Strony internetowe Koszalin

Strony internetowe Koszalin Jeśli poszukujesz dla swojej firmy usług sprawdzonej, cenionej i doświadczonej agencji reklamowej z Koszalina, a do tego chcesz, aby usługi te były w rozsądnych cenach, to w takiej sytuacji koniecznie powinieneś zapoznać się z działaniami firmy Purio. Jest to ceniona agencja interaktywna, która ma w ofercie zarówno projekty logo jak i stron internetowych.

Szczegóły strony purio.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TAXI KATOWICE - TAXI PYRZOWICE - TAXI BALICE »

  Usługi Licencjonowaną Taxi Katowice-Taxi Lotnisko Pyrzowice-Taxi Lotnisko Balice:
  W ramach usług TAXI oferuję:
  -przewóz osób na terenie miasta Katowice, Lotniska Katowice Pyrzowice, Lotniska Balice Kraków
  -przewóz osób na terenie całego województwa Śląskiego,
  -transport na/z lotnisk Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Warszawa Okęcie, Wrocław Copernicus oraz inne
  - wycieczki do Muzeum Auschwitz Birkenau/Oświęcim, Częstochowa/Świątynia Jasna Gora, Kalwaria/Sanktuarium Kraków/Stare Miasto/, Wadowice/Rodzinny Dom Papieża Jana Pawła II, inne
  - INNE DALSZE KURSY PO SUPER ATRAKCYJNYCH CENACH!!!

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Badania Satysfakcji Pracowników »

  Tworzymy trzyosobowy zespół specjalistów oferujących usługi konsultingowo-badawcze przy przeprowadzaniu badań satysfakcji pracowników. W ramach naszych usług wyznaczamy cele badawcze, określamy kryteria, które mają wpływ na satysfakcję pracowników, opracowujemy kwestionariusze, przeprowadzamy badania satysfakcji przy wykorzystaniu badań ankietowych (w tym ankiet on-line) oraz wykonujemy statystyczną analizę wyników badań wraz z raportami zawierającymi rekomendacje.
  Zajmujemy się też świadczeniem usług doradczych w powyższym zakresie. Przeprowadzamy również kompleksowe badania satysfakcji klientów.

  Stosowane przez nas rozwiązania są elastyczne- dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów, dostępnych budżetów na badania oraz oczekiwanych terminów realizacji.

  Pamiętając, że kluczowym czynnikiem dla sukcesu firmy są dzisiaj jej wyszkoleni i zaangażowani pracownicy, warto stale monitorować co pracownicy sądzą o działaniach swojej firmy, panującej atmosferze pracy, systemie wynagrodzeń czy możliwościach rozwoju zawodowego w danej firmie. Te elementy składają się właśnie na poziom satysfakcji pracowników, a ta decyduje o tym, czy pracownicy będą chcieli zostać w firmie oraz czy będą się z nią identyfikować i współuczestniczyć w podejmowanych przez firmę działaniach.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • ABB Export-Import »

  Strona polskiej firmy świadczącej kompleksowe usługi pośrednictwa w handlu w Polsce i zagranicą. Pomagamy polskim firmom znaleźć nowe rynki zbytu poza granicami naszego kraju. Na stronie znajdą Państwo liczne oferty handlowe i propozycje współpracy polskich i zagranicznych firm. Każdy może zgłosić się do nas i umieścić swoją ofertę na naszej stronie zupełnie za darmo! Zapraszamy do śledzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne »

  W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów firma taxcare stworzyła na swojej stronie internetowej profesjonalny kalkulator zdolności kredytowej . Dzięki temu osoby, które zamierzają wziąć kredyt hipoteczny, walutowy czy też konsumencki mogą bezpłatnie sprawdzić, jakie warunki mogą zaproponują im poszczególne banki, które prowadzą swoja działalność na terytorium naszego kraju. Dodatkowo firma taxcare proponuje usługi doradców kredytowych, którzy pomogą nam załatwić wszelkie formalności i uzyskają dla nas naprawdę dobre warunki kredytu. Kredyty nie muszą być drogie, o ile są przemyślane i dobrze wybrane. Sprawdź, jaki jest dla Ciebie najkorzystniejszy.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog o perfumach damskich »

  Szukasz informacji na temat najnowszych perfum na polskim rynku? W takim razie zapoznaj się z naszym blogiem E-Glamour. Jest to blog, który traktuje o perfumach męskich i damskich, ale również o kosmetykach do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów. Na blogu dowiesz się, jak zrobić profesjonalny makijaż i z jakich produktów korzystać. Wejdź koniecznie!

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »