadzące.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa »

  Poszukujesz profesjonalnej agencji reklamy? Wybrałeś idealnie! Wildesign to agencja reklamowa położona w Częstochowie, która zajmie się organizacją profesjonalnych kampanii reklamowych, w internecie, jak i poligrafią. Wykonamy dla Ciebie plakaty, reklamę mobilną, witryny internetowe, kampanie adwords, a także pozycjonowanie i optymalizację Twojej witryny internetowej.Pełną ofertę naszych usług możesz poznać wchodząc na wildesign.pl.Na stronie także wszystkie dane telefoniczne i adresowe.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje internetowe Gdynia, Sopot, Trójmiasto »

  Chcesz mieć nowych, atrakcyjnych klientów i stałych odbiorców? Prowadzisz firmę na terenie Trójmiasta - Gdańska, Sopotu i Gdyni albo w Pruszczu gdańskim?

  Właśnie u nas dostaniesz profesjonalnie zaprojektowaną, stworzoną i wykonaną prezentację internetową z ofertą Twojej firmy, jej produktów i usług w atrakcyjnie wykonanej oprawie graficznej. Lizard's Design - Trójmiasto

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  Agencja PR działa na rzecz organizacji poprzez: umacnianie znajomości marki, bieżącą promocję produktów na łamach prasy, wskazywania ewentualnego wykorzystania produktów, wyróżnianie marki na tle konkurencji, wysokiego pozycjonowanie produktów, związanie z marką pozytywnych skojarzeń, utrwalanie wizerunku marki specjalistycznej, ciągłe informowanie o wartości produktów.

  Profesjonalna agencja PR chce przyjęcia celu działania, który można zbadać. Od organizacji zależy czy agencja PR podpisze zobowiązanie uzyskania umówionych efektów współpracy, czy też działania będą miały charakter umowny. Agencja PR w swojej pracy korzysta z takich narzędzi jak: komunikaty prasowe, artykuły tematyczne, spotkania prasowe, eventy, patronaty itp.

  Dla specjalistów od reklamy, public relations już od dawna jest świetnym działaniem wspierającym sprzedaż i podnoszącym wiarygodność produktu. Z czego to wynika? Z jednej strony kreuje możliwość ”niereklamowego” spojrzenia na produkt, a ponadto tworzy w efekcie tego obraz całego przedsiębiorstwa. PR produktu jest bardziej obiektywny niż tradycyjne narzędzia promocji, w dodatku jest formą łączącą w dialogu przedsiębiorstwo z konsumentem.

  Każdy menedżer zgodzi się, że trwające przez lata skupianie się nad jednym tematem lub firmą przynosi brak świeżości w podejściu do tematu oraz określone wyczerpanie nowych idei, dlatego agencję PR warto zaprosić do współpracy również wtedy, gdy firma dawno temu stworzyło wewnętrzny dział public relations. Agencja PR może wesprzeć dział komunikacji na wielu różnych poziomach.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »